اجرای پنل دیواری با قیمت مناسب

اجرای پنل دیواری با قیمت مناسب

اجرای پنل دیواری با قیمت مناسب

اجرای پنل دیواری با قیمت مناسب

ساندویچ پانل نوعی سقف و دیوار پیش ساخته عایق  است که بهترین و ارزانترین و سریع ترین متریال برای پوشش سقف و دیوار سازه و سوله میباشد .

برای نصب این مصالح مدرن نیاز به یک نصاب ماهر و متخصص و آشنا با ابعاد و ساندویچ پانل باشد تا طراحی ازبیلت و یاابعاد به طور دقیق و اصولی انجام شود . 

شرکت ماموت یکی از معتبرترین تولید کنندگان ساندویچ پانل درکشور میباشد که برای رفاه حال مشتریان و خریداران محترم اقدام به آموزش نصاب های متخصص نموده است که در صورت تمایل معرفی مینماید . 

اجرای پنل دیواری با قیمت مناسب

اول از همه باید ملزومات نصب ساندویچ پانل دیواری رابرای شما معرفی مینمایید . 

ا- نصاب متخصص و ماهر   2 – قوطی  برای زیرسازی پانل دیواری   3- ساندویچ پانل دیواری با مشخصات فنی مخصوص سوله – 4 پیچ نوک مته مناسب ساندویچ پانل -4 –  درصورت داشتن پنجره  پنجره یو پی ویسی  5 – ماستیک مخصوص آب بندی 6-  ورق فلاشینگ برای دور دیوار و زیبایی  7 – داربست برای زیر پایی و کار نصب – 8 – برق مورد نیاز – 9 – سیم جوش 

 بعدا ز آماده بودن لوازم نصب ساندویچ پانل دیوار کار نصب انجام میشود 

اجرای پنل دیواری با قیمت مناسب قبل از اندازه گیری ساندویچ پانل دیواری باید اول زیرسازی و شاسی کشی برای نصب انجام شود تا بتوان متریال مورد نیاز ساندویچ پانل را برداشت کرد تا ساندویچ پنل تولید شود بعد از حمل ساندویچ پانل به محل پروژه عملیات نصب انجام میشود که باید ساندویچ پانل ها به صورت دقیق و اصولی به هم به صورت نری و مادگی چفت شوند تا دقیق نصب شود و آب بند شود .بعداز چفت شدن پیچ در هر یک متر زده میشود و بعد از پایان کار چون درارتقاع میباشد و زمانبر  ماستیک کاری انجام میشود و فلاشینگ ها برای گرفتن درز دیوار و زیبایی نصب میشوند . تمامی این کارها که به صورت دقیق انجام شود و ساندویچ پانل ها با کمترین پرتی و خرابی نصب شود بستگی به نصاب ماهر دارد که ابعاد را دقیق و منظم برداشت و محاسبه نموده باشد .

اجرای پنل دیواری با قیمت مناسب
قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری 

اجرای پنل دیواری با قیمت مناسب برای تعین قیمت نصب ساندویچ پانل دیوار ارتفاع و برشکاری و تعداد پنجره و ضخامت ساندویچ پانل موثر میباشد و باتوجه به این نکات قیمت داده میشود .

 اجرای جوشکاری و شاسی کشی برحسب کیلوگرم محاسبه میشود 

اجرای نصب ساندویچ پانل دیواری با توجه به ضخامت بر حسب متر مربع محاسبه میشود 

اجرای نصب فلاشینگ بر حسب متر مربع محاسبه می شود 

برای دریافت قیمت دقیق نصب  ساندویچ پنل با کارشناس نصب شرکت ماموت تماس بگیرید . 09123827865

تمامی کارهای نصب و اجرای ساندویچ پانل که توسط شرکت ما انجام می پذیرد دارای دو سال گارانتی نصب و خدمات و پشتیبانی می باشد و شما نگران پروژه خود نباشید و با اطمینان خاطر کا ر خود را به ما پسپارید نصابان ما از صفر تا صد پروژه همراه شما هستند و در هر زمینه شما را راهنمایی و مشاوره می دهند . 

همراه شما از صفر تا صد پروژه 

از صفر تا صد پروژه با شما همراه هستیم و به انجام وظایف خود پایبندیم 

اجرای پنل دیواری با قیمت مناسب
ارائه بهترین کیفیت

درتلاشیم با مناسبترین قیمت بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه دهیم

مشاوره و پشتیبانی آنلاین 

از طریق پشتیبانی و مشاوره آنلاین هر سوالی درباره ساندویچ پانل و نصب و ا جرا دارید میتوانید بپرسید .

09123827865

02832222717

به دوستانتان معرفی کنید