پلی کربنات کروگیت

پلی کربنات کروگیت

پلی کربنات کروگیت

پلی کربنات کروگیت

جی نام قدیم اصفهان و لیان نام قدیم بوشهر می‌باشد. شرکت جی لیان جی بزرگترین تولید کننده ورق‌های پلیمری از نوع پلی کربنات در مدل‌های تخت، موجدار، دوجداره، سه جداره مثلثی، اکریلیک، کریستال، در اشکال مختلف یخی، گالشی، مشجر و ABS و در رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف می‌باشد که در سال ۱۳۸۲ در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در زمینی به مساحت ۲۰.۰۰۰ متر مربع احداث گردید. این شرکت با در اختیار داشتن دستگاه‌های مدرن و مطابق با استانداردهای اروپا و همچنین استفاده از کارشناسان متخصص به بزرگترین تولید کننده ورق‌های پلیمری در سطح خاورمیانه با ظرفیت تولید سالیانه ۲۸.۰۰۰ تن تبدیل گشت و موفق به تولید محصولات متنوع و با کیفیت بالا و قابل رقابت با محصولات مشابه اروپایی گردید.

پلی کربنات کروگیت

ورق پلی کربنات کروگیت

نظر به اهمیت ویژگی عبوردهی نور و مقاومت بالا در برابر عوامل جوی، شرکت جی لیان جی محصول جدیدی به نام ورق های موجدار (کروگیت) را روانه بازار نموده است که بهینه سازی مصرف انرژی و صرفه جویی اقتصادی را در پی دارند.

ورق پلی کربنات کروگیت

این ورق‌ها دارای خواص ویژه مکانیکی، انعطاف، وزن سبک، ایمنی بالا و نصب آسان می‌باشند که با استقبال گسترده‌ای از سوی مشتریان روبرو شده است. ورق‌های موجدار شرکت j lian j به علت شفافیت بالا ایجاد سایه نکرده و به دلیل عایق بودن قابل استفاده در گلخانه‌ها به خصوص در مناطق سردسیر می‌باشند و هزینه نگهداری و تجهیزات نصب را نیز کاهش می‌دهند. صفحات موجدار پلی کربنات شرکت j lian j امکان خلق ساخت و سازه‌های بدیع و جدیدی را فراهم می‌کنند.

 کربنات کروگیت ساده

پلی کربنات کروگیت طرح دار

کاربرد پلی کربنات موجدار

پلی کربنات کروگیت

ورق‌های موجدار شرکت Lian J همگام و مطابق با استاندارد ورق‌های گالوانیزه و ساندویچ پنل‌های موجود در بازار می‌باشند. از این رو بهترین انتخاب برای نورگیرها سوله‌ها، سقف فروشگاه ها، کارخانجات، انبارها، پارکینگ‌های عمومی و سالن‌های ورزشی در کنار ورق های گالوانیزه و ساندویچ پنل ها می‌باشند. این امر باعث بهره‌وری بهینه از نور خورشید در روز و در نتیجه کاهش هزینه وانرژی های مصرفی در این مکان‌ها می‌گردد. لازم به ذکر است که به دلیل همگام بودن و تشابه شکل ورق‌ها هزینه‌های جانبی جهت آب بندی سقف هم کاهش می‌یابد. می‌توان به این موضوع نیز اشاره کرد که به دلیل خواص ذاتی پلی کربنات، این ورق‌ها معایب استفاده از مواد مشابه مانند شیشه و فایبرگلاس را نداشته و با تنوع رنگی باعث زیبایی محیط می‌شوند.

به غیر از موارد پیشین می‌توان از ورق‌های پلی کربنات موجدار در محیط هایی مانند استخر، گلخانه، محل نگهداری دام و بسیاری مکان‌های دیگر استفاده کرد.

پلی کربنات کروگیت

j lian j

تولید کننده پلی کربنات

شرکت j lian j بزرگترین تولید کننده ورق‌های پلی کربنات در ایران می‌باشد.

خدمات j lian j

تمام محصولات جی لیان جی ضمن دارا بودن بالاترین سطح کیفیتی، خدماتی از جمله اجرای نصب ورق پلی کربنات , توسط کارشناسان j lian jرا دارا هستند.

لازم به ذکر است محصولاتj lian j دارای ضمانت نامه و بیمه نامه می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان فروش جی لیان جی در ارتباط باشید.

7865 382 0912

2717 3222 028

به دوستانتان معرفی کنید