انواع ورق رنگی

انواع ورق رنگی

انواع ورق رنگی

گروه صنعتی ماموت اولین تولید کننده خصوصی در زمینه انواع ورق رنگی ،با استفاده از مدرن ترین تجهیزات اروپایی ، توانایی رنگ آمیزی رول های گالوانیزه ، آلوزینک و آلومینیوم از ضخامت 1-0/15 میلیمتر و عرض 1500-450 میلیمتر را در رنگ های متنوع دارد. ورقهای رنگی با پوشش پلی استر ، اپوکسی یا P.V.D.F در تمام شرایط آب و هوایی مخصوصا رطوبتی و شرجی دارای مقاومت بوده و به هنگام رول فرمینگ کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد. در این خط امکان تولید ورق های رنگی امباس شده نیز وجود دارد که از این رو در ایران منحصر به فرد می باشد.

انواع ورق رنگی

-ورق روغنی

نامگذاری ورق های روغنی را اصطلاحی عامیانه و بر مبنای وضعیت ظاهری این نوع ورق شکل داده است. ورق های فولادی (فلزی) به دو صورت کلی نورد (تولید) می شوند. نوردسرد (ورق روغنی ) نورد گرم (ورق سیاه ) نام دیگر ورق روغنی ورق با نورد سرد است.ورق روغنی در واقع اصطلاح عامیانه ورق هایی است که با تکنولوژی نورد سرد تولید میشوند.در این فرآیند ورق های با ضخامت بالا توسط نورد به ضخامت های پایین تر تبدیل می شوند. در این فرآیند به علت استفاده از نورد سرد کیفیت ظاهری ورق های نورد شده بسیار عالی می باشد، از ین رو از این نوع ورق ها بیشتر در کاربردهایی که ورق ظاهر جسم را تشکیل می دهد استفاده می شود.

ورق سیاه

ورق سیاه در ۲ نوع ورق سیاه صنعتی و ورق سیاه معمولی و در استانداردهای مختلف تولید می شود که این مجموعه تنها در نوع معمولی آن استاندارد st ۳۷ را و در نوع صنعتی آن استاندارد st ۵۲، A۲۸۳ – GR C، A۲۸۵-GR C، A۵۱۶ –GR ۶۰ ,۷۰ را فروش دارد.

انواع ورق رنگی

انواع ورق رنگی فروش ورق شیروانی قیمت ورق رنگی

ورق رنگی گالوانیزه

ورق پیشرنگ شده در انواع رنگ های متنوع تولید و به ضخامت ۰/۵ میلیمتر در بازار عرضه می گردد.

 مزیت ورق های رنگی در زیبایی و مقاومت آن در برابر آسیب های شیمیایی و رطوبت بالا می باشد.

 جنس این ورق از فولاد با روکش گالوانیزه می باشد

تولید آن با ضخامت های ۰/۴ و ۰/۵ و ۰/۶ و الی ۲ میلیمتر تولید و در بازار عرضه می گردد

 عمولاً ورق های گالوانیزه را در کوره های خاص رنگ پاشی می کنند تا ورق رنگی تولید شود.

♣ ورق های رنگی در سقف سالن ها و کانکس مورد استفاده قرار می گیرند.

ورق های موج دار (کروگیت)

ورق های موج دار (کروگیت) در سازه های صنعتی و سقف سازه های فلزی و سوله ها با توجه به همپوشانی با گام های ساندویچ پنل ها و ورق های گالوانیزه جایگزین مناسب برای فولاد ضد زنگ می باشد.

خاصیت انتقال نور و بهینه سازی مصرف انرژی, مقاومت در برابر شرایط بد جوی, صرفه جویی اقتصادی و خواص ویژه ی مکانیکی و انعطاف و وزن سبک و ایمنی بالا از مزایای این ورق ها می باشد.

انواع ورق رنگی فروش ورق شیروانی قیمت ورق رنگی
ورق  رنگی آلوزینک

_ آلوزینک نوعی فلز گالوانیزه نورد شده است که،می توان گفت ترکیبی از آلیاژهای 55% آلومینیوم ، 43.4% روی 1.6% سیلیکون هستند . _ ورق آلوزینک در ساندویچ پانل ها ساندویچ پانل های دیواری و ساندویچ پانل های سقفی در حالتی که محیط همراه با اسیدیته بالا است و در یک فضای متراکم صنعتی مد نظر است استفاده می شود ؛ البته زمانی که شرایط محیط شامل رطوبت بالا باشد.

ورق  رنگی آلومینیوم

ورق آلومینیوم به ضخامت 0.7 و آلیاژ 31.5 بصورت ساده و پیش رنگ سه لایه به ضخامت 20 میکرون می باشد .

این ورق میتواند به صورت ساده و پیش رنگ باشد .

انواع ورق رنگی فروش ورق شیروانی قیمت ورق رنگی
ورق پلی کربنات

_ ورقهای پلی کربنات چند جداره مناسب ترین انتخاب برای پوشش گلخانه ها ،پاسیو،آلاچیق ،حیاط خلوت،پل های عابر پیاده، نورگیرها و عایق صوتی می باشند.

_ ورق های پلی کربنات چند جداره با توجه به اینکه در رنگهای متنوع و ضخامت های مختلف تولید می شوند

_ نیازهای مشتریان به طیف های رنگی مختلف و نیز شرایط متنوع پروژه های مشتریان با توجه به تنوع بارگذاری را تامین می کنند.

انتخاب نوع ورق به عوامل محیطی که قراراست پروژه در ان احداث گردداز جمله نوع اقلیم آن منطقه از نظر میزان رطوبت , نرخ خوردگی , ارتفاع ازز سطح دریا , دما و میزان تابش اشعه نور خورشید آن منطقه و نوع فعالیت یا بهره برداری صورت گرفته پس از احداث پروژه بستگی دارد.

لینکهای مرتبط سایت 

نصاب ساندویچ پانلفروش ورق رنگینصب و ا جرای نما لمبهلیست نصابان ساندویچ پانل اجرای پوشش سولهتولید کنندگان ساندویچ پانلساندویچ پاتل ساندویچ پانل سقفیساندویچ پانل دیواریساندویچ پانل کلین روم فروش و نصب ساندویچ پانلساندویچ پانل ماموت – – ساندویچ پانل سردخانه اینصب ساندویچ پانلساندویچ پانل مجتمع صنعتی ماموت

برای دریافت قیمت و نحوه فروش با کارشناسان ما تماس بگیرید .

09123827865 

02832222717

به دوستانتان معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.