ضخامت ساندویچ پانل

ضخامت ساندویچ پانل

ضخامت ساندویچ پانل

ضخامت ساندویچ پانل

مشخصات فنی ساندویچ پانل اطلاعاتی درباره پانل است که در انتخاب ساندویچ پنل با کیفیت شما را یاری خواهد کرد . از ساندویچ پانل در پوشش سقف و دیوار ساختمان ها و سوله های صنعتی , تولیدی , ورزشی , انبارها و … استفاده میشود . فاکتورهای مورد بررسی برای مشخصات فنی ساندویچ پانل شامل ضخامت ( استحکام ) و وزن پانل همچنین ویژگی های انواع ورق و فوم پانل میباشد . ما دراین پست درباره ضخامت پانل با شما صحبت کنیم .

ضخامت ساندویچ پانل ضخامت ساندویچ پنل ساندویچ پانل دنیای ماموت

ضخامت ساندویچ پنل

در برخی پروژه ها وزن و استحکام ساندویچ پنل برای سازه ارزش بالایی دارد در عین حال که ساندویچ پانل موجب میشود سقف و دیوار تحمل بالایی در برابر فشار بار زیاد داشته باشد . توجه به اطلاعات فنی ان میتواند موجب هر چه بهتر بودن عملکرد این مصالح در سازه شود و لازمه که ساندویچ پانل از لحاظ سبک بودن و عایق بندی از بهترین متریال استفاده بشه . دنیای ماموت به شما کمک میکنه تا ضمن آشنایی با ساندویچ پانل به یه تصمیم صحیحی برسید که بهترین محصول ممکن رو متناسب با بودجه و اهدافتون انتخاب کنید .

با دنیای ماموت بهترین انتخاب رو داشته باشید .

ضخامت و استحکام ساندویچ پنل برای کاربردهای متفاوت

ضخامت ساندویچ پانل ضخامت ساندویچ پنل ساندویچ پانل دنیای ماموت

ضخامت ساندویچ پنل

معمولا ساندویچ پنل سقفی به ضخامت 3 الی 10 سانتیمتر و ساندویچ پانل دیواری به ضخامت 4 الی 15 سانتیمتر تولید میشوند .ضخیم ترین نوع ساندویچ پانل هم پانل های سردخانه ای است که به دلیل نیاز به حفظ دمای داخلی , ضخامتی بین 8 الی 15 سانتیمتر دارند .

ساندویچ پانل های سردخانه ای دنیای ماموت با ضخامت های 8 – 10 -12.5 – 15 سنت متناسب با نیاز شما تولید و عرضه میشود

این محصول با بهره گیری از فوم پلی یورتان و با توجه به خواص مکانیکی و فیزیکی منحصر به فردی که دارد , به عنوان یکی از مصالح ایده ال صنعت ساخت سردخانه پیشنهاد می گردد.

ساندویچ پانل سردخانه ای دنیای ماموت با دارا بودن دو فاق و زبانه در قسمت عرضی پانل و در محل اتصال پانل های مجاور بیشترین میزان مقاومت در  برابر انتقال دما را برای مصرف کننده فراهم میسازد .

ساندویچ پانل سقفی و دیواری دنیای ماموت با انواع کاربری های سوله و سردخانه ای و اتاق ایزوله با تنوع و گوناگونی در طرح و رنگ و ضخامت های مختلف طبق سفارش مشتری میباشد .

ساندویچ پنل در مقایسه با مصالح سنتی , دورریز بسیار کمتری در کارهای ساختمانی دارند 
ضخامت ساندویچ پانل ضخامت ساندویچ پنل ساندویچ پانل دنیای ماموت

ضخامت ساندویچ پنل

به علاوه عمر بالای این سازه ها از یک سو و قابل بازیافت بودن پلی اورتان موجود در آن از سویی دیگر , موجب جلوگیری از آسیب به محیط زیست میشود این مزایا ساندویچ پانل را تبدیل به یک محصول اقتصادی و سازگار با طبیعت کرده است . 

ما در دنیای ماموت هستیم که به شما کمک منیم تا بهترین محصول از خانواده ساندویچ پانل با توجه به کاربری و متناسب با بودجه تون انتخاب و خرید نمایید با ما درتماس باشید 

با ماموت بهترین ها را تجربه کنید . 

 

09123827865

02832222717

مطالب مرتبط 

لیست قیمت انواع ساندویچ پانل با ضخامت 15سانتیمتر

لیست قیمت انواع پانل با ضخامت 10سانتیمتر

مشخصات و ضخامت پانل کلین روم

به دوستانتان معرفی کنید