تاریخچه ساندویچ پانل ماموت

تاریخچه ساندویچ پانل ماموت

تاریخچه دنیای ماموت

برای آشنایی بیشتر با تاریخچه ماموت ادامه مطلب را از دست ندهید.

ماموت نامی شناخته شده در پهنه صنعت بين الملل به عنوان يكی از بزرگ ترين مجتمع‌های صنعتی كشور در سال ۱۳۷۱ فعاليت خود را در زمينی به مساحت ۵۰ هكتار آغاز نموده و در حال حاضر پس از گذشت بيش از يك دهه با احداث چندين كارخانه در وسعتی بيش از دو ميليون متر مربع مشغول می باشد. شركت با دارا بودن كادر فنی مجرب و متخصص با هدف كيفيت برتر و توجه خاص مدیريت ارشد سازمان به اين هدف با شعار (كيفيت برتر از آن ماست) توانسته است گام‌های بزرگ و موثری را در جهت پيشبرد صنعت كشور بردارد.
اين مجتمع با بهره گيری از دانش و تجربه داخلی و تكنولوژی شركت‌های معتبر خارجی، امكان توليد قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته های مشتری را فراهم نموده كه در این خصوص با برنامه ریزی به عمل آمده و تجهیز كارخانه های خود به ماشین آلات و كسب تكنولوژی روز دنیا، یكی از برترین و مطرح ترین صنایع در كيفيت توليد و حجم صادرات در سطح خاورميانه می باشد. ماموت به منظور افزايش توليدات خود و همچنين تسهيل نمودن صادرات اقدام به احداث كارخانه ای مدرن در كشورهای حوزه خلیج فارس و تأسیس شركت های تجاری در كشورهای آلمان،‌ كویت، سوریه و كشورهاي آفريقايی نموده است.
 
تاریخچه ساندویچ پانل ماموت

شرکت ماموت ,تاریخچه ماموت

مجتمع صنعتی ماموت با تكيه بر رعايت استانداردهای ملی و بين المللی و با بهره گيری از كليه توان مهندسی، تجربه و  دانش فنی،در راستای تحقیق و تولید پنج گروه محصولات متنوع در چندین نوبت به عنوان توليدكننده و صادركننده نمونه كشور انتخاب و از مقام محترم رياست جمهور،لوح برترين صنايع را در اين خصوص دريافت نموده است.

تاریخچه ساندویچ پانل ماموت

ماموت با توليدات خود علاوه بر پاسخگويی به نياز داخلی در تحقق اهداف توسعه اقتصادی كشور صدور اين محصولات به سه قاره اروپا، آسيا و آفريقا گامهای اثر بخشی برداشته است. به پیوست توضیح مختصری از محصولات تولیدی ماموت جهت آشنایی بيشتر ارائه می گردد.ماموت معتبرترین نام در صنعت حمل و نقل، صنعت ساختمان،صنايع مخابراتی و سيستم های پيشرفته با نوآوری و بهره مندی از تکنولوژی برتر است كه توليدات زير را با كيفيتی بالا در ليست توليدات خود دارد:

اتاقهای ايزوله و حمل بار ماموت

کانکس، خانه های پیش ساخته و شلترهای مخابراتی ماموت

انواع اسکلت و سازه های فلزی

تولید انواع ساندویچ پنل های دیواری و سقفی

طراحی, ساخت و نصب اتاق های ایزوله یخچالی برای انواع خودرو

محصولات تولیدی مجتمع صنعتی مـامـوت

ساندویچ پانل سقفی پلی اورتان از نوع ورق رنگی گالوانیزه ، آلوزینگ و آلومینیوم ماموت ساندویچ پانل دیواری پلی اورتان از نوع ورق رنگی گالوانیزه ، آلوزینگ و آلومینیوم ماموت ساندویچ پانل سردخانه ای پلی اورتان از نوع ورق رنگی گالوانیزه ، آلوزینگ و آلومینیوم ماموت انواع ورق رنگی از نوع گالوانیزه ، آلوزینگ و آلومینیوم ماموت ورق فرم دار طرح ذورنفه ، سفال انواع خانه های پیش ساخته انواع کانکس های ثابت وسیار اتاق های یخچالی و حمل بار سازه های فلزی

ساندویچ پانل های مجتمع صنعتی مـامـوت ,تاریخچه ماموت

ساندویچ پانل های سقفی

ساندویچ پانل های دیواری

ساندویچ پانل های دیواری پیچ مخفی

ساندویچ پانل های سردخانه ای

تاریخچه ساندویچ پانل ماموت

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی 

این نوع ساندویچ پانل ازنظر کاربردی ساختمانی محسوب  شده است وجهت پوشاندن سقف ابنیه به کار میرد. طراحی  این ساندویچ پانل به گونه ای است که مانع نفوذ اب در زمان  بارندگی میشود .

ساندویچ پانل های پیچ مخفی ,تاریخچه ماموت

ساندویچ پـانل های پیچ مخفی عمدتا کاربرد ساختمانی دارند .این نوع پانل با توجه به ساختار خاص بدنه ان نسبت به ساندویچ پانل دیواری ساده دارای مقاومت مکانیکی بیشتری میباشد .بعلاوه به دلیل طراحی و ساختار ویژه محل اتصال پانل ها به یکدیگر, پیچ اتصال پانل به اسکلت قابل رویت نمیباشد .

تاریخچه ساندویچ پانل ماموت

طراحی ویژه پـانل های سردخانه ای

طراحی این پانل ها به گونه ای میباشد که پس از نصب  اتصال کامل بین پلی یورتان دوقطعه پانل مجاور صورت میگیرد.نتیجه این اتصال فراهم اوردن یک دیواره کاملا  همگن با دانسیته 40 از موادپلی یورتان میباشد. رعایت این اصول در ساندویچ پانل های سردخانه ای حیاتی بوده  واجتناب ناپذیر میباشد .

تاریخچه ساندویچ پانل ماموت

شما مشتریان میتوانید برای دریافت اطلاعات و مشاوره فنی درباره ساندویچ پانل و طریقه نصب و اجرای ساندویچ پانل با کارشناسان فنی و مشاوران فروش شرکت تماس حاصل فرمایید

همراه : 09123827865

دفتر : 02832222717

واتساب : 09123827865

شرکت دنیای ماموت
گروه نصب دنیای ماموت
اتاق حمل بار دنیای ماموت