زمان تحویل ساندویچ پانل

زمان تحویل ساندویچ پانل

زمان تحویل ساندویچ پانل 

  • برای خرید و زمان تحویل ساندویچ پانل باید مراحلی طی شود که عبارتند از :

 

صدور پیش فاکتور ساندویچ پانل

بعداز تماس مشتری با شرکت به کارشناسان فروش ما ارتباط داده میشوند که کارشناسان  بعداز گرفتن مشخصات فنی ارایه داده شده توسط مشتری  پیش فاکتور  قیمت ساندویچ پانل را به مشتری ارایه میدهند . خریدار پس از بررسی اقدام به خرید میکند .

زمان تحویل ساندویچ پانل

فرآیند خرید ساندویچ پانل 

بعداز پرداخت پیش پرداخت توسط خریدار به شماره حساب شرکت و اعلام حواله یارسید بانکی  و دادن ابعاد مورد نیاز پروژه (مشاوره با کارشناسان نصاب ) قرارداد تنطیم و برای خریدار محترم فرستاده میشود و بعد از تایید قرارداد توسط مشتری مراحل تولید ساندویچ پانل شروع میشود . زمان تولید ساندویچ پانل  برای تولید ساندویچ پانل سقفی و دیواری و انواع فلاشینگ و آبرو به طور تقریبی 10 روز کاری درنظر گرفته شده است  و بع داز تولید  و تسویه حساب نهایی توسط خریدار ساندویچ پانل تولید شده برای بسته بندی فرستاده میشود

فرآیند بسته بندی 

نوع بسته بندی ساندویچ پانل های این شرکت به گونه ای است که درهنگام بار گیری و تخلیه کمترین آسیب متوجه محصول می باشد .همین بسته بندی علاوه بر تضمین سلامت محصول حین بارگیری وحمل ,سرعت جا به جای ساندویچ پانل را در محل اجرا افزایش میدهد .

زمان تحویل ساندویچ پانل
فرآیند بارگیری و تحویل ساندویچ پانل 

این شرکت دارای اداره تحویل می باشد که بعداز مرحله بسته بندی به این بخش ارجاع داده میشود که ساندویچ پانل بارگیری و در محل پروژه تحویل داده شود . و خریدار محترم بدون هیچ نگرانی و زحمتی محصول خودرا با همکاری وکمک کارشناسان فروش ونصاب  در محل اجرا تحویل میگیرد . نتیجه کلیه زحمات فرایند فروش ,تولید جهت ارایه محصولی با کیفیت مرغوب در آثر جابجایی نامناسب و نادرست  از بین خواهد رفت لذا توصیه میشود جهت حمل و تخلیه و جابجای و نصب پانل در محل اجرا با کارشناسان ما مشورت نمایید .

به دوستانتان معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.