قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

قیمت روز ساندویچ پنل سقفی دیواری بعلت کاهش و افزایش مبادلات ارز در بازار و

نوسانات قیمت آهن و متریال  و مواد اولیه مکررا  در حال تغییر بوده به  دلایل فوق

و همین علت مهم  جهت دریافت قیمت روز ساندویچ پانل های سقفی دیواری ,

ورق های رنگی آلوزینگ , گالوانیزه با شماره های کارشناسان متخصص و مجرب تماس حاصل فرمایید.

برای سفارش  و خرید ساندویچ پانل باید نکاتی را مد نظر قرار داده شوند

تا انتخاب ساندویچ پانل جهت سفارش و خرید و اجرای پروژه های مربوط به آن به درستی انجام گیرد .

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سردخانه ای از جمله مصالح سبکی است که در سال های اخیر جایگزین مصالح قدیمی شده است.

شرکت ماموت سال ها است ساندویچ پانل از جمله مصالح سبکی است که در سال های  اخیر جایگزین مصالح قدیمی شده است. 

زنجیره سرد به سلسله فعالیت های بدون وقفه ی تولید ذخیره سازی و توزیع در دمای کنترل شده گفته میشود . این زنجیره تامین به منظور ماندگاری و حفظ کیفیت مطلوب مواد غذایی منجمد و محصولات دارویی در دمای پایین انجام میگیرد .

که شرکت ماموت بزرگترین و اولین تولید کننده  این زمینه فعالیت داشته و ساختمان های پیش ساخته، ویلاهای پیش ساخته و انواع ساختمان های صنعتی و سوله را با استفاده از ساندویچ پانل های سقفی  و ساندویچ پانل های دیواری خود و باکفیت عالی و در کوتاهترین زمان ممکن ساخته است.

از جمله برتری های ساندویچ پانل نسبت به مصالح سنتی عایق، مقاوم ، ضد زلزله بودن و ظاهر شکیل آن است . ضخامت ساندویچ پانل های سقفی و دیواری سردخانه ای،   ۸ ، ۱۰ ، ۱۲.۵ ، ۱۵ سانتی متر و در طول و رنگ دلخواه مشتری می باشد

ساندویچ پانل ها  را می توان ساختاری از سه لایه تعریف کرد ، هسته ای با چگالی پایین  که ما بین دو لایه پوسته نسبتاً نازک قرار گرفته است . تنظیم این ساندویچ پانل (اجازه دستیابی به عملکرد مکانیکی عالی را در کمترین وزن می دهد .

سفتی و سختی بسیار بالای ساندویچ پانل ها (در سایه ی تعامل اجزاء ساندویچ پانل ها   تحت بار خمشی به کار گرفته شده در پانل بدست می آید ، هسته فشار  بارهای برشی را متحمل می شود و فاصله بین پوسته ها که تحت فشارهای درونی یک پوسته در تنش و از سوی دیگر فشرده سازی را ایجاد می کند . عایق بین دو لایه پوسته که همان هسته ی هستند نرمی و انعطاف پذیری خاصی دارد  و می تواند از جنس مواد مانند پلی یورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ و پشم شیشه نیز باشد ، 

ساندویچ پانل یا ساندویچ پنل به پنل کمپوزیت آلومینیوم نیز معروف است .

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

کاربرد انواع ساندویچ پانل

استفاده و کاربرد ساندویچ پانل در انواع  سردخانه و صنایع برودتی , دفترهای کارگاهی درمانگاه ها  صحرایی سرویس بهداشتی نمازخانه ومحیط آموزشی تعمیر گاه سیار,پست  نگهبانی,انواع سردخانه های صنعتی,واحد های امدادی در زمانهای بحرانی مانند زلزله سیل ساخت انواع سوله ,پوشش  دیوار و سقف سالن های تولید , ساختمانهای اداری و هتل کانکس کانتینر ها کاربرد ساندویچ پانل در مخازن چند جدار ,  پوشش سوله انبارها , سقف خانه ها ویلاها , ساندویچ پانل  در صنایع پوشش سوله , باشگاهها , سردخانه های  گوشت و لبنیات استخرهای سرپوشیده و سالن های ورزشی

شرکت های بزرگی همچون فرتاک قصر جم و خوشگوار و میهن و پگاه و… بعد از بررسیهای گوناگون و دریافت مشاوره های تخصص , ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت را برا نگهداری محصولات خود اعم از میوه و سبزی جات و لبنی و گوشتی و پروتئینی انتخاب نموده اند .

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای از ضخامت 8 الی 15 سانت تولید میشود که بدلیل نوع اورلپ آن کمترین انتقال حرارت و صوت را دارد و بهترین گزینه در تولید سردخانه میباشد که در مدل های شیار دار تولید می گردد . ضخامت های تولید شده جهت اجرای سردخانه 8 الی 15 سانتیمتر میباشد . ساندویچ پانل سردخانه ای جهت اجرای دیوار سردخانه و همچنین سقف سردخانه استفاده میشود .

ساندويچ پانل سردخانه ای با توجه به ميزان مبادله حرارتي محاسبه شده از ضخامت 8 الي 15 سانتيمتر توليد ميشودكه با دارا بودن لبه هاي نري و مادگي در مقطع عرضي و هم پوشاني پانل ها با هم داراي كمترين انتقال حرارت را داشته و بهترين گزينه در توليد سرد خانه ها مي باشد .

موارد مصرف ساندویچ پانل سردخانه ای 

مقاوم در برابر انتقال رطوبت

مقاوم در برابر انتقال حرارت

مقاوم در برابر انتقال صوت

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

در زمان نصب ساندویچ پانل به این نکات توجه کنید

برای سازه‌های ساخته شده با ساندویچ پانل مواردی مانند عایق حرارتی و صوتی، مقاومت در برابر رطوبت، ضد احتراق و حفظ زیبایی از اهمیت بالایی برخوردارند. در ادامه با وب سایت ما همراه باشید. اتصال پانل به ساختمان و تمام نقاط اتصال ساندویچ پانل‌ها به یکدیگر در گوشه‌ها باید توسط فلاشینگ با ضخامت ۱ تا ۲ میلی‌متر صورت ‌پذیرد. درزبندی پانل‌ها نیز باید توسط چسب پلی یورتان انجام گیرد.جهت کاهش پرت پانل‌ها به محل

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

 قرارگیری پانل‌ها، فاصله بین ستون‌ها، ارتفاع پانل‌ها و… توجه شود. جهت نصب پانل‌ها از پیچ واشردار مخصوص استفاده شود. همچنین، به گام و ارتفاع پیچ‌ها هم توجه شود.

برای حصول اطمینان از آببندی‌های لازمه در محل چفت شدن پانل‌ها قبل از چفت کردن پانل‌ها محل درز پانل‌ها با اسپری پلی یورتان پر شده و سپس پانل دیگر قبل از پف کردن کامل پلی یورتان جا زده می‌شود. این کار باعث می‌شود که آببندی پانل‌ها در محل اتصال به هم زیادتر باشد. چسبندگی پانل‌ها به هم در محل درز زیادتر شود. تبادل حرارتی در محل اتصال بسیار کمتر شود.

قیمت پانل سردخانه ای

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای به صورت متر مربع محاسبه و اعلام میشود و به قیمت اصلی و خالص 9 درصد مالیات ارزش افزوده و یک درصد هزینه بسته بندی و بارگیری اضافه میشود .

ما خرسندیم که شما خرید خودرا از شرکت دنیای ماموت انجام میدهید و قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای قیمت درب کارخانه میباشد ولی به دلیل نوسانات بازار برای دریافت قیمت دقیق با کارشناسان ما تماس بگیرید و

قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای |انواع ساندویچ پانل ماموت|ساندویچ پانل سردخانه ای با ورق الوزینک|نصاب انواع ساندویچ پانل|شماره تماس نصاب ساندویچ پانل|فروش انواع ساندویچ پانل ماموت |انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری و سردخانه ای ماموت| قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای |ساندویچ پانل پیش ساخته ماموت|ساندویچ پانل مخصوص کلین روم ماموت |اجرای ساختمان های پیش ساخته |اجرای پیش ساخته ویلایی |نصاب معتبر شرکت ماموت |کارخانجات ماموت |فروش ساندویچ پانل در همه شهرهای ایران |