لیست ورق رنگی

لیست ورق رنگی

لیست ورق رنگی

لیست ورق رنگی

برای دریافت مشخصات فنی و جزییات لیست ورق رنگی با کارشناسان و مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

فروش ورق رنگی فلزی ساده

گروه صنعتی ما اولین تولید کننده خصوصی در زمینه انواع ورق رنگی ماموت ، با استفاده از مدرن ترین تجهیزات اروپایی ،توانایی رنگ آمیزی رول های گالوانیزه،آلوزینک و آلومینیوم از ضخامت ۱-۰/۱۵ میلیمتر و عرض ۱۵۰۰-۴۵۰ میلیمتررا در رنگ های متنوع دارد.ورقهای رنگی با پوشش پلی استر ، اپوکسی یا P.V.D.F در تمام شرایط آب و هوایی مخصوص رطوبتی و شرجی دارای مقاومت بوده و به هنگام رول فرمینگ کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد. در این خط امکان تولید ورق های رنگی امباس شده نیز وجود دارد که از این رو در ایران متحصر به فرد می باشد.

لیست ورق رنگی

آلوزینک

جنس ورق ساندویچ پانل های ماموت از فولادی است که ترکیب آلومینیوم ، روی و سیلیکون است با نام آلوزینک و گالوانیزه . آلوزینک رنگ های متنوع و مختلفی دارد که به آسانی دچار خط و خشی نمی شود و رنگ پذیری فوق العاده ای دارد . آلوزینک در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد و روی آن لایه ای از پرایمر مخصوص و 25 میکرون رنگ ، سوپر پلی استر کوره ای پوشیده شده است

گالوانیزه

گالوانیزاسیون به روش غوطه وری گرم به زبان ساده یک پوشش است که در آهن یا فولادی که از نظر ترکیب و طراحی مناسب برای گالوانیزه است توسط فروبردن در وان مذاب روی تشکیل می‌گردد و برای ساندویچ پانل ماموت استفاده  میگردد.ورق گالوانیزه جهت استفاده ساندویچ پانل به روش شناوری گرم نزدیک به ۱۵۰ سال است که کاربرد دارد.

لیست ورق رنگی

ورق گالوانیزه

آهنی است که با روی پوشانده شده باشد. این آهن،حتی اگر
پوشش آن 
هم شکستگی پیدا کند،از زنگ زدن محفوظ می‌ماند.
ماهیت ورق گالوانیزه 
در ورق گالوانیزه ، بین آهن و روی ، پیلی
الکتروشیمیایی تشکیل می‌شود 
که در آن روی به جای آهن
به عنوان آند و آهن به عنوان کاتد بکار می‌رود.
روش گالوانیزاسیون :

در گالوانیزاسیون ،فلز فاسد شدنی را در مذاب یک فلز فاسد
ناشدنی فرو می‌برندو بیرون می‌آورند تا سطح آن از یک لایه
فلز 
فاسد نشدنی پوشیده شود.

بیشتر رویی که در دنیا تولید می‌شود جهت پوشش دهی مصرف می شود. مهمترین دلیل مقاومت روی به تجزیه طبیعی، ماهیت ایستادگی آن می‌باشد. در این روش تکیه مورد نظر در وان مواد مذاب روی با دمای حدود ۴۶۰ درجه سانتی گراد شناور می‌شودآهنی است که با روی پوشانده شده باشد. جنس این ورق از فولاد با روکش گالوانیزه می باشد ، حتی اگر پوشش آن هم شکستگی پیدا کند، از زنگ زدن محفوظ می‌ماند. مزیت ورق های رنگی در زیبایی و مقاومت آن در برابر آسیب های شیمیایی و رطوبت بالا می باشد.

 آلومینیوم

آلومینیوم فلزی است بسیار سبک که دارای مقاومت بالایی در مقابل خوردگی میباشد. آلومینیوم یکی از بهترین رساناهای حرارت و الکتریسیته است.ورق آلومينوم  در اغلب صنایع از جمله صنایع ساختماني ، برودتي ، لوازم خانگي ، پلاك سازي و ديگر صنايع مورد استفاده قرار میگیرد.

ورق آلومینیوم در ابعاد و ضخامت هاي گوناگون موجود است

ورق سیاه

ورق سیاه در ۲ نوع ورق سیاه صنعتی و ورق سیاه معمولی و در استانداردهای مختلف تولید می شود که این مجموعه تنها در نوع معمولی آن استاندارد st ۳۷ را و در نوع صنعتی آن استاندارد st ۵۲، A۲۸۳ – GR C، A۲۸۵-GR C، A۵۱۶ –GR ۶۰ ,۷۰ را فروش دارد.

ورق آجدار

لیست ورق رنگی

نوعی ورق گرم است که برای سطوحی استفاده میشود که از سرخوردن افراد و یا اشیاء جلوگیری می‌کند. برجستگی های پراکنده شده در سطح ورق، معمولا به شکل بادامی و یا اشکال دیگر است.

لیست ورق رنگی

ورق های موج دار (کروگیت)

♣ ورق های موج دار (کروگیت) در سازه های صنعتی و سقف
سازه های فلزی و سوله ها با توجه به همپوشانی با گام
های ساندویچ پنل ها و ورق های گالوانیزه جایگزین مناسب
برای فولاد ضد زنگ می باشد.

♣ خاصیت انتقال نور و بهینه سازی مصرف انرژی, مقاومت
در برابر شرایط بد جوی, صرفه جویی اقتصادی و خواص
ویژه ی مکانیکی و انعطاف و وزن سبک و ایمنی بالا از
مزایای این ورق ها می باشد.

ورق کرکره

لیست ورق رنگی

ورق‌های موج دار شیروانی جهت پوشش سقف‌های شیروانی از متریال مختلفی استفاده می‌شود، که این متریال ها را (با توجه به گسترش استفاده از ورق‌های فلزی) می‌توان به دو دسته پوشش‌ های فلزی و پوشش‌های غیر فلزی تقسیم نمود.

پوشش سقف

ورق دوبل رنگی می‌باشد که بین دو ورق موادی از جنس فوم فشرده شده وجود دارد که با ضخامت‌های معین، عایق سرما و گرما برای پوشش سقف و دیوار استفاده می‌شود.

تماس با کارشناسان

کارشناس فنی :  ۰۹۱۲۳۳۸۲۷۸۶۵

کارشناس فروش : ۰۹۳۵۲۷۵۵۰۱۶

۰۲۸-۳۲۲۲۲۷۱۷

۰۲۸-۳۳۷۹۳۰۲۸

  info@sandwichpanelgroup.com/

 

به دوستانتان معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.