شما دراین مطلب با مشاوره نصب ساندویچ پانل آشنا خواهید شد .

 

مشاوره نصب ساندویچ پانل

راهنمای نصب ساندویچ پانل (ساندویچ پنل) 

sandwich panel

ساندویچ پانل نوعی سقف و دیوار پیش ساخته عایق میباشد که از دورو ورق که مابین آنها فوم پلی اورتان بصورت عایق تزریق شده است . برای نصب ساندویچ پانل های شرکت ما ابزار پیچیده و تخصصی مورد نیاز نمی باشد. ولی برای اجتناب از خرابی و به هدر رفتن ساندویچ پانل ها و نصب دقیق و اصولی استاندارد  استفاده از نصابان مجرب و ذی صلاح توصیه میشود .درادامه به چند نکته عمومی درباره نصب توجه کنید:

مشاوره نصب ساندویچ پانل ساندویچ پانل ماموت پانل سقفی ماموت پانل سقفی ودیواری ماموت ماموت پنل ساندویچ

اتصال عایق کف به عایق دیوار , عایق کاری کف سردخانه از مراحل حساس عایق کاری میباشد که دران باید نکات بسیار را باید رعایت کرد .

قیمت ساندویچ پانل – نصاب ساندویچ پنل – قیمت اتاق یخچالی – فروش ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری

اتصال پانل سقفی به ساندویچ پانل دیواری ,نظر به اینکه وزن سقف بردیوار اعمال میشود اتصال سقف به دیوار باید به گونه  ای باشد که درمحل اتصال ,ساندویچ پانل های سقفی ناقص  نبوده و همزمان ورق سقف ودیوار با بیرون درارتباط نباشد , لازم به ذکر است که طول مناسب برای ساندویچ پانل های  سقفی بین   6و 7متر میباشد طول بیشتر از این مقدار ممکن  است باعث کاهش مقاومت ساندویچ پانل شده ومنجر به ایجاد  انحنا درآن میشود.

قیمت ساندویچ پانل – نصاب ساندویچ پنل – قیمت اتاق یخچالی – فروش ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری

 

اتصال دیوارهای عمود برهم ,محل اتصال دیوارهای عمود برهم درگوشه ها از نقاط بسیار مهم به شمار رفته واتصال باید به گونه ای انجام گیرد که بخش فلزی ساندویچ پانل با فضای بیرون ارتباط نداشته باشد . ورقهای داخلی هیچ تماسی با فضای خارج نداشته وبدین ترتیب هیچگونه اتلاف انرژی نخواهیم داشت .

آموزش نصب ساندویچ پانل

مشاوره نصب ساندویچ پانل

الف:آببندی پانل ها در محل اتصال به هم زیاد تر باشد.

ب:چسبندگی پانل ها به هم در محل درز زیادتر شود.

ج:تبادل حرارتی در محل اتصال بسیار کمتر گردد

قبل از جا زدن “چفت کردن پانل های دیواری” موارد زیر مورد اهمیت است:

مشاوره نصب ساندویچ پانل ساندویچ پانل ماموت پانل سقفی ماموت پانل سقفی ودیواری ماموت ماموت پنل ساندویچ

برای حصول اطمینان از آب بندی های لازمه در محل چفت شدن پانل ها قبل از چفت کردن پانل ها محل درز پانل ها با اسپری پلی  یورتان پر شده و سپس پانل دیگر قبل از پف کردن کامل پلی یورتان  جا زده می شود.  این کار باعث می شود نشیمنگاه پانل ها بصورت “طولی و عرضی” در محل اتصال به شاسی یا ساختمان توسط ناودانی های مخصوص  به ضخامت ۱٫۵ یا ۲ میلیمتر یا بیشتر بسته به ضخامت و طول پانل  مورد استفاده مورد استفاده قرار میگیرد.

 

نحوه اتصال این ناودانیها به شاسی فولادی توسط پرچ با فواصل 25 الی ۳۰ سانتی متر انجام شده و در موارد استفاده روی بتن و غیره  از تفنگی مخصوص به نام میخ کوب زن چاشنی دار استفاده میشود  اما استفاده از میخ کوب زن روی قطعات فولادی توصیه نمی شود. لازم به ذکر است قبل از جا زنی پانل ها در داخل ناودانی ها بهتر است داخل  ناودانی ها هم با اسپری پلی یورتان عایق کاری شود.

نصاب ساندویچ پانل سقفی ودیواری وسردخانه ای -نصاب ونصب کننده ساندویچ پنل سقفی ودیواری مشاوره نصب ساندویچ پانل -نصب باکیفیت انواع ورق و ساندویچ پانل -پوشش سقف ودیواره سوله وسازه صنعتی با ساندویچ پانل وانواع ورق رنگی -ساخت ونصب انواع ابرو -ساخت و نصب اونواع فلاشینگ ونما -ساخت انواع سردخانه بالا وزیر صفر -ساخت انواع پیش ساخته پانلی -پارتیشین بندی داخلی انواع سوله وسازه وادارات -مجری پوشش انواع سازه فضایی –اجرای پوشش دیوار وسقف کارخانجات وساختمانهای صنعتی وتاسیسات اداری و عموم.

قیمت ساندویچ پانل – نصاب ساندویچ پنل – قیمت اتاق یخچالی – فروش ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری

مشاوره نصب ساندویچ پانل ساندویچ پانل ماموت پانل سقفی ماموت پانل سقفی ودیواری ماموت ماموت پنل ساندویچ

 

انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سقفی

پانل سقفی از ضخامت 3 تا 20 سانتی‌متر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت تولید می‌شود. وبرای داشتن مقاومت بالا دارای 5 گام میباشد .این پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچ‌ها و دارای ضریب هدایت حرارتی پایین است. عرض مفید پانل سقفی ۱/۰۸

متر است..

ساندویچ پانل دیواری

مشاوره نصب ساندویچ پانل

نوعی از مصالح ساختمانی که از دو لایه ورق که بین آن‌ها فوم تزریق شده است و جهت پوشش دیوار به کار می‌رود، ساندویچ پانل دیواری می‌نامند.پانل دیواری برای پوشش دیواره‌های فضاهای صنعتی، سردخانه‌ها، کانکس‌ها، ساختمان‌های پیش‌ساخته و… به کار می‌رود.این پانل عرض مفید ۱/۱۴ متر و گستره ضخامت از ۴ تا ۲۰ سانتی‌متر دارد. و به دلیل کاربری متنوع ساندویچ پانل دیواری به صورت دورو صاف یا دورو شیار دار و یا پیچ مخفی تولید میشود .

مشاوره نصب ساندویچ پانل ساندویچ پانل ماموت پانل سقفی ماموت پانل سقفی ودیواری ماموت ماموت پنل ساندویچ

نصب ساندویچ پانل دیواری

در نصب ساندویچ پانل دیواری نیاز است در قسمت تکیه گاه دیوار شاسی کشی با استفاده از پروفیل آهنی (بسته به ارتفاع و عرض و موقعیت دیوار سایز پروفیل ها متغیر است)  استفاده می شود . باید در نظر داشته باشید ساندویچ پانل  دیواری بصورت فاق و زبانه است و پس از قرار گیری در جای  مناسب بوسیله پیچ سرمته گالوانیزه مهار می شود.

لازم به توضیح است جهت نصب ساندویچ پانل حدالمقدور از نصاب ساندویچ پانل معتبر مشاوره دریافت نمایید . پس از نصب ساندویچ پانل نیاز است در قسمت کنج داخلی و خارجی و همچنین در خط الراس آن جهت پوشش از ورق فلاشینگ استفاده می شود.

ساندویچ پانل پلی یورتان

مشاوره نصب ساندویچ پانل

در ساندویچ پانل پلی یورتان (پلی اورتان) برای عایق‌بندی از فوم پلی یورتان استفاده می‌شود که در دو نوع است.

نوع اول  PIR نامیده می‌شود که از ترکیب پلی یول و ایزو سیانورات تولید می‌شود.

نوع دوم PUR نام دارد که از ترکیب پلی یول و ایزو سیانات تولید می‌شود.

برای تسریع در ترکیب در هر دو روش، حضور کاتالیزور الزامی است. برای تنظیم دانسیته فوم نیز از گاز B141 استفاده می‌شود.

تفاوت این دو نوع در ضد حریق بودن ساندویچ پانل PIR است. عایق حرارتی و برودتی، عایق صوت، مقاوم در برابر رطوبت و وزن سبک از مشخصات ساندویچ پانل پلی یورتان است.

مشاوره نصب ساندویچ پانل

 

ساندویچ پانل پلی استایرن

مشاوره نصب ساندویچ پانل

برای عایق‌بندی ساندویچ پانل پلی استایرن از فوم پلی استایرن یا همان یونولیت استفاده می‌شود.از لحاظ عایق حرارتی و صوتی در درجه پایین‌تری از  پلی یورتان قرار می‌گیرد، اما نسبت به آن سبک‌تر  است و قیمت مناسب‌تری هم دارد.بهترین نوع ساندویچ پانل ساندویچ پانل پلی اورتان میباشد

گروه نصابان  معتبر مجتمع صنعتی ماموت نصب کننده انواع ساندویچ پانل پیش ساخته پانلی و مجری هزاران متر مربع در تمام نقاط ایران که با  چندین دهه سوابق ارزنده درخشان  اجرایی و فروش و خدمات نصب با اكيپ هاي مجرب و كار آزموده که اولین تولید *ساندویچ پانل * را در سال ۱۳۶۷ بصورت کاملا”حرفه ای تخصصی اجرا نمود.

تعهد-  تخصص  – مسوولیت پذیری- توانمند بودن عامل شکوفایی ما بوده است

قیمت و هزینه نصب ساندویچ پنل سقفی و دیواری 

قیمت نصب انواع ساندویچ پانل ها متفاوت است.قیمت نصب ساندویچ پانل ها بر اساس دستمزد و وسایل مورد استفاده شده در نصب محاسبه می شود.

منظور از قیمت نصب ساندویچ پانل دستمزد نصاب و تیم او همراه با هزینه‌ وسایل جانبی مورد نیاز جهت نصب صفحات است و قیمت آن به این قسمت مربوط نمی‌شود. بنابراین، با توجه به متراژ پروژه و زمانی که باید صرف نصب ساندویچ پنل‌ ها شود همچنین بر اساس میزان حرفه‌ای بودن تیم نصب کننده قیمت نصب انواع ساندویچ پانل کاملاً متغیر است.

واما باید در نظر داشته باشید که در هر صورت سرعت و قیمت نصب پانل در هر سازه نسبت به مصالح دیگر بسیار مقرون‌ به صرفه است و نصب این صفحات عایق نیاز به نیروی انسانی زیاد و وسایل جانبی بیش از حد که هر دو هزینه‌بر هستند، ندارد. باید توجه داشته باشید که هرچقدر اعضای تیم نصب و وسایل جانبی مورد استفاده در نصب بیشتر باشد قیمت نهایی نصب آن نیز بیشتر است. جهت اطلاع و استعلام قیمت ساندویچ با کارشناسان نصب شرکت دنیای ماموت تماس بگیرید ..

مشاوره نصب ساندویچ پانل

مشاوره نصب ساندویچ پانل

ابزار و وسایل مورد نیاز جهت نصب و اجرای ساندویچ پنل

با توجه به نوع ساندویچ پانل و سازه مورد نظر ممکن است وسایل و ابزار زیر جهت نصب این صفحات عایق لازم باشد.

نیروی انسانی ماهر

ساندویچ پانل

ورق فلاشینگ و آبرو

فوم پلی اورتان

دستگاه مخصوص برش ( پانل بر )

دریل

پیچ‌ها و واشرهای مخصوص

پیچ سر مته

قوطی

 محاسبه هزینه نصب ساندویچ پانل 

هزینه نصب ساندویچ پانل هم مانند قیمت متاثر از ضخامت و نوع ساندویچ پانل ( دیواری یا سقفی ) میباشد وبا توجه به سازه – ارتفاع و برشکاری قیمت اعلام میگردد – قیمت نصب ساندوی پانل سقفی و دیواری به صورت متر مربع محاسبه و اعلام میشود و قیمت نصب ورق آبرو به صورت کیلوگرم میباشد قیمت نصب فلاشینگ ازهر نوع به صورت متر مربع محاسبه میگردد. هرنوع زیر سازی و قوطی کشی یا آهن کشی و جوشکاری برای سازه به صورت کیلوگرم محاسبه میگردد.

برای دریافت قیمت دقیق نصب و اجرای ساندویچ پانل سقفی و دیواری و ورق آبرو و فلاشینگ با گروه نصب دنیای ماموت با شماره های موجود درسایت تماس بگیرید ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم و هرگونه مشاوره نصب و طراحی ابعاد توسط تیم ما به صورت رایگان میباشد .

مشاوره نصب ساندویچ پانل

مشاوره نصب ساندویچ پانل

مزایای استفاد ه از نصابان دنیای ماموت 

مشاوره رایگان خرید ساندویچ پانل 

طراحی ابعاد ساندویچ پانل 

نصب  سریع و باکیفیت دارای گارانتی 

اجرای پروژه در سراسر کشور 

پشتیبانی خرید و نصب  ساندویچ پانل 

پشتیبانی صفر تا صد پروژه

09123827865

02832222717

آیا می‌دانید ساندویچ پانل چیست و چه کاربردی دارد؟

در این پست میخواهیم آیا می‌دانید ساندویچ پانل چیست و چه کاربردی دارد؟صحبت کنیم با ما همراه باشید شاید این پست پاسخ برخی از سوالاتتان را داشته باشد .

کانکس نگهبانی

 ما در این مقاله سعی خواهیم کرد که یک راهنمای کامل برای خرید و قیمت کانکس نگهبانی به شما ارائه کنیم تا با اطلاعات کامل تری اقدام به خرید این نوع کانکس کنید. با ما همراه باشید .

ساندویچ پانل سقفی برای اجرای دیوارها

برای آشنایی بیشتر درباره ساندویچ پانل سقفی برای اجرای دیوارها با مشاوران ما در ارتباط باشید .

کانکس سرویس بهداشتی و حمام

کانکس سرویس بهداشتی و حمام برای کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر ادامه مطلب را ازدست ندهید .