فروش ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت

فروش ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت

فروش ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت

فروش ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت

امروزه استفاده از سازه های پیش ساخته و انواع ساندویچ پانل جهت کاربری های مختلف و گوناگون در صنایع مختلف به منظور قابلیت و مزایای فوق العاده آن نسبت به مصالح سنتی بعنوان جایگزین مناسب از جنبه های مختلف افزایش پیدا کرده است .

ما در دنیای ماموت با بهر گیری از خطوط تولید تماما اتوماتیک و به هم پیوسته مطابق با استانداردهای روز دنیا در زمینه طراحی و تولید و همچنین نصب انواع ساز ه های پیش ساخته و آماده از جمله ساندویچ پانل سقفی و دیواری به منظور کاربری گوناگون در صنایع مختلف از جمله صنایع داروی و بهداشتی میباشد .

اتاق تمیز جزو حساس ترین محیط های کاری در صنایع استراتژیک همانند دارو سازی – غذایی – تجهیزات پزشکی و فضایی میباشد .

ساندویچ پانل که جزو منحصر به فردترین مصالح ساخمانی مدرن میباشد . علاوه بر سبکی و مقاومت در برابر مواد شیمیایی و کاهش چشمگیر انتقال حرارت دارای سطح بهداشتی و شستشو پذیر میباشد .

فروش ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت قیمت ساندویچ پانل کلین روم قیمت ساندویچ پانل کلین روم نصاب ساختمان کلین روم

فروش ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت

تفاوت ساندویچ پانل اتاق تمیز با سایر ساندویچ پانل ها

سطح ساندویچ پانل اتاق تمیز ( کلین روم جهت جلوگیری از تجمع باکتری و میکروب ها و سهولت شستشو با ید صاف و بدون شیار باشد .

همچنین مقاومت در برابر خوردگی و مواد شیمیایی بخشی از الزامات اجزا تشکیل دهنده اتاق های تمیز میباشد .

کاهش انتقال حرارت یکی از مزیت های سازه های مدرن ساختمانی است . ساندویچ پانل با فوم پلی اورتان و روکش های فلزی یکی از کار آمد ترین راهکار برای حفظ دمای محیط داخلی فضاهای سازه های ایزوله صنعتی و بهداشتی میباشد که در کاهش هزینه های مصرف انرژی بسیار اثر گذار است

با تغییر فصل ها در کنار ساندویچ پانل های دنیای ماموت دما ثابت میماند .

یکی از موارد کاربرد ساندویچ پانل های ساخت مجموعه های بهداشتی , آزمایشگاهی و دارویی می باشد . مجموعه هایی که به این منظور ساخته و راه اندازی می شوند در اصطلاح عام اتاق تمیز یا کلین روم نامیده می شوند . از نکات قابل توجه در ساخت اتاق تمیز انتخاب مصالح صحیح و متناسب با نیاز بوده که ساندویچ پانل های کلین روم ماموت یکی از راحل های درست و مناسب این منظور به حساب میآید .

فروش ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت

فروش ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت

نکاتی درباره خرید ساندویچ پانل مناسب 

با توجه به افزایش تعداد تولید کنندگان در بازار به وجود آمدن بازار رقابتی موضوع انتخاب ساندویچ پانل ( پنل ) مناسب بیش از پیش مهم شده است .

شرکت دنیای ماموت به عنوان اولین و بزرگترین مجموعه در کشور و خاور میانه با تکیه بر راه حل های نوین و بهینه در زمینه پوشش دهی انواع بنا و سازه های صنعتی علاوه بر تامین نیاز گسترده بازار داخل و پروژه های ملی در کشور موفق به فعالیت بیش از پیش در خارج از مرزهای ایران نیز شده است 

بزرگی ماموت به هیبت تاریخی آن نیست بلکه به بهر گیری از ماشین آلات روز دنیا و نیروی انسانی با تجربه و متخصص و نیز بینش دانش محور آن شرکت است که توانسته حضور پررنگ و تاثیر کذاری در منطقه داشته باشد .

حضور موفق و پررنگ ساندویچ پانل دنیای ماموت در بازار داخلی و خارجی مبین این نکته میباشد که این مجموعه از نظر کمی و چه از لحاظ کیفی توانسته است به عنوان بهترین و اولین گزینه انتخاب برترین مصالح ( ساندویچ پانل ) در صنایع مربوطه از قبیل صنایع غذایی , دارویی , بهداشتی , کشت و صنعت , حمل و نقل , پزشکی , و… قرار گیرد .

در انستیتو پلی یورتان دنیای ماموت که مجهز به دستگاه های روز و پیشرفته جهت انجام فعالیت های تحقیق و توسعه و همچنین آزمون های مختلف میباشد مطابق با استانداردهای روز دنیا و ملی ایران آزمون هایی از جمله :

فروش ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت قیمت ساندویچ پانل کلین روم قیمت ساندویچ پانل کلین روم نصاب ساختمان کلین روم

فروش ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت

اندازه گیری خواص مکانیکی ساندویچ پانل و مقاومت در برابر فشردگی فوم

تعین ضریب هدایت دمایی

رفتار در برابر حریق

چسبندگی ورق به فوم

تست اجینگ یا پیر شدگی ساندویچ پانل در شرایط مختلف از نظر دما و رطوبت

ماموت نامی ماندگار و بهترین تجربه

انجام میگردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید .

09123827865

02832222717

به دوستانتان معرفی کنید