فروش ساندویچ پانل دنیای ماموت

فروش ساندویچ پانل دنیای ماموت

فروش ساندویچ پانل دنیای ماموت

فروش ساندویچ پانل دنیای ماموت

ساندویچ پانل پوشش پیش ساخته سبک و مقاوم است که برخلاف مصالح سنتی , ساخت و ساز را با هزینه هایی کمتر صورت میدهد و دیگر اثری از ریخت و پاش های مربوط به مصالح سنتی باقی نمی ماند .

ساندویچ پانل در دو مدل سقفی و دیواری تو لید میشود که همانطور که از نامش پیداست برای استفاده در دیواره ها و سقف سوله مورد استفاده قرار میگیرد .

پوشش سقف با استفاده از ساندویچ پانل سقفی باعث کاهش وزن سازه و انتقال حرارت در کنار عدم نفوذ پذیری آب ه دلیل شکل بیرونی سطح ورق ساندویچ پانل های سقفی میگردند .

از طرفی ساندویچ پانل دیواری که با سرعت بالای نصب , زمان اجرای پروژه های صنعتی را کاهش میدهد و سطح ساندویچ پانل شستشو پذیری محیط را به آسانی فراهم مینماید . که این ویژگی در محیط های دارویی و غذایی به شدت مورد نیاز میباشد .

با تنوع رنگ ورق های به کار رفته در انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری دنیای ماموت زیبایی ظاهری هر سازه چشم گیر خواهد بود .

فروش ساندویچ پانل دنیای ماموت تلفن شرک

ساندویچ پنل دنیای ماموت

 

مزایای ساندویچ پانل

سازگاری با محیط زیست

سرعت وسهولت نصب بدون تولید نخاله

سبکی ورن و مقاومت بالا

عایق بودن دربرابر برودت , حرارت و صدا

مقاومت در برابر نیروهای برشی ناشی از زلزله

مقرون به صرفه بودن

امروزه ساندویچ پانل ها کاربردهای فراوانی دارند .

امروزه استفاده از ساندویچ پانل در ساخت انواع کارگاه های صنعتی , سالن های پرورش قارچ , خانه های پیش ساخته و سردخانه ها و.. قابل مشاهده است .

دیواره های ساندویچ پانل با نگه داشتن میزان رطوبت , بهترین شرایط را برای کشت قارچ فراهم میکند .

همچنین از این سازه میتوان در ساخت اتاقک های تمیز در صنایع پزشکی ودارویی استفاده های فراوانی کرد .

فروش ساندویچ پانل دنیای ماموت قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پنل دنیای ماموت

انواع کاربردهای مختلف ساندویچ پانل در دنیای ماموت

ساختمان های اداری

فضاهای سرپوشیده ورزشی

سالن های کنفرانس

سالن های غذا خوری

اتاق های تمیز بیمارستانی و جرحی و دارویی

سالن و سوله های صنعتی و تولیدی

نکاتی در ارتباط خرید ساندویچ پانل مناسب

فروش ساندویچ پانل دنیای ماموت تلفن شرکت ماموت

ساندویچ پنل دنیای ماموت

ساندویچ پانل به عنوان پوشش دیواری و سقف بهترین و مناسب ترین جایگزین برای سازه های سنتی پوشش ها و متریال سنتی است و امروزه به دلیل پیشرفت جهان علم و فناوری , استفاده از سازه های آماده مانند ساندویچ پانل افزایش یافته است .

با توجه به افزایش تعداد تولید کنندگان در بازار به وجود آمدن بازار رقابتی موضوع انتخاب ساندویچ پانل ( پنل ) مناسب بیش از پیش مهم شده است  .

استحکام و پایداری و همچنین طول عمر بالا  به عنوان ارکان اصلی هر استراکچر معرفی میگردد . ساندویچ پانل های دنیای ماموت با بهرگیری از آخرین فناوری روز دنیا و استفاده از دانش فنی متخصصین داخلی به عنوان یک سازه ایمن با طول عمر بالا معرفی میگردد  حضور موفق و پررنگ ساندویچ پانل دنیای ماموت در بازرا مبین این نکته میباشد که این مجموعه چه از نظر کیفی و کمی توانسته است به عنوان اولین و بهترین گزینه در صنایع مربوطه از قبیل صنایع غذایی , کشت و صنعت کشاورزی , حمل ونقل و ساختمانی , پزشکی و دارویی قرار گیرد .

دنیای ماموت آماده همکاری , مشاوره از صفر تا صد فرآیند طراحی تولید و نصب سوله های صنعتی و ساندویچ پانل های سقفی و دیواری در پروژه های شما میباشد .

فروش ساندویچ پانل دنیای ماموت قیمت ساندویچ پانل

فروش ساندویچ پانل دنیای ماموت

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق واتساب  09123827865 و شماره تلفن مشاوران شرکت  02832222717 و  09123827865 با ما درارتباط باشید .

دنیای ماموت | تجربه بهترین ها

09123827865
02832222717
به دوستانتان معرفی کنید