کانکس سرویس بهداشتی و حمام

کانکس سرویس بهداشتی و حمام

کانکس سرویس بهداشتی و حمام

کانکس سرویس بهداشتی و حمام

این سازه در واقع یک کیوسک کوچک است که دارای یک یا چند چشمه سرویس بهداشتی یا حمام ودر برخی اوقات کانکس سرویس بهداشتی مشترک یعنی دارای حمام و توالت میباشد . در برخی موارد که تعداد استفاده کنندگان از سرویس بهداشتی بالا بوده و نیاز به چشمه های بیشتر از یک چشمه باشد. معمولا از سازه های چند چشمه استفاده می شود .

طراحی و استفاده از این سازه ها باعث کاهش هزینه ها نسبت به تهیه چند سازه تک چشمه به صورت مجزا شده ونیز باعث میشود تمامی تاسیسات مربوط به لوله کشی و فاضلاب در یکجا متمرکز گردد و در نهایت باعث کاهش هزیه های تعمیر و نگهداری خواهد شد . امروز قرار دهی کانکس های کابین سرویس بهداشتی توالت یا حمام در سطح معابر عمومی شهرها , پست های بین راهی در جاده های خارج از شهر, کمپ های اردوگاهی , کمپ های اسکان موقت , کمپ های کارگاهی و … کاربرد و جایگاهی ویژه پیدا کرده است .

 در کشورهای پیشرفته , کانکس های کابین سرویس بهداشتی توالت و یا حمام سیار , توسط پیمانکاران بنا به در خواست و نیاز مصرف کننده , سریعا به محل پروژه انتقال , مستقر و اجاره داده میشود . ظرفیت کانکس های کابین سرویس بهداشتی متغیر بوده و بنا به درخواست اجرا از یک چشمه توالت یا حمام تا به هر تعداد وطرح درخواستی تحویل میگردد.

دنیای ماموت تولید کننده کانکس به صورت سیستم کم جا میباشد , بالطبع در این نوع سیستم دیگر نیازی به فضای زیاد جهت انبار نیست و تعداد بسیار زیادی از این کابینها را میتوان در فضای کوچکی نگهداری نمود و در مواقع مورد نیاز و یا بحران در کوتاهترین زمان ممکن استفاده نمود . 

مراکزی مانند : سازمان ملل , سازمان های خیریه , صلیب سرخ , هلال احمر , اردوگاه مهاجرین , ستادهی بحران و بسیاری از شرکت های صنعتی , شرکت های نفت و پتروشیمی و … از مشتریان ارزشمند دنیای ماموت هستند . با توجه به اینکه سازه های تولید شده توسط شرکت دنیای ماموت با استفاده از ساندویچ پانل و بهترین متریال تولید میشوند , این نوع سازه ها معمولا دارای کاربری صنعتی بوده و از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند .

.از طرفی ناگفته نماند که این گونه از کانکس پیش ساخته در دنیای خرید و فروش به اسم هایی چون، کانتین سرویس بهداشتی، کانکس توالت سیار، دستشویی سیار شناخته می‌شود. امرزوه به جهت بالا رفتن شمار پروژه‌ ها و طرح های عمرانی – ساختمانی که در خارج از شهر به اجرا درمی‌آید در حین ساخت آن دسترسی به  سرویس بهداشتی ممکن نباشد، از اینرو در چنین مواقعی نصب سریع و راحت این نوع از  توالت سیار به خوبی ‌خواهد توانست نیازها را برطرف نماید.

از سوی دیگر شاید در کنار جاده ها و عوارض  بین شهری بیشتر با این نوع از کانکس پیش ساخته مواجه شده باشید. البته در داخل شهر هم به طور حتم در میادین بزرگ شهر و مکان های پرتردد شهری از این سازه به راحتی می‌توان بهره برداری نمود.

کانکس سرویس بهداشتی و حمام صفحه قیمت ساندویچ پانل صفحه ساندویچ پانل سردخانه ای صحفه قیمت اتاق یخچالی صفحه نصب ساندویچ پانل صفحه ساندویچ پانل سقفی صفحه ساندویچ پانل ارزان

کانکس سرویس بهداشتی و حمام

امکانات و تجهیزات  کانکس سرویس بهداشتی شامل

دستشویی

لوله کشی روکار

شیرآلات مرغوب

سیستم فلاش تانک

روشویی

سیم کشی برق و ابزارآلات روشنایی

فن تهویه

ویژگی های کانکس سرویس بهداشتی

با تعریف مختصر از کانکس سرویس بهداشتی، در مقدمه همین مقاله، در ادامه در تلاش هستیم تا بیشتر در باب خصوصیات مهم آن صحبت کنیم. پس همچنان مطالب این مقاله را در پیش بگیرید:

ویژگی های کانکس سرویس بهداشتی (کانتین توالت)

قابلیت انتقال

یکی از مهمترین مشخصه های این محصول، آن هم از نوع چرخدار (سیار)  است که به هر مکانی که خواستار بودید، می‌توانید آن را انتقال داده و مورد استفاده قرار دهید.

سرعت بالا در زمان ساخت

به جهت آنکه کانکس سرویس بهداشتی به صورت قطعات پیش ساخته در کارخانه و کارگاه ساخته می‌شود. به همین خاطر برای نصب و راه اندازی آن در طی مدت زمان کوتاه صورت می‌گیرد.

نوع اتصالات

تمامی اتصالات کابین و راهروهای این نوع از کانکس پیش ساخته از نوع جوش ممتد می‌باشد.

سنگ سازه

سنگ توالت و روشویی استفاده شده در سازه پیش ساخته از مصالح چینی آلات بادوام و مرغوب است.

ساخت در ابعاد مختلف

برای ساخت این نوع از کانکس پیس ساخته بدون هیچ محدودیتی می‌توان در هر ابعادی بسته به نظ مشتری آن را بنا نمود.

مقاوم در مقابل رطوبت

به جهت آنکه طی ۲۴ ساعت شبانه روز کانکس در تماس با آب است، تک تک بخش های این سازه از سقف گرفته تا دیواره ها و کف بایستی به کمک عایق بندی و نیز درز بندی مستحکم شوند تا آبی نفوذ ننماید.

قیرپاشی

به منظور اینکه از یک طرف مانع نفوذ رطوبت و نیز همچنین حشرات به کانکس سرویس بهداشتی پیش ساخته شد، طی دو مرحله به طور کامل قیرپاشی می‌شود.

کانکس سرویس بهداشتی و حمام صفحه قیمت ساندویچ پانل صفحه ساندویچ پانل سردخانه ای صحفه قیمت اتاق یخچالی صفحه نصب ساندویچ پانل صفحه ساندویچ پانل سقفی صفحه ساندویچ پانل ارزان

کانکس سرویس بهداشتی و حمام

کف کانکس سرویس بهداشتی

البته در این باره بیشتر در ادامه توضیح خواهیم داد که کف راهرو و کابین در این نوع از سازه‌های پیش ساخته از نوع فایبر سرامیک است و این مصالح مناسب ترین گزینه برای این سازه می‌باشد.

نصب سیستم اعلام حریق

برای تأمین مسئله ایمنی در این گونه از سازه ها، آن را مجهز به سنسور هشدار دود و آتش می‌سازند.

کانکس سرویس بهداشتی دارای راهرو

راهرو کانکس توالت

در صورت ساخت توالت های پیش ساخته چند چشمه، از قبیل دو، سه، چهار و… در صورت امکان می‌توان برای آن راهرو در نظر گرفت.

وجود فن تهویه در کانکس سرویس بهداشتی

کانکس توالت از جمله مکان هایی است که نیازمند وجود فن تهویه می‌باشد. گاهی مواقع به سبب نبود شرایط تعویض هوای طبیعی، و نیز از طرفی به جهت کمبود وجود درب و پنجره ها، آن طور که باید و شاید تعویض هوای طبیعی به خوبی صورت نمی‌گیرد. امروزه با روی کار آمدن فن های تهویه به خوبی می‌توان تعویض هوای مکانیکی به همراه تعویض هوای طبیعی در داخل فضای کانکس توالت را به شکل مطلوب انجام داد. در کل چند مدل فن تهویه داریم که به دو مورد آن در ذیل اشاره می‌کنیم:

فن دمنده

این فن به نحوی کار می‌کند که برای تعویض هوا، هوای بیرون را به داخل سازه مورد نظر می‌کشاند و این نکته را هم خاطرنشان سازیم که این وسیله بیشتر در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 فن هواکش

در این نوع فن هواکش که به عبارتی به فن تخلیه در بازار تجارت شناخته می‌شود، عمده‌ترین کاربری آن در فن هواکش سرویس های بهداشتی می‌باشد که از آن در توالت پیش ساخته هم بسیار استفاده می‌شود.

لوله کشی روکار

امروزه اجرایی نمودن تأسیسات آب گرم و سرد به کمک لوله کشی روکار (توسط لوله های پلیمر) در داخل هر کانکس میسر شده است.

کف سازه کانکس توالت

در کل کف کانکس سرویس بهداشتی بنابر کاربری، شرایط آب و هوایی منطقه و قیمتی که در نظر دارید به چند شیوه ساخته می‌شود، از جمله:

۱-کف از نوع ورق و جنس سرامیک و  چینی ایجاد گشته است.

۲- در نوع دیگری کف از سرامیک و رزینی پوشانده است.

۳- در حالت سوم، کف به صورت یکپارچه آن هم به شکل قالبی از نوع استیل نگیر پوشیده می‌شود.

نکاتی مهم در مورد کانکس سرویس بهداشتی که در حین ساخت بایستی بدان توجه نمود:

داشتن مقاومت بالا در برابر رطوبت: به جهت آنکه بخش های مختلفی از کف، سقف، دیواره توالت پیش ساخته به طور مستقیم در تماس با آب هستند، از اینرو بایستی در انتخاب مصالح و روش ساخت دقت بیشتری نمود.

داشتن استحکام و دوام  بالا در طی مدتی که این کانکس سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، نقش بسیاری در افزایش طول عمر سازه شما دارد.

کانکس سرویس بهداشتی و حمام صفحه قیمت ساندویچ پانل صفحه ساندویچ پانل سردخانه ای صحفه قیمت اتاق یخچالی صفحه نصب ساندویچ پانل صفحه ساندویچ پانل سقفی صفحه ساندویچ پانل ارزان

کانکس سرویس بهداشتی و حمام

انواع و مدل های متنوع کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

کانکس سرویس بهداشتی 2 چشمه

کانکس سرویس بهداشتی 3 سه چشمه

کانکس سرویس بهداشتی چهار چشمه

کانکس سرویس بهداشتی 5 چشمه

کانکس سرویس بهداشتی شش چشمه

کانکس سرویس بهداشتی پانل ساندویچ

بهتر است بدانید بسیاری مواقع، این نوع کانکس سرویس بهداشتی که بدنه آن از ورق های پانل ساندویچی ساخته شده است، در بخش  های مختلف صنعت کاربرد فراوانی دارد. از طرفی، حتی این گونه سازه پیش ساخته را می‌توان به دو صورت راهرو دار و بدون راهرو تولید کرد. اگر بخواهیم تک تک اجزای سازنده این سازه پیش ساخته را هم مورد بررسی قرار دهیم:

شاسی این نوع از کانکس دستشویی از جنس پروفیل آهنی در ابعاد ۸*۸ سانتیمتر است.

اسکلت این سازه پیش ساخته از نوع پروفیل آهنی با اندازه‌های ۴*۴ سانتیمتراست.

جنس بدنه و سقف از نوع ورق های پانل ساندویجی که مهمترین عایق آن، عایق پلی اروتان است.

پوششدیواره داخلی این کانکس دستشویی هم از جنس پی وی سی است.

 باقی تجهیزات به مانند سیم کشی برق و لوله کشی آب روکار، نصب روشویی، توالت فرنگی – ایرانی، مخزن مایع دستشویی، آینه، فلاش تانک و… به مانند توضیحات می‌باشد که در کانکس سرویس بهداشتی های قبلی شرح داده شد.

قیمت ساندویچ پانل  – ساندویچ پانل سردخانه ای  – قیمت اتاق یخچالی  – نصب ساندویچ پانل – ساندویچ پانل سقفی – ساندویچ پانل ارزان

سرویس بهداشتی ویژه معلولین برای حرکت با ویلچر

کانکس سرویس بهداشتی دارای راهرو

این گونه از کانکس سرویس بهداشتی در بر گیرنده توالت پیش ساخته تک چشمه تا چند چشمه می‌باشد، که وقتی به داخل آن وارد می‌شوید، یک راهرو را مشاهده می‌کنید که حاوی چند روشویی به همراه آینه، مخزن دستشویی، فن تهویه و … است.

کانکس سرویس بهداشتی دارای راهرو (راهرو دار)

کانکس سرویس بهداشتی سیار (چرخدار)

گاهی وقت ها بسته به موقعیت و شرایط، ممکن است که بخواهیم جای کانکس سرویس بهداشتی را  تغییر دهیم. به عنوان مثال کسانی که دست اندر کار برگزاری نمایشگاه ها و سایر رویدادها با موضوعات مختلف در مکان مورد نظر می‌باشند، نیازمند آن هستند که کیوسک های سرویس بهداشتی موقت را در آن محل دایر کنند.

کانکس سرویس بهداشتی- حمام

در این نوع از کانکس پیش ساخته که می‌توان از امکانات حمام هم بهره برد، فقط ممکن است بر حسب نظر کارفرما، کانکس مورد نظر فضای حمام – سرویس بهداشتی در یک فضا ساخته شوید و یا اینکه دو قسمت جدا گانه در کانکس طراحی و سپس به مرحله اجرا درآورند.

قیمت کانکس سرویس بهداشتی

به منظور صحبت در خصوص قیمت کانکس سرویس بهداشتی، می بایست گفت، این مسئله به عوامل بسیاری وابسته است که، به مهمترین آنها در مطالب زیر اشاره می‌نماییم.

 نوع مصالح

متریال ها و مصالحی که در ساخت انواع کانکس پیش ساخته از جمله، کانکس سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، بسیار نقش تعیین کننده‌ای در تغییر هزینه‌های ساخت توالت پیش ساخته مورد نظرتان دارد. از یک طرف به جهت اینکه این توالت پیش ساخته طی روز از رطوبت بالایی برخوردار است، به همین خاطر  نوع مواد مصالحی از کل به جزء در آن استفاده می‌شود بایستی از جنس مرغوب و باکیفیت باشد و نیز همه مراحل ساخت سازه تحت کنترل – نظارت متخصصین و با رعایت استاندارده و ضوابط لازم ساخته ‌شود. بدین ترتیب با توجه به تنوعی که در ساخت این سازه وجود دارد، به تبع قیمت ها هم بسته به تیپ های مختلف کانکس سرویس بهداشتی  متفاوت خواهد بود.

کانکس سرویس بهداشتی و حمام صفحه قیمت ساندویچ پانل صفحه ساندویچ پانل سردخانه ای صحفه قیمت اتاق یخچالی صفحه نصب ساندویچ پانل صفحه ساندویچ پانل سقفی صفحه ساندویچ پانل ارزان

کانکس سرویس بهداشتی و حمام

عوامل موثر در قیمت کانکس سرویس بهداشتی (توالت)

ابعاد کانکس سرویس بهداشتی

دومین فاکتوری که در قیمت نهایی را تحت شعاع قرار می‌دهد، اندازه‌ای ست که شما برای کانکس سرویس بهداشتی خود در نظر گرفتید. به طور حتم هر چه اندازه سازه بزرگتر باشد، در هنگام محاسبه قیمت کانکس مذکور اثر می‌گذارد.

تجهیزات و امکانات

قطع به یقین، همه می‌دانیم یک سازه هرچه ساده تر باشد، هزینه ساخت آن هم پایین است، منتها در شرکت کانکس سپهر کارشناسان با توجه به هدفی که دارید هزینه های جاری و متغییرتان را برآورد می‌کنند و با انتخاب مناسب ترین سازه در کنار داشتن قیمت مناسب، تا حدود زیادی بدین شیوه در پی جلب نظر شما می‌ باشند.

تعداد چشمه

در ابعاد کانکس سرویس بهداشتی هم اگر بخواهید از دو چشمه الی ۶ چشمه و …  به همراه راهرو استفاده نمایید، هزینه ها تا حدود زیادی دچار نوسان می‌‌شود.

از اینرو  مهمترین عوامل تأثیرگذار در قیمت کانکس سرویس بهداشتی را برایتان عنوان نمودیم تا بیشتر در بطن کار قرار گیرید و با دیدی بهتری برای خرید کانکس پیش ساخته مورد نظر گام بردارید، چرا که برخی عدم آگاهی در خصوص کالایی خاص سبب می‌شود ما راه را به بیراهه برویم و انتخاب درستی نداشته باشیم. پس با دقت بیشتری مرکز مورد نظر را برای طراحی و ساخت کانکس دستشویی انتخاب نمایید.

نحوه خرید کانکس سرویس بهداشتی (توالت)

برای شرح نحوه خرید کانکس سرویس بهداشتی، چنانچه شما برای باغ شخصی یا  مکان مورد نظر خود در پی طراحی و ساخت کانتین هستید و تا بدین جا هم مقاله را مطالعه کردید، در صورت داشتن سوال، می‌توانید از طریق مشاوره ( تلفنی – آنلاین) با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید، تا راهنمایی های لازم را در باب چگونگی نحوه خرید را با شما در میان بگذارند.

نحوه خرید آنلاین و اینترنتی کانتین و کانکس سرویس بهداشتی

در جریان باشید که ما در همان ابتدا با لیست قیمت هایی که در اختیارتان قرار می‌دهیم به طور حتم از پایین ترین تعرفه‌هایی که برای خرید کانکس سرویس بهداشتی در نظر گرفتیم، متحیر خواهید شد. یکی از اصلی ترین اهداف کانکس سپهر در طی این چند سال فعالیت جلب نظر شما مخاطبین بوده تا هر روز بر کیفیت کاری خود در کوتاهترین زمان آن هم با کمترین هزینه ها بیافزاید. از اینرو نمونه کارهایی که در حین جلسات مشاوره به شما نشان داده می‌شود و نیز نظرات مشتریان  پیشین مؤید این نکته است که در پی تولید محصولی با متریال مرغوب و باکیفیت هستیم.

از سویی شما کاربر عزیزی که اینک مخاطب ما هستید و تصمیم به خرید سرویس بهداشتی پیش ساخته بر حسب کاربری خود نمودید، منتها در مورد پرداخت تمام و کمال هزینه‌هایتان برای ادامه همکاری دچار تردید گشتید. بایستی همین جا این نکته را عنوان کنیم، که خاطرتان آسوده در آغاز هر مشاوره، کارشناسان مربوطه با توجه به هدف شما، هزینه‌های ساخت کانکس را تنظیم می‌کنند. 

قیمت ساندویچ پانل  – ساندویچ پانل سردخانه ای  – قیمت اتاق یخچالی  – نصب ساندویچ پانل – ساندویچ پانل سقفی – ساندویچ پانل ارزان

را ه هاي ارتباط

شرکت دنياي ماموت در جهت بهبود روند رو به رشد خود و ارتقاي کيفي و کمي محصولات خود پذيراي نقطه نظرات خريداران و مشتريان گرامي خواهد بود . بدين منظور شما ميتوانيد از راه هاي زير با شرکت دنياي ماموت در ارتباط باشيد .

7865 382 0912

2717 3222 028

ساندویچ پانل پلاستی سول ماموت

ساندویچ پانل پلاستی سول ماموت ساندویچ پانل پلاستی سول ماموت Sandwich panel plum sou mammoth امروزه ساخت و ساز های صنعتی با استفاده از مصالح پیشرفته جایگزین روش های سنتی و قدیمی  شده اند .ساندویچ پانل یکی از مصالحی که نسبت به مصالح ساختمانی نظیر آجر، بلوک، سیمان و … ارزان تر و از نظر [...]

به دوستانتان معرفی کنید

پروژه های اجرایی محصولات ماموت

پروژه های اجرایی محصولات ماموت پروژه های اجرایی محصولات ماموت ساندویچ پانل سقفی ماموت ساندویچ پانل سقفی  ازنظر کاربردی ساختمانی محسوب شده است وجهت پوشاندن سقف سوله وسازه  کارگاههای صنعتی ومسکونی  به کار میرود.طراحی این ساندویچ پانل به گونه ای است که مانع نفوذ اب در زمان بارندگی میشود بهترین نوع عایق صوت وگرما وسرما [...]

به دوستانتان معرفی کنید

قیمت روز ساندویچ پانل ماموت

قیمت روز ساندویچ پانل ماموت panel sandwich day price قیمت روز ساندویچ پانل ماموت قیمت روز ساندویچ پانل قیمت روز ساندویچ پنل سقفی دیواری بعلت کاهش و افزایش مبادلات ارز در بازار و نوسانات قیمت آهن و متریال  و مواد اولیه مکررا  در حال تغییر بوده به  دلایل فوق و همین علت مهم  جهت دریافت [...]

به دوستانتان معرفی کنید

ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پنل کلین روم ساندویچ پنل کلین روم  دراین پست میخواهیم با شما درباره موضوع ساندویچ پانل کلین روم صحبت کنیم و اینکه پانل کلین روم چیست و چه کاربردی دارد - مراحل نصب پنل کلینروم چگون است  -   مزایای استفاده از ساندویچ پانل کلینروم چیست ؟ با ما همراه باشید وادامه مطلب را از [...]

به دوستانتان معرفی کنید
به دوستانتان معرفی کنید