ساندویچ پانل خراسان رضوی

ساندویچ پانل خراسان رضوی

به علت استفاده از مواد سبک در هسته ی این ساندویچ  پانل‌ها ، وزن پانل به شدت کاهش می‌یابد و به میزان 8 تا 10 کیلوگرم بر متر مربع می رسد.یک دیواره ساندویچی در خراسان رضوی در مقایسه با نمونه مشابه سیمانی یا آجری گاه تا 50 برابر سبک‌ تر است. این مسئله به ویژه در سبک‌ سازی فونداسیون وسازه ، مقابله با زلزله و کاهش هزینه زیرسازی بسیار مهم است.

ساندویچ پانل در خراسان رضوی

علیرغم سبکی فوق‌العاده ساندویچ پانل ها در خراسان رضوی، این محصولات مقاومت فوق‌العاده‌ای در برابر انواع بارهای فشاری و ضربه‌ای دارند. این پانل‌ها نیروی وارده را به خوبی جذب کرده و مقاومت بالاتری نسبت به چوب از خود نشان می‌‌دهند. این مسئله در ساخت دیوار‌ه‌ها و سقف‌های کاذب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و 180 کیلو بار را در متر مربع تحمل میکنند.

ویژگی ساندویچ پانل :

این قبیل پانل‌ها بر خلاف دیوار‌ه‌های متداول بتنی در برابر رطوبت هوا و شرایط خورنده محیطی  مثل جزایر نمکی و شرجی دچار آسیب‌های ناشی از خوردگی نمی‌شوند. این مسئله باعث حداقل شدن هزینه تعمیرونگهداری می‌گردد. در مقایسه با پارتیشن‌های چوبی این پانل‌ها از طول عمر چندین برابر در محیط‌های مرطوب برخوردارند. همچنین به علت عدم پوسیدگی ، از نظر بهداشتی نیز مطمئن بوده و جای نگرانی برای تجمع میکروب در ساختمان باقی نمی‌گذارد.

ساندویچ پانل خراسان رضوی

برتری های ساندویچ پانل

سرعت حمل و نقل پانل ها و سهولت آسان در نصب ساندویچ پانل

درخراسان رضوی درارتفاع،مقاومت زیاددر برابرنیروهای برشی ناشی

از زلزله ،عایق حرارتی صوتی،عایق رطوبت و عایق صوتی ، دستیابی

به فضای مفیدبیشتر به علت ضخامت ناچیز ساندویچ پانل ها،صرفه

جویی در هزینه پی سازی و اسکلت ساختمانهای بلند به دلیل وزن

اندک سقف ودیوار از ساندویچ پانل ها ، صرفه جویی درهزینه های

سرمایش و گرمایشساختمان به دلیل جلوگیری از تبادل سرما و گرما

و درنتیجه صرف انرژی کمتر حذف گچ و خاک،افزایش سطح زیر بنای

مفید وتقلیل زمان اجرا به میزان50 درصد ازجمله برتری های ساندویچ

پانل ها نسبت به مصالح سنتی میباشند.

ساندویچ پانل خراسان رضوی

پانل های خراسان رضوی در ضخامت 5 الی 25 سانتی متر و به طول دلخواه بر حسب سفارش تولید می گرددو این امکان به مشتری کمک می نماید تا کاهش قابل توجهی در هزینه حمل ، نصب و دور ریز به عمل آورد. پنل ها از 5 لایه تشکیل می شود ، لایه محافظ درونی و بیرونی از جنس ورق های گالوانیزه و آلوزینگ ، آلومینیومبوده و دو لایه چسب مخصوص جهت اتصال لایه های محافظ بیرونی و عایق پلی اورتان به کار برده می شود . فوم داخل ساندویچ پنل ها نیز از جنس پلی اورتان با وزن معادل 40 و 30 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.

ساندویچ پانل خراسان رضوی

مشخصات فنی ساندویچ پانل

ورقهای گالوانیزه عمومی ساندویچ پانل موجود در بازار ایران نوع و ضخامت ورق مورد استفاده: ورقالوزینگ (روی و آلومینیم)، گالوانیزه و آلومینیوم پیش رنگ شده به ضخامت0/5 الی ۰/۷ میلیمتر دررنگ‌های متنوع و از نوع سوپر پلی استرکوره‌ای به ضخامت ۲۵ میکرون در قسمت بیرون و ۷ مکرون در رنگ پرایمر کوره‌ای از داخل در محل اتصال ورق با فوم. (چسبندگی فوم به ورق)

ضخامت ساندویچ پانل

پانل‌ها درضخامت ۴ الی ۲۵ سانتی‌متر وبر حسب سفارش مشتری( متناسب ابعاد پروژه) تولید می‌گردد.ساندویچ پنل‌ها از ۵ لایه تشکیل می‌شود، لایه محافظ درونی و بیرونی بوده و دو لایه چسب مخصوص که جهت اتصال لایه‌های محافظ بیرونی و عایل پلی یورتان بکار برده می‌شود فوم داخل ساندویچ پنل‌های نیز ازجنس فوم پلی اورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر متر مکعب می‌باشد.

لیست نصابان ساندویچ پانل خراسان رضوی

لیست نصابانی که در ادامه این وب سایت مشاهده میکنید تایید شده ما  و دارای تجربه درخشان  کافی میباشند و هر کدام دارای چندین نمونه کار موفق و بزرگ  از پروژ ه های ملی هستند و از جمله شرکت های بنام و معتبر تولید کننده ساندویچ پانل شرکت ماموت می باشد.نتایج انتخاب یک تیم نصاب غیر معتبر میتواند باعث  خسارت مالی زیادی برای شما مشتریان گرامی  شوداما نصابان معرفی شده تضمین عدم خرابی ساندویچ پانل و سازه  با آببندی کامل و کیفیت عالی را به شما خواهند داد.

تماس با ما

کارشناس فنی : ۷۸۶۵-۳۸۲-۰۹۱۲

کارشناس فروش : ۵۰۱۶-۲۷۵-۰۹۳۵

۰۲۸-۳۲۲۲۲۷۱۷

۰۲۸-۳۳۷۹۳۰۲۸

  info@sandwichpanelgroup.com/