ساندویچ پانل (قیمت +سفارش و خرید )

ساندویچ پانل (قیمت +سفارش و خرید )

ساندویچ پانل (قیمت +سفارش و خرید )

ساندویچ پانل (قیمت +سفارش و خرید )

ساندویچ پانل راز ساخت و سازه های به صرفه اقتصادی و کم مصرف است . ساندویچ پانل یا ساندویچ پنل sandwichpanel دارای ساختار سه لایه ای مرکب و پایدار سبک است . این عایق پیش ساخته که به صورت سفارشی در کارخانه تولید میشود برای پوشش سقف , دیوار , اتاق تمیز, سردخانه های صنعتی و تجاری و… سایر سازه ها کاربرد دارد فناوری ساندویچ پانل پیش ساخته ساختمانی یکی از مهمترین فناوری های حوزه ساختمان در دنیا است .

تولید ساندویچ پانل در ایران گام بلند و ارزشمندی به سمت توسعه سبز و پیشرفت صنعت ساختمان کشور است ساندویچ پانل دنیای ماموت با بهره گیری از جدید ترین تکلونوژی روز دنیا و ماسین آلات پیشرفته اروپایی , همراه با تیم متخصص و حرفهای با بهترین کیفیت در انواع سقفی , دیواری , سردخانه , و کلین روم تولید میشود .

شرکت دنیای ماموت با تولید انواع ساندویچ پانل سقفی , دیواری , سردخانه و کلین روم با ورق های فولادی و آلومینیومی و عایق پلی اورتان  در حال حاضر یکی از بزرگترین کارخانه های تامین کننده ساندویچ پانل در ایران است

قیمت ساندویچ پانل سقف و دیواری دنیای ماموت

قیمت ساندویچ پنل به مجموعهای از عوامل مربوط به مشخصات فنی و کاربری ساختمان , ابعاد و ضخامت پوشش ورقی , نوع و ضخامت فوم عایق , و نیز شرایط بازار و اقتصادی بستگی دارد بنابرای قیمت آن میتواند در بازار متفاوت باشد وباید با توجه به نیاز و خواسته مشتری در نظر گرفته شود برای مثال ساندویچ پانل هایی با ضخامت بالاتر و کیفیت بالاتر , هزینه های بیشتر و بالاتری دارند

قیمت انواع ضخامت ساندویچ پانل 

$ساندویچ پانل سقفی ضخامت 3 سانت با دو رو ورق فولادی یا یکروورق عایق پلی اورتان

$ساندویچ پانل دیواری و سقفی ضخامت 4 سانت با دو رو ورق فولادی عایق پلی اورتان

$ساندویچ پانل سقفی و دیواری ضخامت 5 سانت با دو رو ورق فولادی عایق پلی اورتان

$ساندویچ پانل سقفی و دیواری ضخامت 6 سانت با دو رو ورق فولادی عایق پلی اورتان

$ساندویچ پانل سردخانه ضخامت  8 سانت با دو رو ورق فولادی عایق پلی اورتان

$ساندویچ پانل سردخانه ضخامت 10 سانت با دو رو ورق فولادی عایق پلی اورتان

$ساندویچ پانل دیواری ضخامت 12.5با دو رو ورق فولادی عایق پلی اورتان

$ساندویچ پانل دیواری ضخامت 15 سانت با دو رو ورق فولادی عایق پلی اورتان

مزایای ساندویچ پانل

عایق خوب سرما و گرما و به دنبال آن صرفه جویی در هزینه های انرژی

  هزینه های بسیار ناچیز نگهداری که میتوان بدون هزینه نگهداری در نظر گرفت

عمر مفید طولانی

امکان جابجایی سازه

قابل شستشو و جذب آب بسیار ناچیز

پایدار دربرابر زلزله

اجرای راحت سازه

برای اطلاع از لیست قیمت مناسب روز , سفارش و خرید ساندویچ پانل با دنیای ماموت تماس بگیرید همین حالا با فشردن دکمه تماس بگیرید یا  با شماره گیری  09123827865 مهمان یک مشاوره رایگان اما تخصصی از طرف ما باشید

تماس بگیرید

7865 382 0912

2717 3222 028

ساندویچ پانل سقفی و دیواری ماموت

شرکت دنیای ماموت
ساندویچ پانل (قیمت +سفارش و خرید )
گروه نصب دنیای ماموت

عایق پلی اورتان دنیای ماموت

عایق پلی اورتان دنیای ماموت در راستای ارتقاء کیفی محصولات تولیدی شرکت دنیای ماموت و دستیابی به جایگاه حرف اول کیفیت در کشور , ایجاد یک مرکز فوق تخصصی آزمایشگاهی با بهره گیری از نیروهای دانشگاهی و کار آزموده در دستور  کار شرکت دنیای ماموت قرار گرفت با ما همراه باشید .

به دوستانتان معرفی کنید

قیمت پانل سردخانه ای 10 سانت

قیمت پانل سردخانه ای 10 سانت دنیای ماموت بر اساس نوع فوم و نوع ورق و نوع پوشش رنگ ورق مشخص و تعین میگردد قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای 10 سانت با قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای ضخامت 12.5 سانت متفاوت میباشد . ادامه مطلب را ازدست ندهید .

به دوستانتان معرفی کنید

نصب پانل دیواری 6 سانت

نصب پانل دیواری 6 سانت ر چند در نگاه اول نصب و اجرای ساندویچ پانل کار زیاد سختی نیست ولی اگر اجرای پوشش دیواره به افراد متخصص سپرده نشود ممکن است دچار خسارات احتمالی از طرف نصاب غیر معتبر شویم با ما همراه باشید .

به دوستانتان معرفی کنید
به دوستانتان معرفی کنید