مراحل خرید ساندویچ پانل کارخانه ماموت

مراحل خرید ساندویچ پانل کارخانه ماموت

مراحل خرید ساندویچ پانل کارخانه ماموت

خرید ساندویچ پانل ماموت

 

مراحل خرید از گروه صنعتی پانل ماموت از دفتر فروش رسمی ماموت آقای محمد شاه محمدی کد ۵۰۱۶

تفاوت را در ۶۰ ثانیه احساس کنید

خرید آسان

تحویل فوری

اطلاع از مراحل کار

کنترل کیفیت

واحد crm

پشتیبانی محصولات

سرعت و کیفیت، سرمایه شماست

مراحل خرید ساندویچ پانل کارخانه ماموت

خرید ساندویچ پانل از طریق  دفتر فروش شرکت ماموت به راحتی قابل انجام است . انواع ساندویچ پانل ها با توجه به عایق فوم هسته ی آن به سه دسته ی ساندویچ پانل پشم سنگ ، ساندویچ پانل پلی استایرن ، ساندویچ پانل پلی یورتان تقسیم می شود که ساندویچ پانل پلی یورتان از بهترین ساندویچ پانل ها است که توسط نماینده ی معتبر ماموت قابل فروش و نصب می باشد ، خرید ساندویچ پانل و نصب آنها در سریع ترین زمان ممکن شرکت صنعتی ماموت قابل انجام می باشد . از لحاظ کاربرد ساندویچ پانل دیواری ماموت ، ساندویچ پانل سقفی ماموت ، ساندویچ پانل اتاق تمیز ماموت ، ساندویچ پانل دو رو نایلون ماموت( که می تواند دو رو فویل ، دو رو کاغذ ، و … نیز باشد) ، ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت ،  ساندویچ پانل آلوزینک ( با نام های رایج پانل سقفی ، پانل دیواری ، پنل سقفی ، پنل دیواری ، پنل ساندویچی در بازار) موجود می باشند .

مراحل خرید ساندویچ پانل کارخانه ماموت

ویژگی ساندویچ پانل ها : ( جهت خرید ساندویچ پانل)

ویژگی های اصلی ساندویچ پانل ها عایق بودن در برابر ، صوت و رطوبت و سرما و حرارت میباشند. تحمل پذیری زیاد در برابر فشار بار و وزن سبک و مقاومت در برابر شعله ی آتش و خوردگی و پوسیدگی نیز از ویژگی های ساندویچ پانلها می باشد . یک دلیل  وزن کم ساندویچ پانل ها استفاده از فوم عایق پلی یورتان است که در عین سبکی ، سختی و محکمی خودش را نیز دارد . طول عمر بالای ساندویچ پانل ها به دلیل این است که  علاوه بر استفاده از عایق پلی اورتان که نسوز می باشد از ورق های آلوزینک یا گالوانیزه نیز استفاده می شود ، ورق آلوزینک هم خود خاصیت رنگ پذیری بالایی دارد که اگر به احتمال بسیار کم خط و خشی ببیند به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نمی شود.

مراحل خرید ساندویچ پانل کارخانه ماموت
پوشش ورق ساندویچ پانل ها 

انواع پوشش ساندویچ پانل ها که ورق ساندویچ پانل می باشد می تواند دو رو ورق ، یک رو فویل ، یک رو نایلون ، یک رو ورق یک رو کاغذ ، دورو نایلون ، دور و کاغذ ، دو رو فویل باشند. برای خرید ساندویچ پانل باید شرایط آب و هوایی و جوی محیط مورد مصرف را در نظر گرفت .

می توانید برای مشاوره در زمینه ی نوع ساندویچ پانل و نوع ورق آن و انجام پروژه ی خود با شرکت ماموت تماس بگیرید.

تلفن کارشناسان فروش 
《 ۰۰۹۸۹۱۲۳۸۲۷۸۶۵ 》《 ۰۰۹۸۲۸۳۲۲۲۲۷۱۷   》《   ۰۰۹۸۲۸۳۳۷۹۳۰۲۸》

https://sandwichpanelgroup.com/

به دوستانتان معرفی کنید