آزمایشگاه ساندویچ پنل

آزمایشگاه ساندویچ پنل

آزمایشگاه ساندویچ پنل

آزمایشگاه ساندویچ پنل

آزمایشگاه کنترل کیفیت ساندویچ پانل

آزمایشگاه انستیتو پلی یورتان با برخورداری از امکانات و دستگاههای مجهز و به روز و زیر ساخت های منطبق بر استاندارد ملی و بین امللی قادر به ارائه خدمات مختلف آزمایشگاهی و پژو هشی میباشد .

اهم آزمون های قابل ارائه در این آزمایشگاه مربوط به محصولات پلی یورتانی میباشد  دراین آزمایشگاه مربوط به محصولات پلی یورتانی میباشد .

در این راستا به منظو ر بررسی کیفیت ساندویچ پانل های سقفی و دیواری دنیای ماموت انواع تست های فیزیکی و شیمیایی به صورت دوره ای انجام میگیرد .

آزمایشگاه ساندویچ پنل , فروش ساندویچ پانل

آزمایشگاه ساندویچ پنل

تست های کنترل کیفی مواد اولیه تولید فوم عبارت اند از :

√ تعیین عد هیدرو کسیل پلی ال ( OHNumber)

√ تعیین درصد (NCO ) موجود در ایزوسیانات

√ تعیین میزان آب موجود در پلی ال

√ تعیین دانسیته پلی ال و ایزو

تست های کنترل کیفی بر روی ساندویچ پانل های تولیدی عبارتند از

√ تست استحکام فشاری فوم

√ تست چسبندگی ورق به فوم

√ تست تعین ضریب انتقال حرارت فوم

√ تست پیر شدگی

√ تست شعله

آزمایشگاه ساندویچ پنل

 تعین میزان چسبندگی ورق به فوم جهت ارزیابی ماکزیمم استحکام چسبندگی محصولات ساندویچ پانل دنیای ماموت از جمله تست های مهمی میباشد که مطابق با استانداردهای بین المللی توسط دستگاه تعیین خواص مکانیکی در آزمایشگاه کنترل کیفیت ساندویچ پانل به طور روزانه انجام میگیرد

ساندویچ پانل های تولید شده در دنیای ماموت به جهت استفاده از تکنولوژی پیشرفته در آماده سازی سطح ورق پانل و استفاده از ماده بهبود دهنده چسبندگی قبل از تزریق فوم همواره از نظر میزان استحکام و قدرت چسبندگی ورق به فوم در رنج و محدوده تعریف شده توسط استاندارد های بین امللی قرار دارند .

آزمایشگاه ساندویچ پنل

آزمایشگاه ساندویچ پنل , فروش ساندویچ پانل

آزمایشگاه ساندویچ پنل

آزمایشگاه کنترل کیفیت ساندویچ پانل

انتقال حرارت یک فوم پلی یورتان به ضخامت 5 سانتی متر ( براب است با ) انتقال حرارت یک دیوار بتنی با آجری به ضخامت 172 سانتی متر

♦ تست استحکام فشاری

دراین تست نمونه با ابعاد 10*10 سانتی متر برش داده میشود و مابین فک های دستگاه تست استحکام فشاری قرار میگیرد .میزان استحکام فوم توسط دستگاه مورد بررسی قرار میگیرد و برای قرار گرفتن در محدوده استاندارد این فوم ها بایستی استحکام فشاری بالاتر از ( 100KPA) را داشته باشند .

♦ تست ضریب انتقال حرارت

ایجاد راندمان در مصرف انرژی در حوزه مصارف گرمایشی و سرمایشی با به کار بردن انواع عایق هامیسر میشود که بی تردید فوم های پلی یورتان به دلیل ساختار کامپوزیتی یکسان و ضریب انتقال حرارت     0.019W/MK  الی     0.021W/MK یکی از بهترین عایق های حرارتی مورد استفاده در صنایع محتلف میباشد .

آزمایشگاه ساندویچ پنل , فروش ساندویچ پانل

آزمایشگاه ساندویچ پنل

آیا نگران انتقال حرارت از طریق پوشش سقف سازه های خود میباشید ؟

آیا نگران موارد حریق در فضای خود می باشید؟

آیا از عدم تغییر فرم و رنگ سقف سازه خود مطمئن نیستید؟

آیا نگران خوردگی سقف پوش ها در مناطق مستعد خوردگی هستید ؟

آیا بدنبال آرامش بیشتر ( سرو صدای کمتر ) درسازه خود هستید ؟

گروه صنعتی دنیای ماموت با نیم قرن سابقه در تولید انواع ساندویچ پانل سقف و دیواری با عایق پلی یورتان –  نیاز تمامی مشتریان عزیز خود را در تمام زمینه های مورد نظر از بابت یک پوشش امن و مطمئن تامین و با نازلترین قیمت ها همراه با کیفیت بالا قابل عرضه نموده است.

را ههای ارتباطی با ما 
09123827865
02832222717
به دوستانتان معرفی کنید