زمان تحویل ساندویچ پانل

زمان تحویل ساندویچ پانل

زمان تحویل ساندویچ پانل

زمان تحویل ساندویچ پانل 

ساندویچ پانل نوعی دیوار و سقف پیش ساخته عایق است که بهترین مصالح امروزه برای پوشش سقف و دیواره سوله وسازه های صنعتی تولیدی میباشد .که طبق سفارش و ابعاد نصاب ساندویچ پانل و درخواست مشتری در کارخانه تولید و به محل پروژه اعزام میشود .

ساندویچ پنل از دورو ورق ۵ دهم یا ۵۰ گالوانیزه فولاد مبارکه یا آلوزینک پیش رنگ کوره ای و عایق یا فوم پلی اورتان ( یورتان تزریقی ) دانسیته ۴۰ تشکیل شده است و قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل سقفی و دیواری و سردخانه ای و کلین روم و پیچ مخفی با توجه به جنس و نوع کاربری و ضخامت تعین میگردد. ساندویچ پانل ها در ضخامت ۴ سانت ۵ سانت – ۶سانت – ۷ سانت – ۸ سانت – ۹ سانت – ۱۰ سانت – ۱۲ سانت – ۱۵ سانت – تولید می شود و شرکت ماموت ساندویچ پانل سقفی ۳ سانت هم تولید میکند و ساندویچ پانل پیچ مخفی دیواری فقط به ضخامت ۵ سانت تولید می شود .

شرکت ماموت بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل پیش ساخته عایق در کشور می باشد و سال هاست که در زمینه ساخت و تولید انواع ساندویچ پانل و پیش ساخته و کانکس و اتاق های حمل بار فعالیت دارد .برای تعین قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل امروز نوع ورق و ضخامت و عایق و برند شرکت تاثیر گذار و تعین کننده می باشد .

در این مقاله درباره مطالب زیر میخوانیم با ما همراه باشید

فرآیند خرید ساندویچ پانل 

فرآیند بسته بندی 

فرآیند بارگیری و تحویل ساندویچ پانل 

  • برای خرید و زمان تحویل ساندویچ پانل باید مراحلی طی شود که عبارتند از :

صدور پیش فاکتور ساندویچ پانل

بعداز تماس مشتری با شرکت به کارشناسان فروش ما ارتباط داده میشوند که کارشناسان  بعداز گرفتن مشخصات فنی ارایه داده شده توسط مشتری  پیش فاکتور  قیمت ساندویچ پانل را به مشتری ارایه میدهند . خریدار پس از بررسی اقدام به خرید میکند .

قیمت ساندویچ پانل – نصاب ساندویچ پنل – قیمت اتاق یخچالی – فروش ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری

زمان تحویل ساندویچ پانل

فرآیند خرید ساندویچ پانل 

بعداز پرداخت پیش پرداخت توسط خریدار به شماره حساب شرکت و اعلام حواله یارسید بانکی  و دادن ابعاد مورد نیاز پروژه (مشاوره با کارشناسان نصاب ) قرارداد تنطیم و برای خریدار محترم فرستاده میشود و بعد از تایید قرارداد توسط مشتری مراحل تولید ساندویچ پانل شروع میشود . زمان تولید ساندویچ پانل  برای تولید ساندویچ پانل سقفی و دیواری و انواع فلاشینگ و آبرو به طور تقریبی 10 روز کاری درنظر گرفته شده است  و بع داز تولید  و تسویه حساب نهایی توسط خریدار ساندویچ پانل تولید شده برای بسته بندی فرستاده میشود

فرآیند بسته بندی 

نوع بسته بندی ساندویچ پانل های این شرکت به گونه ای است که درهنگام بار گیری و تخلیه کمترین آسیب متوجه محصول می باشد .همین بسته بندی علاوه بر تضمین سلامت محصول حین بارگیری وحمل ,سرعت جا به جای ساندویچ پانل را در محل اجرا افزایش میدهد .

زمان تحویل ساندویچ پانل
فرآیند بارگیری و تحویل ساندویچ پانل 

این شرکت دارای اداره تحویل می باشد که بعداز مرحله بسته بندی به این بخش ارجاع داده میشود که ساندویچ پانل بارگیری و در محل پروژه تحویل داده شود . و خریدار محترم بدون هیچ نگرانی و زحمتی محصول خودرا با همکاری وکمک کارشناسان فروش ونصاب  در محل اجرا تحویل میگیرد . نتیجه کلیه زحمات فرایند فروش ,تولید جهت ارایه محصولی با کیفیت مرغوب در آثر جابجایی نامناسب و نادرست  از بین خواهد رفت لذا توصیه میشود جهت حمل و تخلیه و جابجای و نصب پانل در محل اجرا با کارشناسان ما مشورت نمایید .

ساندویچ پانل سقفی و دیواری ماموت

قیمت ساندویچ پانل
ساندویچ پانل دیواری
فروش ساندویچ پانل – ساندویچ پانل دیواری

راهنمای خرید کانکس ساندویچ پانل

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره راهنمای خرید کانکس ساندویچ پانل ادامه مطلب را ازدست ندهید .از اینکه با ما همراه هستید متشکریم

به دوستانتان معرفی کنید

راهنمای خرید ساندویچ پانل

راهنمای خرید ساندویچ پانل عبارتند انتخاب بهترین شرکت تولید کننده متریال مورد نیاز پروژه با توجه به بودجه اقتصادی میباشد برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

به دوستانتان معرفی کنید

راهنمای خرید اتاق یخچالی

در این مقاله راهنمای خرید اتاق یخچالی را با هم بررسی میکنیم با ما همراه باشید .

به دوستانتان معرفی کنید

راهنمایی خرید ورق رنگی

در این مقاله درباره راهنمایی خرید ورق رنگی صحبت کردیم برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را بخوانید .

به دوستانتان معرفی کنید
به دوستانتان معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.