ساندویچ پانل ارزان

ساندویچ پانل ارزان

ساندویچ پانل ارزان

ساندویچ پانل ارزان

در این پست میخواهیم شما را با ساندویچ پانل قیمت پایین آشنا کنیم و اینکه پانل ساندویچ چیست و چه کاربردی دارد –  در نصب ساندویچ پنل چه ترتیبی را باید رعایت کنیم –  مزایای استفاده از ساندویچ پانل با ما همراه باشید و ادامه مطلب را از دست ندهید .

ساندویچ پنل متشکل از دو لایه ورق است كه ما بین آنها فوم عایق وجود دارد. اين فوم كه معمولاً از پلی اورتان مي‌باشد، به وسیله چند میکرون پرایمر با ورق‌های فوقانی و تحتانی (از گالوانیزه، آلوزینک یا آلومینیوم) چسبندگی قطعی برقرار می‌کند. فوم عایق می‌تواند از جنس پشم سنگ، پلی استایرن و پلی اورتان باشد که برای ساندویچ پنل‌های استاندارد معمولاً از فوم پلی اورتان استفاده مي‌شود. از مزایای اصلی و عمده فوم پلی اورتان (در ساندویچ پانل‌ هاي سقفی و دیواری) می‌توان به سبکی، عایق بودن در برابر حرارت، مقاومت بالا در برابر سوختن (کند سوز بودن / نسوز بودن) اشاره کرد که در قیمت انواع ساندویچ پانل sandwich panel اثرگذار است

ساندویچ پانل همان متریالی است که اکثر سازندگان و پیمانکاران به دنبال آن هستند. ساندویچ پنل قیمت پایین در دو نوع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری تولید می‌شود. پنل قیمت پایین تمام انتظاراتی را که از یک متریال وجود دارد برآورده می‌کند

قیمت ساندویچ پانل – ساندویچ پانل سردخانه ای – قیمت اتاق یخچالی – نصب ساندویچ پانل – ساندویچ پانل سقفی –

 وقتی در ساخت سقف و دیوارها به کار می‌رود عملکرد بسیار بهتری نسبت به مصالح سنتی(آجر، بلوک، سنگ و…) و سایر متریال‌های جدید(کناف و…) دارد. از همین رو جای هیچ شکی باقی نمی‌ماند که پانل‌های ساندویچی بهترین متریال برای ساخت جداره‌ها در تمام پروژه‌های ساختمانی هستند اما قیمت یک متریال همیشه عاملی تأثیرگذار بر میزان رواج آن در صنعت ساختمان است.

قیمت مناسب و ارزان

کارایی بالا و مزایای متعدد

 ساندویچ پنل اقتصادی ساختاری متفاوت با سایر ساندویچ پانل‌ها 

ساندویچ پانل ارزان -قیمت ساندویچ پانل – ساندویچ پانل سردخانه ای - قیمت اتاق یخچالی - نصب ساندویچ پانل - ساندویچ پانل سقفی –

ساندویچ پانل ارزان

پانل اقتصادی ساختاری مانند تمام پانل‌های ساندویچی دارد و عموماً از سه لایه اصلی تشکیل شده است که شامل

ماده عایق مرکزی

دو لایه‌ جانبی

بخشی بزرگی از مزایای ساندویچ پانل به علت همین ساختار چندلایه و خاص آن است. ساندویچ پنل قیمت پایین هم از این مزیت‌ها بهره‌مند است.

مهم‌ترین مزایای ساندویچ پانل عبارتند از:

ضریب انتقال حرارتی اندک و عایق‌بندی جداره‌ها

جلوگیری از عبور سر و صدا و آلودگی‌های صوتی

ممانعت از ورود موجودات موذی و مخرب

ماندگاری در مجاورت با رطوبت و بخارآب

مقاومت در برابر فرسایش و تخریب سطحی

 پانل ساندویچی قیمت اقتصادی نه تنها از لحاظ ساختاری مشابه انواع دیگر ساندویچ پانل است بلکه نصب آن هم به همان شیوه عمومی نصب ساندویچ پانل‌ است و همانقدر سریع و راحت انجام می‌گیرد.

عواملی بر قیمت ساندویچ پانل موثرندکه عبارتند از

اگر ساختار ساندویچ پنل قیمت پایین همان ساختار عمومی دیگر پانل‌های ساندویچی است پس چه عواملی بر قیمت ساندویچ پانل‌ها موثر هستند؟

مواد مورد استفاده برای تولید ساندویچ پانل(هسته و لایه‌های جانبی)

ضخامت ساندویچ پنل

فن‌آوری شرکت تولیدکننده و تیراژ تولید

از بین این سه عامل، ضخامت کاملاً به کاربری سازه بستگی دارد و نمی‌توان برای کاهش هزینه‌ها از ساندویچ پانل با ضخامتی کمتر استفاده کرد. به عنوان مثال برای سردخانه‌ها باید حتماً از ضخامت ۸ سانتیمتر و بیشتر استفاده شود و اگرچه قیمت ساندویچ پانل ۴ سانتی‌متری کمتر است اما به هیچ وجه نمی‌توان از آن برای ساخت جداره‌های سردخانه بهره برد.

بنابراین مواد اولیه و شرکت تولید کننده دو عامل اساسی هستند که در موقع انتخاب و خرید پانل ساندویچی قیمت پایین باید به آن‌ها توجه داشت.

ساندویچ پانل ارزان -قیمت ساندویچ پانل – ساندویچ پانل سردخانه ای - قیمت اتاق یخچالی - نصب ساندویچ پانل - ساندویچ پانل سقفی –

جنس عایق هسته در ساندویچ پانل قیمت مناسب

در تولید ساندویچ پانل از مواد عایق گوناگونی می‌توان برای هسته پانل استفاده کرد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

پلی یورتان، پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه.

از بین این مواد فوم پلی یورتان بهترین گزینه برای تولید ساندویچ پانل است. دلایلی که سبب می‌شوند پلی یورتان بهترین عایق برای تولید ساندویچ پانل باشد عبارتند از:

پلی یورتان حتی با ضخامتی اندک، بهره‌وری انرژی بالایی دارد.

پلی یورتان، تنها ماده عایقی است که تمام مزیت‌ها را همزمان دارد.(عایق حرارتی، صوتی، رطوبت و…)

پلی یورتان ماندگاری بالایی دارد و دچار افت کیفیت نمی‌شود.

پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه ضریب انتقال حرارتی بیشتر از پلی یورتان دارند و در سایر عوامل هم برتری خاصی نسبت به پلی یورتان ندارند. فقط ساندویچ پانل پشم سنگ، در برابر آتش مقاومت بیشتری نسبت به ساندویچ پانل پلی یورتان دارد اما قیمت آن به مراتب بیشتر است.

جنس ورق در ساندویچ پنل قیمت مناسب

برای ورق‌های جانبی ساندویچ پانل می‌توان از فایبرگلاس، پلی کربنات، استیل ضدزنگ، گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیم بهره برد.

ورق فایبرگلاس و پلی کربنات کارایی و دوام کافی متناسب با کارکرد پنل ندارند.

ورق استیل ضدزنگ و ورق آلومینیم قیمت بالایی دارند و ساندویچ پانل تولید شده با آن‌ها گران قیمت است.

بنابراین در عمل دو نوع ورق برای تولید ساندویچ پنلی قیمت پایین و باکیفیت قابل استفاده هستند:

ورق گالوانیزه

ورق آلوزینک

ورق گالوانیزه قیمت ارزان‌تری نسبت به ورق آلوزینک دارد و ساندویچ پانل گالوانیزه یکی از محبوب‌ترین انواع پنل ساندویچی قیمت پایین محسوب می‌شود. اما در بعضی پروژه‌ها بخصوص در مناطق مرطوب، بهتر است از پانلی با مقاومت بیشتر استفاده شود که در این صورت بهترین و البته ارزان‌ترین انتخاب، ساندویچ پانل آلوزینک است.

قیمت ساندویچ پانل – ساندویچ پانل سردخانه ای – قیمت اتاق یخچالی – نصب ساندویچ پانل – ساندویچ پانل سقفی –

تفاوت پانل ساندویچ پنل اقتصادی با ساندویچ پانل‌های گران‌ قیمت

همانطور که پیش‌تر هم ذکر شد در تولید پانل قیمت پایین از ماده عایق(فوم) و ورق ارزان‌تر استفاده می‌شود. با هر تغییر در جنس ماده عایق و جنس ورق قیمت پانل افزایش خواهد یافت. اگر در پروژه‌ای محدودیت مالی وجود نداشته باشد و هدف بخصوصی مد نظر باشد می‌توان از انواع گران‌تر ساندویچ پانل بهره برد.

اگر در پروژه‌ای، نیاز باشد تا گواهی مقاومت جداره‌ها در برابر آتش کسب گردد می‌توان از ساندویچ پانل PIR یا ساندویچ پانل پشم سنگ استفاده کرد. از بین این دو نوع پانل،  PIRاز پشم سنگ ارزان‌تر است.

اگر در پروژه‌ای هدف این است که جداره‌ها برای چند صد سال باقی بمانند و بهترین عملکرد را در تمام این مدت داشته باشند می‌توان از ساندویچ پانل آلومینیم بهره برد.

در اکثر پروژه‌ها که شرایط خاص و انتظارات ویژه‌ای وجود ندارد بهترین تصمیم استفاده از ساندویچ پانل سقفی و دیواری است.

ساندویچ پانل ارزان -قیمت ساندویچ پانل – ساندویچ پانل سردخانه ای - قیمت اتاق یخچالی - نصب ساندویچ پانل - ساندویچ پانل سقفی –

ساندویچ پانل دیواری 

ساندویچ پانل دیواری با ضخامت 4 الی 6 سانتیمتر  به صورت دو رو صاف یا شیاردار و پیچ مخفی تولید میشود .که عمدتاً در دیوار سوله‌ها، كارگاه‌ها و ساختمانهای اداری و مسكونی استفاده شده و برای دیوارها و پارتیشن های داخلی نیز مناسب می باشند.

این محصول دارای ورق دو رو آلوزینك، دو رو گالوانیزه و یا یك رو آلوزینك از بیرون و یك رو گالوانیزه از داخل میباشد كه مابین آنها عایق فوم پلی اورتان با دانسیته ۴۰ کیلوگرم در متر مکعب تزریق شده است. ایجاد شیار روی سطوح، استحكام فشاری محصول را تا حد مطلوبی بالا برده است

ساندویچ پانل سقفی 

ساندویچ پانل سقفی توليدي شرکت ماموت از فوم پلی اورتان با دانسیته ۲±۴۰ کیلوگرم بر متر مكعب با ورق آلوزینك یا گالوانیزه استفاده می‌شود.و در ضخامت های 3 سانت الی 15 سانت . به صورت دورو ورق یا یک رو ورق با قیمت مناسب و اقتصادی تولید میگردد . از خصوصیات ویژه ساندویچ پنل های ماموت می‌توان به عایق بودن در برابر صدا، سرما و گرما، تحمل بار زياد، سبکی، مقاومت عالی در برابر آتش (انواع B1، B2 ،B3) و دیگر حوادث طبیعی توأم با حفظ معيارهاي بهداشتي و سازگاری کامل با محیط زیست را نام برد

ساندویچ پانل دست دوم یا ارزان؟ کدام انتخاب بهتری است؟

ساندویچ پانل از جمله محدود متریال‌هایی است که امکان استفاده چندباره را دارند. ساندویچ پنل را می‌توان پس از نصب اولیه باز نمود یا اصطلاحاً دمونتاژ کرد و در مکان دیگری مجدداً به کار برد. وقتی در یک پروژه کاهش هزینه‌ها و استفاده از متریال‌هایی ارزان و البته باکیفیت مد نظر باشد یک سوال مهم مطرح می‌شود: ساندویچ پانل دست دوم یا ساندویچ پانل قیمت پایین اما نو؟

ساندویچ پانل ارزان -قیمت ساندویچ پانل – ساندویچ پانل سردخانه ای - قیمت اتاق یخچالی - نصب ساندویچ پانل - ساندویچ پانل سقفی –

پاسخ به این سوال بستگی به عوامل متعددی دارد اما در مجموع خرید و استفاده از ساندویچ پانل با قیمت اقتصادی اما باکیفیت انتخاب مطمئن‌تری است. زیرا کیفیت ساندویچ پنل دست دوم بشدت به چگونگی دمونتاژ کردن آن وابسته است و اگر در مرحله دمونتاژ دقت کافی صورت نگرفته باشد پانل‌ها کارایی اولیه را نخواهند داشت.

آیا شرکت ماموت پانل ارزان هم تولید می‌کند؟

ارزان شدن کالا مساوی است با کم شدن کیفیت، اما در پانل ماموت سعی شده است تا با استفاده از برترین متریال قیمتی نسبتاً ارزان را به مشتریان ارائه بدهیم.ساندویچ پانل‌های ماموت از گذشته تا به امروز همواره بعلت کیفیت بالا شناخته شده و معروف هستند و حفظ کیفیت شاخص تولیدات هنوز هم خط قرمز شرکت ماموت است. با این وجود شرکت ماموت پانل ساندویچی هم تولید می‌کند. ماموت برای تولید پانلی ارزان هرگز از کیفیت کم نکرده است بلکه با بهره از فن‌آوری تولید پیشرفته و به لطف تیراژ تولید بالا توانسته ساندویچ پانل با قیمت مناسب را هم در سبد تولیدات خود بگنجاند.

برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد مشخصات فنی انواع ساندویچ پانل ماموت و قیمت هر ساندویچ پانل با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

مزایای ساندویچ پنل قیمت مناسب چیست؟

ساندویچ پنل‌های قیمت مناسب به دلیل کیفیت نسبتاً پایین قیمت ارزان تر دارند به همین دلیل است که تنها مزیت این نوع پنل‌ها با دیگر پنل‌های موجود در بازار داشتن قیمت ارزان تر نسبت به آن‌ها است و البته کیفیت

دلیل گران بودن برخی از ساندویچ پانل‌ها چیست؟

گران بودن پانل‌ها ممکن است به دلیل فوم و یا ورق پوششی به کار رفته در پانل باشد کیفیت‌های مختلف فوم و ورق بر روی قیمت پنل به صورت مستقیم تاثیردارد.

قیمت ساندویچ پانل بر اساس عوامل مختلفی از جمله نوع متریال، ورق، فوم، متراژ، نوع پانل، نوسانات اقتصادی و … تعیین میگردد. لذا نمی‌توان قیمت دقیقی برای آن ارائه داد.

ساندویچ پانل یا پنل ساندویچی، نوعی مصالح ساختمانی است که با کیفیت مناسب و مقاومت بالا برای متریال های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت ساندویچ پانل نسبت به سایر مصالح ساختمانی مقرون به صرفه است و به دلیل ویژگی های خاصی که دارد کاربردهای فراوانی دارد.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل با توجه به نوع ورق و فوم استفاده شده در آن متغیر است. به عبارتی دیگر انتخاب بین انواع ورق‌ها مانند آلومینیوم، آلوزینک، گالوانیزه روی قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود.

لازم به ذکر است که قبل از هر اقدامی، باید کاربری سازه مشخص و سپس نسبت به انتخاب نوع متریال و ورق آن اقدام  گردد . این حالت بهترین و بهینه‌ترین روش انتخاب متریال و اطلاع از قیمت‌ها می‌باشد.

نصب و بهینه سازی ساندویچ پانل 

عملیات نصب ساندویچ پانل از لحاظ زمانی بسیار سریع نصب شده و در مدت زمان کوتاهی پروژه آماده بهره برداری میباشد .

برای نصب ساندویچ پانل نیاز به ابزار پیچیده ای نیست فقط به مهارت و تخصص خاصی نیاز دارد

فقط انتخاب پیمانکار نصب متعهد و توانمند مهم و قابل اهمیت است که از نصب و جاگذاری ساندویچ پنل ها به صورت غیر اصولی جلوگیری نمود چون نصب و اجرای پانل به صورت غیر اصولی باعث خسارات جبران ناپذیری در آینده نه چندان دور خواهد بود .

که نصابان شرکت ما دارای این مهارت میباشند که با تجربه خاص خود اقدام به اندازه گیری متریال می کنند و ابعاد مناسب ساندویچ پانل را برداشت و به تولید کننده تحویل میدهند و با اجرا و نصب پانل به صورت دقیق و آب بند میباشند . شرکت ما برای نصب و اجرای ساندویچ پانل ها گارانتی و ضمانت و پشتیبانی دارد .با ما اطمینان خاطر بمانید.

شما عزیزان برای خرید ساندویچ پانل، ابتدا محصول مورد نظر خود را در سایت انتخاب نمایید و یا جهت دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره‌های تماس ذکر شده با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و اقدام به خرید ساندویچ پنل نمایید.

شرکت دنياي ماموت در جهت بهبود روند رو به رشد خود و ارتقاي کيفي و کمي محصولات خود پذيراي نقطه نظرات خريداران و مشتريان گرامي خواهد بود . بدين منظور شما ميتوانيد از راه هاي زير با شرکت دنياي ماموت در ارتباط باشيد.

 ارتباط با ما 

7865 382 0912

2717 3222 028

ساندویچ پانل پلاستی سول ماموت

ساندویچ پانل پلاستی سول ماموت ساندویچ پانل پلاستی سول ماموت Sandwich panel plum sou mammoth امروزه ساخت و ساز های صنعتی با استفاده از مصالح پیشرفته جایگزین روش های سنتی و قدیمی  شده اند .ساندویچ پانل یکی از مصالحی که نسبت به مصالح ساختمانی نظیر آجر، بلوک، سیمان و … ارزان تر و از نظر [...]

به دوستانتان معرفی کنید

پروژه های اجرایی محصولات ماموت

پروژه های اجرایی محصولات ماموت پروژه های اجرایی محصولات ماموت ساندویچ پانل سقفی ماموت ساندویچ پانل سقفی  ازنظر کاربردی ساختمانی محسوب شده است وجهت پوشاندن سقف سوله وسازه  کارگاههای صنعتی ومسکونی  به کار میرود.طراحی این ساندویچ پانل به گونه ای است که مانع نفوذ اب در زمان بارندگی میشود بهترین نوع عایق صوت وگرما وسرما [...]

به دوستانتان معرفی کنید

قیمت روز ساندویچ پانل ماموت

قیمت روز ساندویچ پانل ماموت panel sandwich day price قیمت روز ساندویچ پانل ماموت قیمت روز ساندویچ پانل قیمت روز ساندویچ پنل سقفی دیواری بعلت کاهش و افزایش مبادلات ارز در بازار و نوسانات قیمت آهن و متریال  و مواد اولیه مکررا  در حال تغییر بوده به  دلایل فوق و همین علت مهم  جهت دریافت [...]

به دوستانتان معرفی کنید

ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پنل کلین روم ساندویچ پنل کلین روم  دراین پست میخواهیم با شما درباره موضوع ساندویچ پانل کلین روم صحبت کنیم و اینکه پانل کلین روم چیست و چه کاربردی دارد - مراحل نصب پنل کلینروم چگون است  -   مزایای استفاده از ساندویچ پانل کلینروم چیست ؟ با ما همراه باشید وادامه مطلب را از [...]

به دوستانتان معرفی کنید

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

به دوستانتان معرفی کنید