اتاق یخچال دار دنیای ماموت

اتاق یخچال دار دنیای ماموت

اتاق یخچال دار دنیای ماموت

اتاق یخچال دار دنیای ماموت

زنجیره سرد به سلسله فعالیت های بدون وقفه تولید , ذخیره سازی , و توزیع در داخل یخچال ( در دمای کنترل شده ) گفته می شود . این زنجیره تامین به منظور ماندگاری و حفظ کیفیت مطلوب موادغذایی منجمد و محصولات دارویی در دمای پایین انجام می گیرد .

شرکت دنیای ماموت به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ی اتاق های یخچالی و ایزوله نقش مهمی در زنجیره سرد کشور به عهده دارد و انتخاب اول شرکت های دارویی برای حمل دارو به سراسر کشور و خارج از کشور اتاق های ایزوله و یخچالی دنیای ماموت می باشد .

اتاق های یخچالی دنیای ماموت با بکارگیری آخرین فناوری سوپر فاین پلی اورتان و همچنین وزن بهینه و قابلیت حمل بار بیشتر و در نهایت هزینه پایین تر جایگاه ویژه ای را در عرصه حمل و نقل ایمن به خود اختصاص داده اند .

اتاق های یخچال دار بهترین انتخاب برای جا به جایی محصولات تولیدی در داخل و خارج از شهر هستند

اتاق یخچال دار دنیای ماموت

فواید اتاق یخچال دار دنیای ماموت

اتاق یخچال دار دنیای ماموت از استحکام بالا , سبکی و مقاومت برخوردار هستند و در برابر هوای گرم و سرد عایق هستند تا میزان هدر رفت انرژی را به حداقل برسانند و همچنین از نفوذ آلودگی جلوگیری کنند .همچنین شستشو پذیری محیط های نگهدارنده به همراه وجود مسیر گردش هوای سیستم سرد کننده از اثر گذارترین عوامل استاندارد بوده است

انواع اتاق های یخچال دار دنیای ماموت

اتاق یخچال دار حمل دارو

اتاق ایزوله حمل پروتئین

اتاق یخچال دار حمل بستنی

اتاق ایزوله حمل جوجه

اتاق یخچال دار دنیای ماموت
مشخصات اتاق و شاسی اتاق یخچالی ماموت

ساختار شاسی اتاق دارای شاسی مخصوص پیچ مهره ای از ورق ST.37 , ST.52 خمکاری شده با استحکام بالا که جهت مقاومت بیشتر در برابر خوردگی با رنگ پودری پوشش داده شده است  و ساختار اتاق از ساندویچ پانل مخصوص با پوشش دو رو ورق آلوزینک , ضخامت ورق داخلی 0/5mm ضخامت ورق بیرونی 0/7mm fi w,vj پیش رنگ شده ( با 25 میکرون رنگ کوره ای از رو 6 میکرون رنگ پرایمر از زیر ) به همراه عایق فوم پلی اورتان آلمانی با دانسیته55 ضخامت ساندویچ پانل دیواری جانب اتاق ها 6 سانت و دیواره جلو و سقف 8 سانتی متر و ضخامت کف پانل 10 سانتی متر با استراکچر مخصوص از زیر پوشش فایبر گلاس و از رو با قابلیت نصب ریل آلومینیوم و ورق آجدار آلومینیوم میباشد .

مونتاژ اتاق و قطعات وابسته بدون استفاده از پرچ و توسط چسب مخصوص بادوام و استحکام بالا میباشد .

دارای درب دولنگه مخصوص با یراق آلات از نوع استنلس استیل و سیستم روشنایی استاندارد ماموت

اتاق یخچال دار دنیای ماموت

متعلقات اتاق یخچالی

سپر عقب و لزومات استاندارد ملی ایران

اقلام قابل سفارش درب عقب تک لنگه یا دولنگه ودرب بغل قابل سفارش

اتاق یخچالی دنیای ماموت قابل نصب بر روی تمامی تیپ های خودروهای تجاری اعم از وانت بار – کامیونت -و کامیون

میباشند دنیای ماموت با توجه به تنوع این خودروها در بازار و مقاومت شاسی آنها , اتاق هایی متناسب با شاسی هر خودرو را تولید و تحویل میدهد

اتاق یخچالی درب بغل یکی از پر فروش ترین محصولات دنیای ماموت است که معمولا برای حمل مواد خوراکی مثل گوشت مرغ و محصولات لبنی و … کاربرد دارد .

دنیای ماموت با عرضه انواع اتاق یخچالی با عایق بندی استاندارد جای نگرانی برای شما باقی نمی گذارد و محصولات شما صحیح وسالم به مقصد خواهد رسید .

ما درتولید اتاق یخچال دار از اتلاف انرژی و ورود آلودگی هوای بیرون به داخل اتاق جلوگیری کرده ایم تا نگهدار مواد غذایی راحتتر انجام شود .

با ماموت رویاها واقعی میشوند.

برای خرید و سفارش اتاق یخچالی ماموت میتوانید از طریق شماره واتساب 09123827865 و یا شماره تلفن های ذیل با ما درارتباط باشید .

7865 382 0912

2717 3222 028

به دوستانتان معرفی کنید