ساندویچ پانل گروپ

ساندویچ پانل گروپ

ساندویچ پانل گروپ

ساندویچ پانل گروپ

ساندویچ پنل ساخته شده از دو لایه ورق است كه ما بین آنها فوم عایق وجود دارد. اين فوم كه معمولاً از پلی یورتان مي‌باشد، به وسیله چند میکرون پرایمر با ورق‌های فوقانی و تحتانی (از گالوانیزه، آلوزینک یا آلومینیوم) چسبندگی قطعی برقرار می‌کند. فوم عایق می‌تواند از جنس پشم سنگ، پلی استایرن و پلی اورتان باشد که برای ساندویچ پانل‌های استاندارد معمولاً از فوم پلی اورتان استفاده مي‌شود. از مزایای اصلی و عمده فوم پلی اورتان (در ساندویچ پنل‌هاي سقفی و دیواری) می‌توان به سبکی، عایق بودن در برابر حرارت، مقاومت بالا در برابر سوختن (کند سوز بودن / نسوز بودن) اشاره کرد که در قیمت انواع ساندویچ پانل اثرگذار است.

کیفیت ساندویچ پانل ماموت

در ساندویچ پنل توليدي شرکت ماموت از فوم پلی اورتان با دانسیته ۲±۴۰ کیلوگرم بر متر مكعب با ورق آلوزینك استفاده می‌شود. ماموت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان این محصول به کشورهای منطقه اعم از ترکمنستان، عراق، تاجیکستان، امارات متحده عربی می‌باشد. از خصوصیات ویژه ساندویچ پنل های ماموت می‌توان به عایق بودن در برابر صدا، سرما و گرما، تحمل بار زياد، سبکی، مقاومت عالی در برابر آتش (انواع B1، B2 ،B3) و دیگر حوادث طبیعی توأم با حفظ معيارهاي بهداشتي و سازگاری کامل با محیط زیست را نام برد.

ساندویچ پانل گروپ

نوع عایق ساندویچ پانل ماموت

عایق پلي يورتان (PIR/PUR) با دانسيته (kg/m³)40±2

فوم پلی اورتان سازگار با محيط زيست (فاقد گازهاي مخرب لايه اوزون و گازهاي گلخانه اي)

 فوم پلی اورتان اشتعال پذيري كم (طبق استاندارد DIN 4102)

عایق پلی اورتان ميزان جذب رطوبت پايين (مطابق استاندارد ASTM D570)

نوع ورق ساندویچ پانل ماموت

ورق آلوزينك/گالوانيزه پيشرنگ شده با ضخامت 0.5mm و از نوع سوپر پلي استر كوره اي با ضخامت 25µ رنگ رويه

(مطابق جدول استاندارد رنگ RAL) در قسمت بيرون و 7µ پرايمر در قسمت داخلي براي چسبندگي بيشتر فوم به ورق

لوازم جانبی ساندویچ پنل , پیچ و پرچ , ورق فلاشینگ و آبرو 

ساندویچ پانل گروپ

ساندویچ پانل گروپ

ساندویچ پنل دو رو ورق آلوزينگ و ساندویچ پانل دو رو گالوانيزه ، پانل يك رو آلوزينگ و يك رو گالوانيزه ،  پنل ساندویچ يك رو ورق آلوزينگ از بيرون و فويل مسلح آلومينيومي از داخل و يا يك رو گالوانيزه از بيرون و يك رو فويل از داخل با ضخامت 4 الي 10 سانتيمتر با فوم تزريقي پلي يورتان سخت توليد مي شود .

اين پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچها بوده و به علت نداشتن بو ، عدم ريزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل فوم بهترين نوع پوشش در سقف مجتمع های صنعتی میباشد پانل سقفی با ضريب هدايت حرارتی بسیار پايین از نوع بهترين عايق های صنعتی جهت پوشش سقف می باشد .

تلفن مشاوره نصب و فروش ساندویچ پانل

09123827865
02832222717
به دوستانتان معرفی کنید