لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

 

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

با توجه به پیشرفت سازه های ساختمانی و استفاده از ساندویچ پانل تعداد پروژه های انجام شده با این سازه آماده در حال افزایش است. از جمله شرکت های تولید کننده این محصول که دارای کیفیت برتر در سطح کشور و بین المللی می باشد می توان مجتمع صنعتی ماموت را معرفی کرد.

ساندویچ پانل های شرکت ماموت در نما ، سقف ، پارتیشن بندی استفاده می شود. موارد استفاده این ساندویچ پانل ها شامل ساختمان های صنعتی و تجاری ، سالن های ورزشی و نیروگاه هاست.

این پانل همچنین برای ساخت و ساز ساختمان های صنایع غذایی میتواند مناسب باشد.

پانل های شرکت ماموت از لحاظ قیمت به صرفه بوده و بهترین کیفیت را در حال حاضر دارا میباشد. که با توجه به این کیفیت حجم بالایی از صادرات کشور را به خود اختصاص داده است.

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل چیست

ساندویچ پنل (به انگلیسی: Sandwich panel) به دیواره یا سقف
هائی گفته می‌شود که از ترکیبات سبک تشکیل شده‌ و از دو
طرف به دو لایه ورق محدود شده‌است و در میان آن یک لایه عایق
قرار دارد.

همانند یک ساندویچ همبرگر که نان آن همبرگر را از دو طرف
پوشانده‌است؛ این عایق نرم و انعطاف‌پذیر است. ساندویچ
پانل‌ها معمولاً از موادی مانند پلی اورتان، XPS، پلی استایرن،
پشم سنگ و پشم شیشه تولید می‌شوند.

۱- ساندویچ پانل XPS

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

در این نوع ساندویچ پانل عایق جدیدی به نام اکس پی اس استفاده شده که به دلیل تجزیه پذیر بودن و عدم وجود هرگونه آلاینده‌های محیط زیست به فوم سبز موسوم شده‌است، این فوم مانند پلی یورتان از دانسیته ۲±۴۰ برخوردار است و چسبندگی آن به ورق ماننده پلی یورتان می‌باشد، در نتیجه تمام خواص فیزیکی و مزایای پلی یورتان را در خود حفظ کرده ولی آلاینده‌های قبلی ماننده گازهای B141 و R12 و R22 که از جمله گازهای CFC و مخرب لایه ازون هستند حذف شده، در هنگام تولید گازهای گلخانه‌ای تولید نمی‌شود و در زمان آتش‌ سوزی گاز سیانور آزاد نمی‌شود، این نمونه می‌تواند جایگزین مناسبی برای عایق‌های پلی یورتان باشد، نوع فوم‌های نسوز اکس پی اس نیز عملکرد بهتری نسبت به ساندویچ پانل PIR پلی یورتان داشته.

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

 

۲- ساندویچ پانل پلی یورتان

در این ساندویچ پانل‌ها برای عایق بندی از فوم پلی یورتان استفاده می‌شود که در دو نوع تولید می‌گردد. نوع اول PIR نامیده می‌شود که از ترکیب پلی یول و ایزوسیانورات تولید می‌شود. نوع دوم PUR نام دارد که از ترکیب پلی یول و ایزو سیانات تولید می‌گردد؛ و در هر دو روش برای تسریع در ترکیب، حضور کاتالیزور الزامی ست. برای تنظیم دانسیته فوم نیز از گاز B141 استفاده می‌شود. تفاوت این دو نوع در ضد حریق بودن ساندویچ پانل PIR است. عایق حرارتی و برودتی، عایق صوت، مقاوم در برابر رطوبت و وزن سبک از مشخصات این نوع ساندویچ پانل می‌باشد.

۳- ساندویچ پانل پلی استایرن

برای عایق بندی این نوع ساندویچ پانل از فوم پلی استایرن یا همان یونولیت استفاده می‌گردد. از لحاظ عایق حرارتی در درجه پایین‌تری از پلی یورتان قرار می‌گیرد، اما نسبت به آن سبک‌تر است و قیمت مناسب تری هم دارد ولی به دلیل دانسیته پایین‌تر عایق بهتری برای صوت می‌باشد.

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

۴- ساندویچ پانل پشم سنگ

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

عایق این نوع پانل‌ها الیاف پشم سنگ است که ضد حریق بودن مهمترین ویژگی این نوع ساندویچ پانل است. لازم به توضیح است که درجه ضد حریق بودن این نوع، از ساندویچ پانل پلی یورتان PIR هم بالاتر می‌باشد.

کاربرد ساندویچ پانل

استفاده و کاربرد ساندویچ پانل سقفی و دیواری در ساخت موارد ذیل می باشد :

سردخانه‌های ثابت و متحرک
اتاق های تمیز (clean rooms)
سالن‌های ورزشی
سوله‌های صنعتی
سالن کارخانه‌ها
کانکس‌ها
ویلاهای پیش‌ساخته
کانتینرهای حمل و نقل
انبارها و سیلوها

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی که از دو لایه ورق که مابین آن‌ها از فوم‌های پلی یورتان، اکس پی اس، پلی استایرن یا پشم سنگ پر کرده‌اند و جهت پوشش دیوار بکار می‌رود را ساندویچ پانل دیواری می‌نامند. پانل دیواری برای پوشش دیواره‌های فضاهای صنعتی، سردخانه‌ها، کانکس‌ها، ساختمان‌های پیش ساخته و.. به کار می‌رود. این پانل دارای عرض مفید ۱/۱۴ متر و گستره ضخامت از ۲ تا ۲۰ سانتی‌متر است.

ساندویچ پانل سقفی

پانل سقفی از ضخامت ۲ الی ۲۰ سانتی‌متر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت (دانسیته ۲±۴۰)، اکس پی اس سخت (دانسیته ۲±۴۰)، پلی استایرن (دانسیته ۲±۲۰) یا پشم سنگ (دانسیته ۲±۱۲۰)تولید می‌شود. این پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچها و دارای ضریب هدایت حرارتی پایین می‌باشد. عرض اولیه پانل سقفی ۱/۰۸ متر می‌باشد.

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل سردخانه‌ای

ساندویچ پانل سردخانه‌ای به زبان ساده ترکیب هسته پلی یورتان
یا فوم اکس پی اس بین دو لایه ورق فلزی است، در موارد خاص
مانند کوره‌ها نیز از پشم سنگ استفاده می‌شود، در نهایت
محصولی است که ساندویچ پانل نامیده می‌شود؛ که پانل‌های
سردخانه‌ای از ضخامت ۸ تا ۲۰ سانتی‌متر بنا به کاربری آن
تولید می‌گردد و مواد مورد استفاده در آن ماده‌ای است کاملاً
سخت و شکننده، به همین دلیل به تنهایی چندان قابل
استفاده نمی‌باشد. اما با ساندویچ کردن این ماده‌ها بین
دو لایه ورق فلزی با مقاومت کششی بالا به خواص مکانیکی
مورد نظر دست پیدا می‌کنیم.

ساندویچ پانل نسوز

ساندویچ پانل نسوز، نوعی ساندویچ پانل است که اشتعال زا نبوده و تنها در تماس مستقیم با آتش، دچار آسیب می‌شوند و بعد از فروکش کردن آتش‌سوزی به خودی خود خاموش می‌شوند؛ ولی ساندویچ پانل ضد حریق پانلی است که در برابر آتش مقاوم است و کاربری آن در کوره‌ها معلوم می‌شود، این ساندویچ پانل با عایق پشم سنگ تولید شده و در برابر حرارت‌های مستیق و شدید مقاوم است.

ساندویچ پانل نسوز در هنگام آتش‌سوزی، ذوب نخواهد شد و از این رو، خطر احتمالی برای شعله‌ور شدن ثانویه آتش را، افزایش نمی‌دهند.
در گازهایی که هنگام سوختن از کف ایزوفونیک آزاد می‌شوند، میزان سم کم‌تری دارند و از طریق مصالح ساختمانی مرسوم مانند چوب، به راحتی از ساختمان خارج می‌شوند. در مورد ساندویچ پانل اکس پی اس نیز هیچگونه سمی آزاد نمی‌شود و فقط بر اثر شعله آسیب می‌بیند و مدل نسوز آن به راحتی بعد از فروکش کردن آتش خاموش می‌شود.

خدمات شرکت ماموت

شرکت ماموت پوشش مجهز ترین پایگاه اطلاعاتی ساندویچ پانل سقفی و دیواری پلی اورتان در کشور با بهره گیری از پرسنل مجرب و کار آزموده با بیش از چندین سال افتخار همکاری با شرکت های بزرگ مجتمع صنعتی ماموت که بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده ساندویچ پانل در کشورو خاورمیانه می باشد ، توانسته است در راه خدمت رسانی به صنایع جمهوری اسلامی ایران و توسعه صنایع زیر بنایی کشور و فراهم نمودن پیش زمینه تولید، رضایت مشتریان خود را فراهم آورد.

تماس با ما

2717 3222  028

7865  382  0912

لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل ماموت

به دوستانتان معرفی کنید