ساندویچ پانل سردخانه ای چیست

ساندویچ پانل سردخانه ای چیست

ساندویچ پانل سردخانه ای ( sandwich panel for cold storage)

ساندویچ پنل سردخانه ای نوعی سقف یا دیوار پیش ساخته عایق میباشد

که امروزه بهترین و مناسب ترین گرینه برای پوشش سقف و دیوار

انواع سردخانه صنعتی و انبار صیفی جات میباشد .

برای ساختن و اجرای انواع سردخانه های بالای صفر ، زیر

صفر ، و تونلها ی منجمدی در ساختمان های صنعتی مانند

کارخانه های صنعتی ، ساختمان های عظیم ، سوپرمارکتها ،

انبار و دیگر صنعت ها نظیر دام داری و صنایع کشاورزی ،

فروشگاه های مربوط به صنعت سردسازی ، مساکن ،

هتلها ، ورزشگاهها صنایع مواد غذائی ، حیوانی ، دریـائی ،

بستنی ، صنایع تجهیزات پزشکی ، آزمـایشی ، بیمارستانی ،

دارویی ، تولیدی گل و گیاهان  استفاده می شود .

ساندویچ پانل سردخانه ای چیست

ساختار ساندویچ پانل سردخانه ای

ضخامت ساندویچ پـانل سردخانه ای گـاه به 8 سـانتی متر یا حتی بالاتر هم می رسد .انـسان از دیر باز به یـک وسیله برای نگه داری مواد غـذایی خود در دمای امن نیاز داشت. اسـتفاده از چشـمه ها، چاه ها، غارهای زیر زمینی، یخچال های قـدیمی و در نهایت یخچال ها و سرد خانه های مدرن و هوشمند امروزی نشان دهنده سیر تکامل روش های رفع این نیاز انسان و همچنین اهمیت آن در طول تاریخ بوده است. برای حفظ دمای سرد خانه های ابتدایی از چوب ، نی و یا پوست حیوانات استفاده می شد.

اما اطمینان از داشتن یک محیط با ثبات و ضرورت حفظ درجه حرارت مناسب، اندیشه عایق سازی این محیط ها را در ذهن بشر ایجاد کرد که در نهایت منجر به تولید اولین نسل عایق های فشرده با ترکیبی از خرده چوبها و پشم حیوانات که بوسیله چسب های طبیعی مانند سریش و شیره درختان با هم ترکیب و فشرده میشدند گردید. با گذشت زمان و پیشرفت علم و تولید محصولات پتروشیمی ، استفاده از پلی استایرن (آکاستیو) بعنوان یک عایق سردخانه ای مناسب و پر کاربرد رواج یافت. اما نقطه ضعف بزرگ این عایق قابل اشتعال بودن آن بود که دانشمندان را به فکر ماده ای جایگزین انداخت و در نهایت پلی اورتان بعنوان عایق مطلوب به صنعت معرفی گردید.از پلی اورتان در ساخت دیوارهایی پیش ساخته بنام ساندویچ پانل استفاده شد.

ساختار ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پنل یک ساختار سبک و چند لایه است که از دو طرف به دو لایه فلزی محدود شده است و در بین این دو لایه فوم عایق پلی اوریتان تزریقی سبک و پایدار با ویژگی های خاص فیزیکی تزریق گردیده است. استفاده از ساندویچ پانل های پلی اورتان هزینه های برق مصرفی سردخانه ها را به میزان چشمگیری کاهش میدهد. تولید این محصول بسته به نوع کاربرد سرد خانه، از ورق های گالوانیزه، آلوزینک، استنلس استیل، آلومینیوم، فایبر گلاس و یا PVC استفاده کرده و لایه فوم پلی اوریتان تزریقی با کلاس مقاومت در برابر آتش سوزی B1 ویا B2 در استاندارد dIN4102 و فشردگی (دانسیته) 40kg/ m³ در بین دو ورق تزریق میگردد.

ساندویچ پانل سردخانه ای چیست

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای چیست

ساندویچ پانل های سردخانه ای تولیدی شرکت ما بصورت فاق و زبانه دوبل به هم متصل می شوند و به گونه ای طراحی شده اند که پس از چفت شدن در کنار هم به صورت یک دیوار یکپارچه عمل میکنند. همچنین درزگیری و چفت شدن هرچه بیشتر پانل ها، از قفل های پانلی ( force lock) استفاده مینماید.

این قفل ها در دل ساندویچ پانل ها بصورت نر و ماده قرار داده شده و در هنگام نصب به هم چفت میشوند که این سیستم امکان عبور هوا را به حداقل ممکن میرساند. همچنین از ویژگی های این پانل ها سرعت در مونتاژ و امکان جدا سازی و نصب مجدد در صورت نیاز به افزایش فضا است.

مشخصات ساندویچ پانل سردخانه ای

_ فوم عایقی پلی اورتان در سایزو طول مختلف

_ عایق پلی یورتان دانسیته ی 40 کیلو گرم بر متر مکعب

_ پوشش آن ورقهای رنگی ، آلوزینک ، گالوانیزه با طول عمر زیادی باشد

_ نصب آسان و بسیار سریع همراه توانایی سرهم بندی و از هم باز کردن مجدد

_ ساندویچ پانل سردخانه ای sandwichpanel for cold storage برای حفظ دمای سردخانه به کار میرود.

_ بهداشت که از ویژگی های خاص ساندویچ پانل ها می باشد و مقاومت در مقابل رطوبت و پوسیدگی

_ یک سازه ی مستحکم جهت انواع فضای بسته باز ( که امکان سرهم بندی در مکان بدون دیوار و شاسی وجود داشته باشد )

 کف سردخانه با در نظر گرفتن نیازمندی ها به دو شکل ساخته میشود :

با ساندویچ پانل های خاص کف, با عایق پلاستوفرم ساندویچ پانل دو رو نایلون | ساندویچ پانل سقفی  |ساندویچ پانل دیواری

 

فروش انواع ساندویچ پانل ( ساندویچ پانل سردخانه ای)

 شرکت ماموت : فروش و نصب انواع ساندویچ پانل ها ( ساندویچ پانل سقفی ماموت ، ساندویچ پانل دیواری ماموت ، ساندویچ پانل پلی یورتان ، ساندویچ پانل سردخانه ای ، ساندویچ پانل اتاق تمیز ، ساندویچ پانل دو رو ورق نایلون ، ساندویچ پانل آلوزینک … ) مجری معتبر پروژه های سوله ، کانکس ، خانه ها ی پیش ساخته ، اسکلت و سازه های فلزی ، آبرو فلاشینگ ، …. لیست قیمت ساندویچ پانل ها ، فاکتور معتبر در اسرع وقت ارائه مشاوره در زمینه ی ساندویچ پنل ها ( پانل های دیواری ، پانل سقفی) ساندویچ پانل سردخانه ای , ساندویچ پنل سردخانه ای  , پا نل سردخانه ای ماموت , ماموت پنل سردخانه ای , پنل سردخانهای سقفی , پنل سردخانه ای دیواری , پنل سردخانه ای الوزینک , پنل سردخانه ای گالوانیزه

مشتریان و خریداران محترم برای ثبت سفارش ساندویچ پانل و دریافت مشاوره نصب و اجرای پوشش سوله میتوانید با مشاوران وکارشنایان فنی شرکت دنیای ماموت ( شرکت ماموت ) تماس بگیرید

ارتباط مستقیم شرکت ماموت

09123827865

02832222717

شماره واتساب

09123827865