آدرس دنیای ماموت

آدرس دنیای ماموت

آدرس دنیای ماموت

آدرس دنیای ماموت

برای دریافت آدرس دنیای ماموت کلیک کنید یا در واتساب پیام دهید .

دنیای ماموت با ظریفیت تولید سالانه 600000 متر مربع انواع ساندویچ پانل , سریع ترین زمان تحویل با حفظ حداکثر کیفیت را دراختیار مشتریان قرار میدهد .

دنیای ماموت با بیش از سه دهه فعالیت مستمر در تولید انواع ساندویچ پانل حرف اول کیفیت را در این صنعت میزند و دریچه ای نو را  در دنیای صنعت ساختمان گشوده است .

شرکت دنیای ماموت تولید کننده ساندویچ پانل سقفی و دیواری و سردخانه ای, پنل کلین روم و اتاق حمل بار و کانکس و پیش ساخته میباشد .و شرکت دنیای ماموت با کسب بیشترین میزان اعتماد مشتریان توانسته است به عنوان رهبر بازار در این صنعت بالاترین سهم تولید ساندویچ پانل درسال را درکشور به خود اختصاص دهد .

آدرس دنیای ماموت

آدرس دنیای ماموت

همه چیز درباره ساندویچ پانل مزایا و معایب

امروزه به دلیل گسترش ساخت و ساز و تسریع در امور صنعتی به نوعی از سقف و دیوار پیش ساخته عایق ساندویچ پانل میگویند  ساندویچ پانل که به نام های ساندویچ پانل سقفی و دیواری و سردخانه ای و کلین روم دربازار شناخته میشوند

ساندویچ پنل ها یکی از بهترین و کار آمد ترین سازه های نوین و پیش ساخته هستند که در مقابل مصالح سنتی از ضریب انتقال حرارت , مقاومت و پایداری بسیار بیشتری در بابر زلزله و فشارهای ناشی از آن , رطوبت هوا , آتش سوزی و… دارند

و هر یک از این ساندویچ پانل ها دارای مشخصات فنی و کاربری منحصر به فرد خود میباشند .

تولید و فروش ساندویچ پانل

شرکت ماموت ساندویچ پانل سقفی و دیواری و سردخانه ای و کلین روم خود را با عایق پلی اورتان دانسیته 40 و از جنس ورق گالوانیزه 5 دهم فولاد مبارکه و آلوزینگ پیش رنگ در کارخانه تولید میکند .

آدرس دنیای ماموت ساندویچ پانل ماموت

آدرس دنیای ماموت

قیمت ساندویچ پانل

در قیمت ساندویچ پانل نوع جنس ورق و ضخامت و نوع رنگ ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل سردخانه ای و ساندویچ پانل کلین روم تاثیر گذار میباشد و هریک از ضخامت های ساندویچ پانل دارای قیمت معین شده خود میباشند

به قیمت ساندویچ پانل 9 درصد مالیات ارزش افزوده و یک درصد هزینه بسته بندی اضافه میشود

درباره ساندویچ پانل

ساندویچ پانل  از ضخامت 4 سانت الی 20 سانت در نوع سقفی و دیواری و کلین روم و سردخانه ای تولید و تحویل میشود

تحویل فوری ساندویچ پانل

هر چند که ساندویچ پانل به صورت پیش ساخته میباشد ولی برای هر مشتری به صورت آماده نیست و مدت زمانی برایی تولید لازم میباشد که طبق درخواست خریدار محترم ساندویچ پانل با نوع رنگ و ضخامت و جنس ورق و سقفی یا غیره تولید و تحویل شود

و معمولا زمان احتمالی تولیدوتحویل ساندویچ پانل 15 روز کاری زمانبر میباشد .

اجرای نصب ساندویچ پانل

لذا نصب و اجرای ساندویچ پانل ها نیازمند تخصص و دانش کافی در این زمینه است . ظاهرا نصب ساندویچ پانل ها ساده به نظر میرسد ولی باید توجه داشت عدم رعایت نکات فنی در نصب ساندویچ پانل ها نهایتا میتواند باعث نرسیدن به اهداف مورد نظر و از بین رفت سرمایه ای کلان شود .

برای نصب ساندویچ پانل نیاز به نصابان متخصص دارید تا ساندویچ پانل به صورت اصولی و آب بندی دقیق نصب و اجرا شود که شرکت ماموت درصورت تمایل معرفی مینماید .

دنیای ماموت با بهرگیری از پرسنل مجرب و کارآزموده در نصب و اجرای انواع ساندویچ پنل در کوتاهترین زمان ممکن و با کیفیت بالا حرف اول را دراین صنعت میزند .

آدرس دنیای ماموت ساندویچ پانل ماموت

آدرس دنیای ماموت

مزایا و معایب ساندویچ پانل

 ساندویچ پانل به دلیل استفاده از عایق پلی اورتان دارای مزیت عایق بودن بالا میباشد عایق صوت – سرما + گرما میباشد

 ساندویچ پنل دارای وزن سبک است

 ساندویچ پانل دارای تنوع رنگی زیاد است

 ساندویچ پانل قابل شستشو میباشد

 ساندویچ پانل قابلیت مونتاژ دوباره را دارد

 حمل و نقل آسان دارد

   یکی از معایب ساندویچ پانل این است که دارای قیمت بالایی میباشد .

آدرس دنیای ماموت ساندویچ پانل ماموت

آدرس دنیای ماموت

کارشناس ساندویچ پانل ماموت

شما خریداران محترم بعد از تماس با شرکت ماموت و دریافت پیش فاکتور کارشناس مخصوصی برای شما درنظر گرفته میشود تا تمامی کارهای ثبت سفارش و خرید شما را انجام داده و با شما تا زمان تحویل محصول مورد نظر در تماس باشد تا کالا تحویل و نصب گردد.

09123827865

02832222717

واتساب

09123827865

به دوستانتان معرفی کنید