آشنایی با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت

آشنایی با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت

آشنایی با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت 

آشنایی با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت

فلاشینگ یا گاتر به ورقی گفته می شود که باعث پوشش درز بین ساندویچ پانل ها اعم از ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری و سردخانه ها و همچنین پوشاندن تیزه تاج رو تاج زیر خط الراس و خط القعر جهت جلوگیری از نفوذ آب وبصورت هوابند –درزبند – غبار بند همچنین بعنوان زیباسازی پانل مورد استفاده قرار میگیرد .علاوه بر اینها فلاشینگ قاب پنجره و فلاشینگ قاب هم برای زیبایی ساندویچ پانل مورد استفاده قرار میگیرد .ابعاد و اندازه و مقاطع فلاشینگ ها بسته به اندازه نهایی کار شده میباشد که متغیر است .جنس فلاشینگ ها از ورق آهنی گالوانیزه و یا آلوزینک و یا آلومینیوم میباشد که ضخامت آنها هم متغیر است .ضخامت فلاشینگ ها از ۰٫۴ میلیمتر به بالا میباشد .

آشنایی با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت

 

نصب و اجرای انواع فلاشینگ

فلاشینگ (Flashing)  ابزاری جهت کاور نمودن سقف شیروانی، قرنیز پنجره و پشت بام است که مانع از ریزش آب بر روی دیوارهای ساختمان می شود. در ادامه ی این مطلب آشنایی کامل با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت را با ما تجربه خواهید کرد.

فلاشینگ نما ابزاری است که اغلب جهت آب بندی نمای ساختمان و پنهان نمودن سازه شیروانی به کار می رود. این ابزار با توجه به اهداف طراح، طرح و پروفیل فلاشینگ و وظیفه و عملکرد آن از انواع مختلفی از ورق های روغنی، سیاه، گالوانیزه و گالوانیزه رنگی در ضخامت های دلخواه قابل تولید است.

آشنایی با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت

اجرای فلاشینگ

برای استفاده از فلاشینگ (Flashing) در سقف های شیروانی معمولاً این ابزار بر روی آخرین پروفیل سازه شیروانی جوش ( یا پرچ) شده و در زیر ورق های شیروانی قرار می گیرد.

معمولاً نمای شیروانی بر روی آخرین پروفیل جوش شده و ورق های شیروانی بر روی آن قرار می گیرد. نمای شیروانی در طرح های متنوعی قابل تولید و عرضه می باشد. با توجه به نوع خرپا و سازه و ارتفاع مفیدی که از نمای شیروانی انتظار می رود و همچنین با توجه به نوع نما از سایزها و طرح های متنوع می توان استفاده نمود.

مزایای اجرای انواع فلاشینگ (نما)

از جمله مزايای فلاشینگ نما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- پنهان نمودن خرپای شيروانی

2- جلوگيری از پيچيدن باد در سازه که ممکن است باعث کنده شدن ورق های شيروانی شود.

3- ايجاد نمايی زيبا در زير سقف های شيروانی

4- آب بندی مناسب سقف شيروانی

آشنایی با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت

انواع فلاشینگ (Flashing) :

فلاشینگ پنجره

فلاشینگ پشت بام

فلاشینگ طرح دار

ورق كاری

فلاشینگ تاج

فلاشینگ زیرتاج

√ فلاشینگ زاویه دار کنج

فلاشینگ ساندویچ پانل

نصب پانل دیواری

در نصب ساندویچ پانل دیواری نیاز است در قسمت تکیه گاه دیوار شاسی کشی با استفاده از پروفیل آهنی استفاده می شود . باید در نظر داشته باشید ساندویچ پانل دیواری بصورت فاق و زبانه است و پس از قرارگیری درجای مناسب بوسیله پیچ سرمته گالوانیزه مهارمی شود. لازم به توضیح است جهت نصب ساندویچ پانل حدالمقدور از نصاب ساندویچ پانل معتبرمشاوره دریافت نمایید

آشنایی با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت

کاربردهای ساندویچ پانل دیواری :

♦ اجرای پوشش سقف و دیواره سردخانه بالا وزیر صفر

♦ ساخت و اجرای سقف و دیواره ساختمان پیش ساخته پانلی

♦ نصب و اجرای انواع ابرو و انواع فلاشینگ و نما پارتیشین بندی داخلی انواع سازه فلزی وسوله صنعتی با پانل

♦ اجرای پوشش سقف ودیواره انواع پروژه های خود با ساندویچ پانل و ورق رنگی درسراسر کشور با برترین کیفیت درکمترین

>>> در نصب پانل دیواری در گوشه ی دیوار و دور پنجره ها از فلاشینگ کنج استفاده می شود.

 

نصب پانل سقفی

ساندویچ پانل های سقفی تولیدی شرکت ماموت با توجه به تحقیقات و بررسی مشکلات فنی که در تولیدات برخی از شرکت های پیشین در ایران صورت گرفته ، طراحی مجدد گردید و با در نظر گرفتن مقاومت فشاری و خمشی بیشتر و آب بندی و درز بندی بهتر تولید میگردد . از این رو ساندویچ پانل های شرکت ماموت با ۵ گام تولید و عرضه میگردد .

آشنایی با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت

آشنایی با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت

کاربرد های ساندویچ پانل سقفی

پوشش سقف و دیوار سوله و ساختمان های صنعتی

پوشش سقف و دیوار کانتینر های حمل و نقل

پوشش سقف و دیوار انواع سرد خانه های ثابت و متحرک

پوشش سقف و دیوار کانکس های ثابت و متحرک

پوشش سقف ودیوار انبار و سیلو

پوشش سقف ودیوار مرغداریها ودامدار های مدرن

>>> در نصب پانل سقفی از فلاشینگ زیر تاج و بالای تاج استفاده می شود.

مواد مصرفی فلاشینگ (Flashing) :

1-   ورق سياه روغنی

2-  ورق گالوانيزه

3- ورق استن لس استيل

4-  ورق رنگی

5-  رنگ كوره ای و يا الكترواستاتيك

6-  پرچ

7-  الكترود

آشنایی با نصب و اجرای انواع فلاشینگ در شرکت ماموت

مراحل تولید ورق فلاشینگ

ابتدا بر اساس نیاز مشتری و پروژه نوع ورق و ضخامت آن مشخص می گردد.(ضخامت بالای ورق های فولادی باعث افزایش طول عمر فلاشینگ می گردد )

برش كاری:ورق انتخاب شده در طول و عرض مورد نياز با دستگاه های اتوماتيك برش داده می شوند تا برای خمكاری آماده گردند.

خم كاری:توسط دستگاه های خم كن ( به عنوان مثال ورق سياه ) كه در ابتدا دارای سطحی صاف می باشد درزاويه 90 ، 45 ، 30 درجه و همچنین به صورت نيم دايره و یا كمان خم می گردد.

نصب:مراحل جوشكاری و رنگ آميزی در اين بخش از كار انجام می گيرد به این صورت كه اگر ورق های خم شده باروش پرچ كاری به هم وصل شوند . ابتدا ورق رنگ آميزی شده و بعد در محل خود قرار داده شده و به هم پرچمی شوند.

اما اگر اتصالات جوشی باشد، اول يك آستر ضد زنگ بر روی ورق زده و بعد فلاشینگ آماده شده در جای خود قرار گرفته و جوشكاری انجام می گيرد. (بعد از جوشكاری در صورت نياز مشتری ، فلاشینگ با رنگ دلخواه رنگ آميزی می شود)

فلاشینگ جهت نصب ساندویچ پانل نیاز به پروفیلهای مختلف از جنس ورق ساندویچ پانل می باشدکه شرکت قابلیت تولید هر نوع فلاشینگ که در نصب و زیباسازی ساندویچ پانل NC با بهره گیری از دستگاههای خم بعد از نصب استفاده می باشد را دارد

فلاشینگ ها قطعاتی جانبی میباشند که جهت نصب ساندویچ پانل ها از آنها استفاده میشود و جهت تولید آنها نیاز به پروفیلهای مختلف از جنس ورق ساندویچ پانل می باشدکه شرکت با بهره گیری از دستگا ه های خم NC قابلیت تولید هر نوع فلاشینگ که در نصب و زیبا سازی ساندویچ پانل موثر باشد را قادر خوهد بود

ضخامت ورق فلاشینگ

فلاشینگ U استاتر محصولی با طول 2 متر و ضخامت حدود 0.5 تا 0.7 است. این ورق عمدتا از جنس گالوانیزه و یا آلومینیوم ساخته می شود و برای پوشش لبه های ساندویچ پانل است

فلاشینگ معمولا با ورق روغنی با ضخامت ۱ میل و ۲ میل اجرا میشود که در … ورق ها مانند ورق گالوانیزه و ورق رنگی نیز برای اجرا فلاشینگ استفاده میشود.
ورق فلاشینگ معمولا از جنس ورق گالوانیزه، سیاه، روغنی، گالوانیزه رنگی، آلوزینک، آلومینیوم و… با ضخامت حدود 0.4 میلی‌متر است.

قیمت ورق فلاشینگ

بسته به نوع فلاشینگ و ضخامت آن به عنوان عایقی در برابر صوت، حرارت، دما، رطوبت، هوا و… در ساختار پانل‌های مختلف من جمله: پانل دیواری، سقفی، پانل‌های سردخانه‌ای،برای دریافت قیمت و نحوه فروش و نصب ورق فلاشینگ و ساندویچ پانل سقفی و دیواری ماموت با کارشناسان مجتمع صنعتی ماموت تماس بگیرید . 

7865  382  0912

2717  3222  028

ساندویچ پانل پلاستی سول ماموت

ساندویچ پانل پلاستی سول ماموت ساندویچ پانل پلاستی سول ماموت Sandwich panel plum sou mammoth امروزه ساخت و ساز های صنعتی با استفاده از مصالح پیشرفته جایگزین روش های سنتی و قدیمی  شده اند .ساندویچ پانل یکی از مصالحی که نسبت به مصالح ساختمانی نظیر آجر، بلوک، سیمان و … ارزان تر و از نظر [...]

به دوستانتان معرفی کنید

پروژه های اجرایی محصولات ماموت

پروژه های اجرایی محصولات ماموت پروژه های اجرایی محصولات ماموت ساندویچ پانل سقفی ماموت ساندویچ پانل سقفی  ازنظر کاربردی ساختمانی محسوب شده است وجهت پوشاندن سقف سوله وسازه  کارگاههای صنعتی ومسکونی  به کار میرود.طراحی این ساندویچ پانل به گونه ای است که مانع نفوذ اب در زمان بارندگی میشود بهترین نوع عایق صوت وگرما وسرما [...]

به دوستانتان معرفی کنید

قیمت روز ساندویچ پانل ماموت

قیمت روز ساندویچ پانل ماموت panel sandwich day price قیمت روز ساندویچ پانل ماموت قیمت روز ساندویچ پانل قیمت روز ساندویچ پنل سقفی دیواری بعلت کاهش و افزایش مبادلات ارز در بازار و نوسانات قیمت آهن و متریال  و مواد اولیه مکررا  در حال تغییر بوده به  دلایل فوق و همین علت مهم  جهت دریافت [...]

به دوستانتان معرفی کنید

ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پنل کلین روم ساندویچ پنل کلین روم  دراین پست میخواهیم با شما درباره موضوع ساندویچ پانل کلین روم صحبت کنیم و اینکه پانل کلین روم چیست و چه کاربردی دارد - مراحل نصب پنل کلینروم چگون است  -   مزایای استفاده از ساندویچ پانل کلینروم چیست ؟ با ما همراه باشید وادامه مطلب را از [...]

به دوستانتان معرفی کنید
به دوستانتان معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.