مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل 

مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل 

مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل با ساندویچ پنل و کاربرد انواع ساندویچ پانل در مقالات قبلی تا حدودی آشنا شدید و دانستید که از ساندویچ پانل در صنایع مختلفی از قبیل صنعت سازختمان سازی ، ساخت انواع سوله صنعتی و… کاربرد دارد. در این مقاله میخواهم شما را با مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل آشنا کنم.

این سازه های پیش ساخته  عایق به دلیل دارا بودن مزایای همچون قابلیت انعطاف پذیری بالا، عایق بودن , مقاومت بالا , تنوع رنگی زیاد ، وزن سبک، حمل و نقل آسان، مقرون به صرفه بودن و… در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر کاربرد در صنایع ذکر شده، در پارتیشن بندی نیز کاربرد دارند.

قیمت ساندویچ پانل – نصاب ساندویچ پنل – قیمت اتاق یخچالی – فروش ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری

پارتیشن بندی چیست ؟و دارای چه مزیتی است 

مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل - قیمت ساندویچ پانل - نصب ساندویچ پانل

مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

پارتیشن ، دیوارهای داخلی ساختمان هستند که جهت تقسیم بندی فضای داخلی ساختمان به کار می‌روند. این دیوارها معمولاً از مصالح مختلفی مانند تیرچه، بلوک، گچ بری و شیشه  و در صنایع بزرگ و بهداشتی ساندویچ پانل تولید می شوند و می‌توانند به صورت دائمی یا  موقت یا قابل جابجایی باشند

از ساندویچ پانل برای پارتیشن بندی در مکان های مختلف اداری، مسکونی و تولیدی سالن های ورزشی و استخرها , انبارها … به این علت استفاده می کنند که ضمن حفظ حریم خصوصی هر بخش، هر یکی از بخش ها فضای منحصر به فردی برای خود داشته باشد.

یکی دیگر از دلایل برای استفاده از پارتیشن بندی در مکان های مختلف این است که از ورود سرما و گرما و سر و صدای اضافه به مکان مورد نظر جلوگیری میگردد. و دارای وزن سبکی میباشند که به سازه اصلی فشاری وارد نمیکند و نصب راحت و سریعی دارد بدون تخریب محل مورد نظر , و برای دمونتاژ و جابجای هزینه ای برجا نمی گذارد .

علاوه بر این دلایل، مکان مورد نظر شما از نظر دکوراسیون داخلی جلوه زیباتری به خود می گیرد و به خصوص در مورد استفاده در مجتمع های تجاری و شرکت های بازرگانی میتواند مشتری های زیادی را جذب کند.

مزیت استفاده از ساندویچ پانل در پارتیشن بندی

استفاده از ساندویچ پانل در پارتیشن بندی ساختمان های مختلف دلایلی دارد که در ادامه به  آن اشاره خواهیم کرد:

مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل - قیمت ساندویچ پانل - نصب ساندویچ پانل

مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

هیچ فشاری به دیوارهای پارتیشن وارد نمی شود

به دلیل همان خاصیت سبک وزن بودن ساندویچ پانل، در پارتیشن بندی مکان های مختلف از قبیل ادارات، مجتمع های تجاری و مسکونی و… از ساندویچ پانل استفاده می کنند؛ زیرا وزن سنگینی نداشته و بنابراین فشار زیادی به دیوار پارتیشن وارد نمیشود و با خیال راحت می توان از ساندویچ پانل برای پارتیشن بندی نیز استفاده کرد.

صرفه جویی در هزینه و زمان

همان طور که می دانید، این سازه های پیش ساخته نسبت به سایر انواع مصالح ساختمانی مقرون به صرفه تر هستند و لازم نیست هزینه زیادی بابت آن ها خرج کرد؛ همچنین به دلیل سبک وزن بودن نیز نصب و اجرای آن ها زمانبر نیست و لازم نیست تا زمان زیادی صرف نصب این سازه پیش ساخته شود.

ساندویچ پانل ها قابلیت مونتاژ و دمونتاژ  کردن دارند

قابلیت دمونتاژ و مونتاژ کردن این سازه ها این امکان را فراهم میسازد که برای اجرا در محل های دیگر هم از آن ها استفاده شود

دارای زیبایی و تنوع رنگ بندی ساندویچ پانل ها

انواع ساندویچ پانل به دلیل برخورداری از تنوع رنگ بندی، جلوه زیبایی به پارتیشن بندی مکان مورد نظر نیز می بخشند و شما بسته به نوع سلیقه مکانی که میخواهید بخش بندی کنید، میتوانید از انواع متنوع رنگ بندی های این سازه در مکان های مختلف استفاده کنید و دکوراسیون زیبایی به آن جا ببخشید.

عایق بودن ساندویچ پانل ها

همان طور که می دانید، ساندویچ پانل ها عایق پذیری بسیار بالایی دارند و به راحتی آب و رطوبت در آن ها نفوذ نمیکند. بنابراین با خیال راحت می توان از این سازه ها جهت پارتیشن بندی مکان های مورد نظر بهره گرفت.

◄  بهداشتی بودن , نظافت و شستشوی آسان

این سازه ها همچنین هزینه نگه داری چندانی ندارد و نظافت و شستشوی آن ها آسان است.

مقاوم در برابر  آتش سوزی و حریق

ساندویچ پانل ها به به دلیل آن که عایق حرارت هستند، از آن ها برای پارتیشن بندی نیز استفاده می گردد تا ضمن بهره بردن از مزای پارتیشن بندی، در هنگام بروز حریق و آتش سوزی، آسیب و هزینه کم تری به ساختمان وارد گردد.

قیمت ساندویچ پانل – نصاب ساندویچ پنل – قیمت اتاق یخچالی – فروش ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری

برای پارتیشن بندی با استفاده از ساندویچ پانل چه میزان باید هزینه کنیم؟

مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل - قیمت ساندویچ پانل - نصب ساندویچ پانل

مزایای پارتیشن بندی با ساندویچ پانل

همان طور که در مقالات قبلی و همچنین در این مقاله به آن اشاره کردم، استفاده از ساندویچ پانل در صنایع و در مکان های مختلف می تواند بسیار مقرون  به صرفه تر باشد؛ زیرا حمل و نقل و نصب و اجرای آسانی دارند و به همین دلیل علت، شما متحمل هزینه زیادی نخواهید شد و  فقط بسته به آن که ساندویچ پانل مورد استفاده برای پارتیشن بندی از از جنس ورق ( آلوزینک یا گالوانیزه , آلومینیوم ) و… باشد و یا این که در چه ابعادی مورد استفاده گیرد، قیمت آن میتواند کمی متغیر باشد.

بهترین و به صرفه ترین ساندویچ پانل برای پارتیشین بندی ساندویچ پانل با ورق گالوانیزه با عایق پلی اورتان میباشد .

کلام آخر

در این مقاله با یکی دیگر از موارد کاربرد این سازه های پیش ساخته مقرون به صرفه آشنا شدید؛ از این سازه ها میتواند در پارتیشن بندی و به منظور حفظ حفظ حریم خصوصی و بهتر انجام گرفتن کارهای هر بخش استفاده کرد و استفاده از ساندویچ پانل نیز به دلیل خواص عایق بودن، مقاوم بودن، انعطاف پذیری بالا و… میتواند بهترین گزینه باشد.

برای فروش و نصب انواع ساندویچ پانل با تکنسین های حرفه ای دنیای ماموت در ارتباط باشید تا کار نصب ساندویچ پانل را در کم ترین زمان و با بالاترین کیفیت مد نظر برای شما انجام دهند.

شرکت دنياي ماموت در جهت بهبود روند رو به رشد خود و ارتقاي کيفي و کمي محصولات خود پذيراي نقطه نظرات خريداران و مشتريان گرامي خواهد بود . بدين منظور شما ميتوانيد از راه هاي زير با شرکت دنياي ماموت در ارتباط باشيد

7865 382 0912

2717 322 028

برچسبها

به دوستانتان معرفی کنید