سفارش و قیمت پانل ماموت

سفارش و قیمت پانل ماموت

سفارش و قیمت پانل ماموت

سفارش و قیمت پانل ماموت

تلاقی كیفیت و نوآوری +کیفیت ساندویچ پنل

ساندویچ پانل به مصالحی گفته می‌شود که به صورت ساندویچ (لایه‌ای) تولید می‌شود و لایه‌های بیرونی از جنس ورق فلزی است و همچنین دارای یک هسته از جنس فوم پلی اورتان می‌باشد که با دانسیته‌های مختلف در بین دو لایه ورق، تزریق می‌شود.

از این سازه جهت پوشاندن سقف‌ها و دیوارهای سالن‌های صنعتی، کارخانه‌ها، سالن‌های تولید، انبارها، ساختمان‌های پیش ساخته، کانکس، سردخانه‌ها، ‌اتاق‌های تمیز، اتاق‌های سردخانه‌ای، کمپ و اسکان‌های موقت و … استفاده می‌شود.

ساندویچ پانلها، نسبت به متریال‌های مشابه در خصوص پوشش، از لحاظ سبک بودن و عایق بودن بهترین متریال در نوع خود می‌باشند. این محصول علاوه بر وزن کم و سرعت در اجرا نسبت به مصالح دیگر مقرون به صرفه‌تر بوده و تمامی استانداردهای ذخیره سازی انرژی را رعایت می‌نمایند.

یكی از ویژگی‌های ساندویچ پانل‌های ساخته شده با استفاده از پلی اورتان، عایق بودن نسبت به دما و پایین‌ترین ضریب انتقال دما می‌باشد. به طور مثال ضریب انتقال دمای یک ساندویچ پانل به ضخامت 5 سانتی‌متر به علت ضریب انتقال حرارتی فوق‌العاده پایین معادل یک دیوار آجری به ضخامت 172 سانتی‌متر است كه همین امر منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی و كاهش هزینه‌ها در طولانی مدت خواهد شد.

سفارش و قیمت پانل ماموت

طول عمر ساندویچ پانل + هم‌نشینی كیفیت و نوآوری

لازم به توضیح است كه علیرغم جنس پوشش، وزن پوشش و ضخامت آن نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد، بطوریكه طبق استاندارد، وزن پوشش فلزی آلوزینك و یا گالوانیزه نبایستی كمتر از 100 گرم بر مترمربع باشد. لازم بذكر است هرچه جرم پوشش بالاتر باشد میزان مقاومت به خوردگی افزایش خواهد یافت و این مقدار پوشش، مقاومت ورق را در برابر عوامل خورنده محیط از جمله رطوبت و خوردگی محافظت كرده و موجب افزایش طول عمر ورق و در نتیجه محصول ساندویج پانل می‌گردد.

تلاقی كیفیت و نوآوری +نحوه نصب و اجرای ساندویچ پانل

پس از بررسی کارفرما و انتخاب مشاور، تیم طراحی وارد فاز عملیاتی شده و نسبت به بررسی نقشه‌های سازه‌ای كه میبایست با استفاده از ساندویچ پانل پوشش داده شود اقدام می گردد، ‌سپس با بازدید از پروژه به بررسی‌های میدانی پرداخته می‌شود تا نهایتا مشخصات دقیق سازه مورد نیاز اعم از ابعاد، ‌تعداد، چگونگی جانمایی برروی نما و همچنین دیگر متریال مصرفی جهت نصب مشخص گردد.

سپس لازم است كه جزییات بیشتر توسط واحد مهندسی در نرم افزار Auto CAD و بر روی نقشه‌های شاپ دراوینگ Drawing Shop مشخص گردد تا اطلاعات تكمیلی به واحد تولید ارجاع شود. عملیات نصب پانل های ساندویچ بسیار سریع قابل انجام است و در صورتی كه دیدگاه مهندسی فوق رعایت شده باشد در مدت زمان کوتاهی، پروژه آماده بهره برداری خواهد بود.

سفارش و قیمت پانل ماموت

هم‌نشینی كیفیت و نوآوری ساندویچ پانل دنیای ماموت

چرا ساندویچ پانل دنیای ماموت؟

از ویژگی‌ها و دلایل مهم استفاده از ساندویچ پانل‌ها میتوان به موارد زیر اشاره كرد

1) سرعت نصب و اجرای بالا

2) عایق حرارتی و عملکرد مناسب در مواقع بروز حریق

3) جذب رطوبت پایین و نفوذ ناپذیر در برابر برف، باران و گرد و خاک

4) مقاوم در برابر انوع مواد شیمیایی و قابلیت شستشو و بهداشتی بودن آن

5) حمل و نقل آسان و راحت

6) مقرون به صرفه بودن از نظر وقت و اقتصادی

سفارش و قیمت پانل ماموتدنیای ماموت با استفاده از پیشرفته‌ترین خطوط پیوسته و تمام اتوماتیک با ظرفیت تولید متوسط 6.500.000 مترمربع در سال، به عنوان رهبر بازار در حال فعالیت می‌باشد كه توانسته علاوه بر تامین نیاز گسترده بازار داخلی، موفق‌ترین تجربه‌های صادرات به کشورهای خاورمیانه را داشته باشد.

ارتباط با کارشناسان فروش + فنی و اجرایی

7865 382 0912

2717 3222 028

به دوستانتان معرفی کنید