نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

 نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

 نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

 نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

 

 دراین پست میخواهیم شما را با نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه ای آشنا کنیم و اینکه پانل سردخانه ای چیست و چه کاربردی دارد – مراحل نصب سردخانه چیست – بررسی نحوه نصب سردخانه – در نصب سردخانه چه ترتیبی را باید رعایت کنیم –  مزایای استفاده از ساندویچ پانل سردخانه  قیمت نصب سردخانه ادامه مطلب را ازدست ندهید .

ساندویچ پانل سردخانه ای نوعی عایق پیش ساخته است که در خانه از سه لایه مجزا ( ورق + فوم+ ورق ) تشکیل شده است که برای پوشش سقف و دیوار انواع سردخانه های صنعتی بالای صفر و زیر صفر و تونل انجماد و انبار سبزیجات و … استفاده میگرد و ضخامت ساندویچ پانل های سردخانه ای از 6 سانت الی 20 سانت تولید و به بازار عرضه میگردد و هریک از ضخامت های پانل سردخانه ای برای کاربری های مختلف مناسب است شما برای دریافت مشاوره رایگان شرکت درباره استفاده و کاربری مناسب هریک از ضخامت های مناسب میتوانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل بفرمایید 

نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه برای تمامی این ساندویچ پانل‌ها ساخته شده با هر نوع ماده‌ای یکسان است. این پانل‌ها برای افزایش طول عمر نگهداری مواد غذایی کاربرد دارند.

 نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

بررسی نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

حفظ مواد غذایی با توجه به گرم شدن کره زمین بسیار دشوار است. بسیاری از مردم تعجب می‌کنند که چگونه پانل‌های سردخانه عمل می‌کنند. نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه برای استفاده طولانی مدت از محصول بسیار مهم است. اولین و مهمترین شرط برای استفاده طولانی مدت از سردخانه‌ها بدون ایجاد مشکل و به دست آوردن نتایج مورد انتظار، مونتاژ مناسب است. در این میان قیمت ساندویچ پانل سردخانه هم بسیار مهم است.

مراحل نصب ساندویچ پانل سردخانه

کف محوطه‌ای که سردخانه در آن نصب می‌شود باید مسطح باشد.در غیر این صورت، پانل‌ها به درستی روی هم قرار نمی‌گیرند.

در صورتی که نصب در محلی انجام شود که ورودی و خروجی پیوسته وجود داشته باشد، اختلاف سطح در عایق بندی کف در نظر گرفته شود.پانل‌های سردخانه را نصب کنید

 نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

هنگام نصب سردخانه باید مراحل زیر را به ترتیب دنبال و بررسی کنید.

① نصب کانال‌های U

 کانال‌های U بر اساس اندازه اتاق سردخانه سفارشی بر روی یک طبقه صاف قرار می‌گیرند. با پیچ‌های کیت روی زمین ثابت می‌شود.

② نصب پانل کف

در صورتی که پانل کف در پروژه باشد، مطابق نقشه پروژه نصب می‌شود تا در داخل کانال u باقی بماند.

③ نحوه نصب پانل‌های دیواری سردخانه

پانل‌های دیواری مطابق با پروژه در کانال‌های U قرار می‌گیرند. در صورت لزوم، آنها را با توجه به اندازه اتاق از گوشه‌ها برش می‌دهند.

④ نصب پانل‌های سقفی

در هنگام نصب پانل‌های سقفی با قرار دادن آنها بر روی بریدگی روی پانل‌های دیواری نصب می‌شوند.

⑤ مونتاژ درب سردخانه

چارچوب در به فضای باقی مانده برای درب اضافه می‌شود.اگر عرض چهارچوب درب بیش از یک عرض پانل باشد، پانل را با توجه به اندازه چارچوب در برش داده و در فضای مناسب قرار می‌دهند.

⑥ تکمیل عایق کاری

لازم است عایق کاری با استفاده از سیلیکون به محل اتصال پانل‌های دیوار یا سقف به یکدیگر تکمیل شود.

⑦ لوازم جانبی گوشه داخلی

لوازم جانبی گوشه داخلی به گونه‌ای در فضای داخلی سردخانه نصب می‌شود که سطوح اتصال پانل در قسمت‌های دیوار-سقف، دیوار-کف و گوشه را بپوشاند.

مزایای استفاده از ساندویچ پانل برای سردخانه

 نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

ساندویچ پانل‌ها کاربردهای مختلفی در ساخت و ساز و مهندسی دارند. آنها به فناوری هواپیما، سفرهای فضایی و هوانوردی و تأسیسات ذخیره سازی سرد سیار و دائمی کمک می‌کنند.

 در کشورهایی با شرایط آب و هوایی سخت، تولیدکنندگان ساندویچ پانل از آنها برای ساخت سردخانه‌ها استفاده می‌کنند. علاوه بر این، پانل‌های سردخانه محافظت و نگهداری مورد نیاز را از مواد غذایی و مواد خام مرتبط در برابر دماهای بالا فراهم می‌کند. البته نباید از اهمیت نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه غافل شد.

سبک وزن و زیبایی در ساختار

پانل‌ها پس از آزمایش فلز سبک پروفیلی یا غیرپروفیل برای خمش، ضربه و لرزش ساخته شده‌اند. استحکام کششی از طریق زیبایی ساختاری تامین می‌شود.

تنظیم دما و عایق کاری

انبار سردخانه بسته به اندازه و کاربری، ممکن است به دو نوع دسته بندی شود. این دو نوع اتاق سرد و انباری هستند. انبارهای سردخانه‌ای کوچک‌ و بزرگ هستند و توسط صنعت خرده‌فروشی برای نگهداری مواد غذایی برای دوره‌های کوتاه‌ و بلند استفاده می‌شوند. سردخانه‌های انبار بزرگ‌تر هستند و در فروشگاه‌های بزرگ‌تر برای نگهداری مواد غذایی و مواد خام برای مدت طولانی‌تر استفاده می‌شوند. باید دو دما از ۱۵ درجه سانتیگراد تا ۴۰- درجه سانتیگراد در انبار سرد برای دوره‌های طولانی‌تری حفظ شوند.

تزریق فوم پلی اورتان تحت فشار بین ساندویچ پانل‌

در حین ساخت، عایق نقش موثری در برابر هدایت حرارت دارد. فولاد گالوانیزه پلی استر از پیش رنگ شده یا با روکش پی وی سی، از مواد موثر در ساخت پانل‌های سردخانه هستند. با توجه به نوع سردخانه‌ها، تنظیم و نگهداری طیف دمایی بین ۱۵ درجه سانتیگراد تا ۴۰- درجه سانتیگراد توسط مواد عایق ضخیم بین ساندویچ پانل‌ها تامین می‌شود.

روکش‌هایی که پانل‌های فلزی را می پوشانند در لبه‌ها به شکل U هستند تا چسبندگی عالی بین ورق‌های فلزی و فوم پلی اورتان عایق ایجاد کنند.

 نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

نحوه نصب ساندویچ پانل سردخانه

عایق غیر سمی و ضد آب

فوم عایق پلی یورتان در ساندویچ پانل‌های نگهداری سرد غیر سمی است، با گذشت زمان خراب نمی‌شود و بو را جذب نمی‌کند. پانل‌ها همچنین ضد آب هستند، حساسیت ایجاد نمی‌کنند و در برابر قارچ یا کپک مقاوم هستند. این تضمین می‌کند که انبار سردخانه به خوبی سالم و حفظ شود.

قیمت نصب ساندویچ پانل سردخانه 

شرکت نصابان دنیای ماموت مجموعه ای فعال در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و سردخانه ای می باشد که با بهره مندی از مهندسین، مشاوران، طراحان و با پشتوانه نیروهای فنی و متخصص شروع به کار نموده است.

قیمت نصب انواع ساندویچ پانل ها متفاوت است.قیمت نصب ساندویچ پانل ها بر اساس دستمزد و وسایل مورد استفاده شده در نصب محاسبه می شود.

منظور از قیمت نصب ساندویچ پانل دستمزد نصاب و تیم او همراه با هزینه‌ وسایل جانبی مورد نیاز جهت نصب صفحات است و قیمت آن به این قسمت مربوط نمی‌شود. بنابراین، با توجه به متراژ پروژه و زمانی که باید صرف نصب ساندویچ پنل‌ ها شود همچنین بر اساس میزان حرفه‌ای بودن تیم نصب کننده قیمت نصب انواع ساندویچ پانل کاملاً متغیر است. و اما باید در نظر داشته باشید که در هر صورت سرعت و قیمت نصب پانل در هر سازه نسبت به مصالح دیگر بسیار مقرون‌ به صرفه است و نصب این صفحات عایق نیاز به نیروی انسانی زیاد و وسایل جانبی بیش از حد که هر دو هزینه‌بر هستند، ندارد. باید توجه داشته باشید که هرچقدر اعضای تیم نصب و وسایل جانبی مورد استفاده در نصب بیشتر باشد قیمت نهایی نصب آن نیز بیشتر است. در قیمت نصب عواملی چون کاربری پروژه – ارتفاع پروژه – نوع ساندویچ پانل سقفی یا دیواری و ضخامت ساندویچ پانل , برشکاری و تعداد پنجره و درب های پروژه تاثیر گذار میباشد.

را ه هاي ارتباط

شرکت دنياي ماموت در جهت بهبود روند رو به رشد خود و ارتقاي کيفي و کمي محصولات خود پذيراي نقطه نظرات خريداران و مشتريان گرامي خواهد بود . بدين منظور شما ميتوانيد از راه هاي زير با شرکت دنياي ماموت در ارتباط باشيد

7865 382 0912

2717 3222 028

برچسبها

به دوستانتان معرفی کنید