اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

در پست های قبلی در مورد ساندویچ پانل و مزیت های پانل و نحوه نصب و اجرای آنها پرداختیم در این پست میخواهیم شما را با اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل آشنا کنیم ادامه مطلب را از دست ندهید.

ساندویچ پانل ها از مصالحی هستند،که با پیشرفت علم و تکنولوژی و اهمیت زمان در تولید و ساخت و ساز، جایگزین مصالح قدیمی و سنتی از جمله آجر و سیمان و … شده است. ساندویچ پانل / پنل در دو نوع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری و در جنس های مختلف و با محاسبه متراژ ساندویچ پانل استفاده می شود. ضخامت، طول، عرض، شکل ظاهری و فوم مورد استفاده در ساندویچ پانل ها بستگی به این دارد،که از آنها برای چه مکانی استفاده می شود. تولید و استفاده از ساندویچ پانل ها با توجه به نوع اقلیم و محل احداث سازه متفاوت است.

اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

فرمول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

محاسبه متراژ ساندویچ پانل سقفی = عرض * طول * 1.07

محاسبه متراژ ساندویچ پانل دیواری = عرض * طول * 1.16

محاسبه متراژ ساندویچ پانل سردخانه = عرض * طول * 1.16

محاسبه متراژ ساندویچ پانل کلین روم = عرض * طول * 1.16

قیمت ساندویچ پانل – نصاب ساندویچ پنل – قیمت اتاق یخچالی – فروش ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری

محاسبه متراژ ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی همانطور که از نامش پیداست،برای پوشش سقف به کار می رود،و نسبت به ساندویچ پانل دیواری از تنوع کمتری برخوردار است. و به دو شکل سه گام و پنج گام تولید می شود. برای محاسبه متراژ ساندویچ پانل باید بدانیم که برای چه مکانی قرار است استفاده شود. از ساندویچ پانل سقفی 3 گام یا سه دنده جهت پوشش سقف سازه هایی استفاده می شود،.مکان های کم بارش قرار دارند،و بارش برف و باران در آن مناطق جزئی بوده و به صورت چشمگیر نیست .پنل سقفی پنج گام جهت پوشش سقف سازه هایی استفاده می شود،که از سقف ساختمان جهت بارانداز استفاده شود.این ساختمانها باید دارای مقاومت کافی جهت حفظ خود در برابر فشار وزن بار باشند.ساندویچ پانل سقفی 5 گام در مکانهایی که بارش برف و باران بسیار است استفاده می شود .تمام ساندویچ پانل های سقفی دارند این است که در برابر آتش سوزی مقاومت لازم را داشته باشند.محاسبه متراژ ساندویچ پانل سقفی در دو طرح ذوزنقه ای و طرح سفال دارای طول و عرض مختلف است.

محاسبه متراژ ساندویچ پانل سقفی = عرض * طول * 1.07

عرض ساندویچ پنل سقفی طرح ذوزنقه ای 1.08 متر و طول آن 2 متر الی 13.60 متر و عرض ساندویچ پانل سقفی طرح سفال 1.09 و طول آن 7 متر و بر اساس سفارش مشتری است.

اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

محاسبه متراژ ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری در پوشش دیوار ساختمان ها و سازه های صنعتی پیش ساخته به کار می رود. و در مقابل ساندویچ پانل های سقفی از تنوع بیشتری برخوردار و دارای طرح های مختلفی که براساس سلیقه و انتخاب مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد .پانل دیواری به صورت دو طرف شیاردار یا دوطرف صاف تولید میگردد.

محاسبه متراژ ساندویچ پانل دیواری = عرض * طول * 1.16

در ساندویچ پانل دیواری عرض 1.15 که 1.13 متر آن مفید است،و ضخامت پانل دیواری به 4، 5، 6، 8 سانتی متر و طول آن 2-60/13 متر است. ضخامت ساندویچ پانل استفاده شده در سردخانه ها 5 ،10، 12، 15، 18 و 20 سانتی متر است. و در انواع مختلف پیچ مخفی

شیار دار  

صاف

صاف شیار دار

پیچ مخفی با شیارهای درشت

و ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی با شیارهای ریز است.

محاسبه متراژ ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای معمولا در پوشش دیوار سردخانه های صنعتی پیش ساخته بالای صفرو زیر صفر به کار می رود.که طبق فرمول ساندویچ پانل دیواری متراژ محاسبه میشود و در مقابل ساندویچ پانل های سقفی از تنوع بیشتری برخوردار و دارای طرح های مختلفی که براساس سلیقه و انتخاب مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد

محاسبه متراژ ساندویچ پانل سردخانه = عرض * طول * 1.16

محاسبه متراژ ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پانل کلین روم هم معمولا در پوشش اتاق های تمیز و ایزوله داخل سالن یا انبارهای دارو به کار می رود.  و طبق فرمول پانل دیواری محاسبه میشود در مقابل ساندویچ پانل های سقفی از تنوع بیشتری برخوردار و دارای طرح های مختلفی که براساس سلیقه و انتخاب مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد

محاسبه متراژ ساندویچ پانل کلین روم = عرض * طول * 1.16

اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

مشخصات محاسبه متراژ ساندویچ پانل 

متراژ ساندویچ پانل بر اساس نوع ورق بکار رفته درآنها متفاوت است

محاسبه متراژ ورق آلوزینک

این ورق ترکیبی از روی و آلومینیوم بوده و ضخامت 0.5 – 0.7 میلیمتر، عرض 1.08 متر و طول آن 2 الی 12 متر می باشد که این بر اساس سفارش مشتری است.

محاسبه متراژ ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم پیش رنگ دارای ضخامت 0.5 – 0.7 میلیمتر, عرض 1.08 متر و طول آن 2 الی 12 متر است.

محاسبه متراژ ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه که ضخامت آن 0.5 – 0.7 میلیمتر، عرض 1.08 متر و طول آن 2 الی 12 متر است. رنگ ساندویچ پانل به صورت کوره ای بوده و دارای انواع پوشش مختلف است. از جمله یک رو نایلون، دورو نایلون، دو رو کاغذ، دو رو فویل، دو رو ورق، یک رو ورق و یک رو کاغذ، یک رو ورق و یک رو کاغذ است. که فوم مورد استفاده آنها فوم پلی اورتان با دانسیته 2+-40 کیلوگرم بر متر مکعب است که بهتر از فوم پلی استایرن است.

قیمت ساندویچ پانل – نصاب ساندویچ پنل – قیمت اتاق یخچالی – فروش ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری

مزیت همکاری با شرکت دنیای ماموت 

 فروش و نصب ساندویچ پانل در سراسر کشور

✓ ارسال سریع پیش فاکتور 

قیمت مناسب

طراحی ابعاد و محاسبه متراژ ساندویچ پنل رایگان

نصب و اجرای ساندویچ پانل با گارانتی 

پشتیبانی صفر تا صد پروژه

اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

اصول محاسبه متراژ ساندویچ پانل

کلام آخر

محاسبه متراژ ساندویچ پانل شرکت ماموت جهت تولید موجب میگردد تا اینکه از پرتی ورق و پانل جلوگیری کرد و از هزینه اضافی کاهش داد.شرکت دنیای ماموتباتولید انواع ساندویچ پانل و محاسبه متراژ ساندویچ پانل های مختلف با به کارگیری دانش افراد مجرب و حرفه ای ، توانسته در مکان های مختلف و برحسب نیاز مشتری ساندویچ پانل با ایمنی کامل و متراژ مورد نظر تولید و نصب کند. مشاورین ما به صورت رایگان جهت اطلاع رسانی در زمینه کاربرد ساندویچ پانل، قیمت ساندویچ پانل و  تحویل فوری ساندویچ پانل  ونصب ساندویچ پانل … خدمت رسانی می نمایند.

را ه هاي ارتباط

شرکت دنياي ماموت در جهت بهبود روند رو به رشد خود و ارتقاي کيفي و کمي محصولات خود پذيراي نقطه نظرات خريداران و مشتريان گرامي خواهد بود . بدين منظور شما ميتوانيد از راه هاي زير با شرکت دنياي ماموت در ارتباط باشيد

7865 382 0912

2717 3222 028

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

اجرای ساندویچ پانل پیش ساخته اجرای پانل دیواری اجرای پانل سقفی اعلام قیمت ساندویچ پانل انواع ساندویچ پانل ماموت انواع کانکس تولید کننده کانکس درباره ساندویچ پانل درباره ساندویچ پنل ساختمان پیش ساخته ساختمان پیش ساخته ماموت ساندویچ پانل ساندویچ پانل دنیای ماموت ساندویچ پانل دیواری گالوانیزه ساندویچ پانل ضد آتش ساندویچ پانل ماموت ساندویچ پانل چیست ساندویچ پنل ساندویچ پنل پلی اورتان فروش ساندویچ پانل ماموت فروش محصولات ماموت فروش ورق رنگی فروش پانل دیواری قیمت جدید ساندویچ پانل قیمت ساندویچ پانل قیمت ساندویچ پنل قیمت نصب پانل قیمت ورق شیروانی قیمت پانل سقفی ماموت قیمت پیش ساخته لیست قیمت ساندویچ پانل نصاب ساندویچ پانل نصاب ساندویچ پانل ماموت نصب انواع ساندویچ پانل نصب ساندویچ پانل نصب پانل دیواری نصب پانل سقفی ورق های ساندویچ پنل پانل سقفی ماموت پانل پلی اورتان پنل ماموت پیش ساخته پانلی کاربرد ساندویچ پانل کانکس کانکس چیست
به دوستانتان معرفی کنید