اجرای پوشش سوله با ورق گالوانیزه

Execution of niches with galvanized sheet

پوشش سقف شیروانی 

Roof tile roofing
سقف سالن ها و سوله هایی که به صورت شیبدار ویا هلال می باشند.با توجه به کاربری و هزینه مصرفی به انواع مختلفی تقسیم می شود.متداولترین پوشش سقف سوله پوشش با تور مرغی و پشم شیشه همراه با ورق گالوانیزه رنگی می باشد که برای اماکنی که به عنوان انبار محصول و کارگاه صنعتی مناسب می باشد.
برای کاربری با دمای حرارت قابل کنترل این پوشش مناسب نمی باشد.برای اماکنی که به عنوان کارگاه تولید و یا مرغداری و گاوداری که پرت حرارتی بسیار مهم است استفاده از ساندویچ پانل جهت پوشش سقف پیشنهاد می گردد.

اجرای پوشش سوله با ورق گالوانیزه

Execution of niches with galvanized sheet

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد .که ماده عایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد . ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی و دیواری تقسیم می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی می باشند این ساندویچ پانل ها در انواع ساندویچ پانل پلی یورتان ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای تولید می گردد. ساندویچ پانل ها از دورو ورق تشکیل شده که نوع ورق می تواند ورق گالوانیزه ، آلومینیوم ، آلوزینگ و یا دورو فویل یا یکرو ورق و یکرو فویل باشد . با توجه به تنوع پانل ها در نوع استفاده از ورق باید توجه داشت که ورق تاثیر بسیاری در کیفیت و دوام و عمر آن دارد

اجرای پوشش سوله با ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه رنگی

Colored galvanized sheet

اجرای پوشش سوله با ورق گالوانیزه

Execution of niches with galvanized sheet

گالوانیزاسیون به روش غوطه وری گرم به زبان ساده یک  پوشش است که در آهن یا فولادی که از نظر ترکیب و  طراحی مناسب برای گالوانیزه است توسط فروبردن در  وان مذاب روی تشکیل می‌گردد و برای ساندویچ پانل ماموت استفاده  میگردد.ورق گالوانیزه جهت استفاده  ساندویچ پانل به روش شناوری گرم نزدیک به ۱۵۰ سال  است که کاربرد دارد بیشتر رویی که در دنیا تولید می‌شود  جهت پوشش دهی مصرف می شود . 

مهمترین دلیل مقاومت روی به تجزیه طبیعی،ماهیت ایستادگی آن می‌باشد در این روش تکیه مورد نظر در وان مواد مذاب روی با دمای حدود ۴۶۰ درجه سانتی گراد شناور می‌شود.پس از خارج شدن قطعه روی ابتدا با اکسیژن و سپس با کربن  واکنش  داده  و  لایه‌ای  مستحکم نسبت به زنگ زدگی را تولید می‌نماید. این عملیات فلز را نسبت به زنگ زدگی مقاوم می کند.

اجرای پوشش سوله با ورق گالوانیزه

Execution of niches with galvanized sheet

در عرض های :    1.25 و 1متر

وزن هر مترمربع ورق گالوانیزه رنگی  4کیلوگرم میباشد

به طول دلخواه  مشتریان برش و تولید میشود و در رنگ های متنوع و در طرح های کرکره، ذوزنقه، شادولاین، طرح سفال و

ورق گالوانیزه

Galvanized sheet

ورق گالوانیزه به صورت کلی فلزی است از پایه آهن معمولی با پوشش فلز روی که در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی مقاوم است.ورق گالوانیزه به دو صورت کلی رول فرم و فابریک در کارخانه تولید می شود. ورق های رول فرم گالوانیزه در عرض ها و ضخامت های مختلف تولید می شوند.

مزایای ورق گالوانیزه:

قیمت کم و مناسب

هزینه کم نگهداری و تعمیرات

طول عمر زیاد

اعتبار

دوام پوشش

محافظت در برابر صدمات محیطی به صورت اتوماتیک

محافظت کامل توسط پوشش گالوانیزه

بازرسی آسان

رسیدن به نتیجه مطلوب در زمان کوتاه

اجرای پوشش سوله با ورق گالوانیزه |انواع ورق گالوانیزه رنگی|نصابان معتبر ورق گالوانیزه رنگی|ورق آلوزینک ماموت|خرید ورق گالوانیزه|نصب ورق گالوانیزه پوشش سقف سوله|کاربرد های ورق گالوانیزه رنگی ماموت| اجرای پوشش سوله با ورق گالوانیزه |

 

اجرای پوشش سوله با ورق گالوانیزه
کاربرد های ورق گالوانیزه ماموت

Applications of mammoth galvanized sheet

ورق های گالوانیزه مصارف بسیاری در صنایع مختلف داشته  و زمانی از آن استفاده می شود که نیاز به کنترل خوردگی  در آهن و فولاد باشد. برخی از مصارف ورق های گالوانیزه به شرح ذیل می باشد:

ساندویچ پانل

صنعت اتومبیل

صنعت کشاورزی

صنعت حمل و نقل

خودرو و کارخانجات

رابیت های مصرف شده در سقوف

استفاده در مهندسی عمران و ساختمان

صنایع کاغذ و لوله

ساخت سقف

یخچال ها

ساخت تانک های ذخیره و بشکه ها

کابینت و قفسه

سیستم های خنک کننده و تصفیه هوا

استفاده در مکان هایی که به رنگ آمیزی نیاز دارد

مصارف خانگی

کانال ها و کابل ها

صنعت الکترونیک

تابلوهای راهنمایی

بدنه کاروان ها

بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی و …

ورق ساندویچ پانل 

Sandwich panel sheet

ورق ساندویچ پانل ماموت که شامل ورق رویی و زیرین آن می شود می تواند از جنس فولادی مثل گالوانیزه یا آلوزینک باشد . برای ساندویچ پانل های دو رو نایلون ، از عایق فوم پلی یورتان استفاده شده و برای سردخانه ها استفاده می شود.  ورق گالوانیزه برای مکان های مرطوب مناسب است . ورق آلوزینک با رنگ پذیری فوق العاده و با داشتن مزایای آلومینیوم و روی و سیلیکون بر دیگر ورق ها مزیت دارد

شماره تماس : 2717 – 3222 – 028 و 7865 – 382 – 0912