ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پانل کلینروم

اتاق تمیز و کلین روم به مکان هایی گفته میشود که باید حداقل امکان ورود و خروج هوا وجود داشته باشد و جریان آلاینده هایی ماننده گرو غبار ، میکروبهای معلق در فضا ،بخار مایعات و … به اتاق کلینروم وارد نشود هیچ جریان خارجی نباید وارد شود حتی افرادی که به این مکان ها ورود و خورج میکنند ابتدا باید دوش هوا گرفته و لباس مخصوص داشته باشند به همین جهت باید از سقف و دیواره های مخصوص استفاده کرد که امکان ورود و خروج هوا به کمترین مقدار ممکن  به اتاق تمیز  برسد.

اتاق تمیز (کلین روم ) به محلی گفته می‌شود که جهت تولید و یا تحقیقات علمی و صنعتی در آن فعالیت‌هایی صورت می‌گیرد و در این محیط مقدار آلاینده های زیست محیطی بسیار پایین تر از حد معمول فضای یک محیط بسته می‌باشد.

اتاق تمیز جزو حساس ترین محیط های کاری در صنایع استراتژیک همانند دارو سازی , غذایی, تجهیزات پزشکی و فضایی میباشد .

ساندویچ پانل که جزو منحصر به فردترین مصالح ساختمانی مدرن میباشد علاوه برسبکی , مقاومت در برابر مواد شیمایی و کاهش چشم گیر انتقال حرارت دارای سطح بهداشتی و شستشو پذیر میباشد . سطح ساندویچ پانل اتاق تمیز جهت جلوگیری از تجمع باکتری و میکروب ها و سهولت شست و شو باید صاف باشد .

همچنین مقاومت در برابر خوردگی و موادشیمایی بخشی از الزامات اجزا تشکیل دهنده اتاق های تمیز میباشد .

 

ساندویچ پانل کلینروم فروش ساندویچ پانل ساندویچ پانل سقفی ودیواری مامو ت

ساندویچ پانل کلین روم (اتاق تمیز)

 

ساندویچ پانل ها ی کلین روم معمولا صاف هستند( دورو صاف یا یکرو صاف یکرو شیاردار) تا امکان جایگیری گرو و غبار و باکتری در ان از بین برود ; از دیگر ویژگی های این ساندویچ پانل اتاق تمیز این است که مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی ، پوسیدگی ، و میکروب ها و باکتری ها دارند. ساندویچ پانل های کلینروم  دورو صاف آلوزینک معمولا با ضخامت های 0.6 و 0.7 میلیمتر قابل تولید می باشد. عایق به کار رفته نیز می تواند پلی اورتان یا پلی استایرن باشد که امروزه پلی اورتان بدلیل خواص عایق بودن و مقاومت بالا بشتر استفاده می شود.

ساندویچ پانل کلینروم فروش ساندویچ پانل ساندویچ پانل سقفی و دیواری ماموت

کاربرد های ساندویچ پانل اتاق تمیز

 برخی از کاربرد های پانل کلین روم  در کارگاه های تولیدی

مواد غذایی

تولید دارو

ازمایشگاه ها

تجهیزات بیمارستانی مثل اتاق عمل و جراحی و …

ضخامت این پانل ها بسته به کاربرد آن از 4 تا 15 سانتی متر است

فروش و نصب

ساندویچ پانل اتاق تمیز , قیمت روز ساندوچ پانل , کلین روم , فروش و نصب ساندویچ پانل, ساندویچ پانل اتاق تمیز کلین روم, ساندویچ پانل , ساندویچ پنل , ساندویچ پانل چیست ساندویچ پانل اتاق تمیز, قیمت روز ساندوچ پانل, کلین روم, فروش و نصب ساندویچ پانل,

دنیای ماموت در مورد پوشش رنگ روی ساندویچ پانل و میزان پوشش گالوانیزه یا آلوزینک و میزان درصد عایق در صنعت ساندویچ پانل حرف اول کیفیت را میزند در حالی که میزان پوشش رنگ در ساندویچ پانلهای موجود دربازار از حد استاندارد پایین و متغیر میباشد . این تفاوت ها باعث شده تا ساندویچ پانل های دنیای ماموت با طول عمر 2 برابری , مقاومت بیشتر در برابر خوردگی و مقاومت بالا در برابر رنگ پریدگی , حرف اول کیفیت در کشور را میزند 

تفاوت ساندویچ پانل ارزان با ساندویچ پانل گران قیمت چیست ؟

در واقع همانطور که میدانید هر نوع سازه ای از ترکیب مواد و مصالح مختلفی تشکیل شده که با در کنار یکدیگر قرار گرفتن آنها سازه کل گرفته است. از طرفی بخش اصلی قیمت یک سازه با توجه به نوع کیفیت این مصالح و مجموع هزینه های آنها تعیین می گردد . حال خود مصالح از دو بخش ورق و عایق  تشکیل شده که هر دو در ارزان یا گران بودن و همچنین در لوکس یا ساده بودن ، مقاوم یا ضعیف بودن تاثیر دارد. در واقع در سازه های لوکس از هر دو قابلیت مقاوم بودن و لوکس بودن از نطر تزئینات استفاده شده است اما در ساندویچ پانل های ارزان قیمت معمولا برای کاهش هزینه ها آیتم درصد استاندارد ورق و پوشش رنگ دربرخی موارد عایق معمولا فاکتور گرفته می شود و تلاش می شود حدالمقدور مقاومت مناسبی داشته باشد ، برای روشن شدن و شفاف سازی این موضوع نیز مشاوران ما اطلاعات دقیقی از نوع ورق و عایق و پوشش رنگ در پست های بعدی با شما صبحت خواهیم کرد تا شما تا حدی با این موارد آشنا شوید . ما در دپارتمان دنیای ماموت کمک میکنیم تا شما ضمن آشنایی با ساندویچ پانل با کیفیت متناسب با بودجه و پروژه خود ساندویچ پانل مناسبی تهیه و خرید نمایید .

آیا خرید ساندویچ پانل  ارزان خوب است ؟

حتما مثال های گوناگونی از جمله هیچ ارزانی بی حکمت نیست یا من اونقدر پول ندارم که جنس ارزان بخرم را شما نیز شنیده اید و هربار که برای خرید چیزی از جمله ساندویچ پانل اقدام می کنید نیز یاد این مثال ها می افتید. حقیقت امر این است که این مثل ها تا حد زیادی درست هستند و هر چیزی که ارزان باشد قطعا به لحاظ کمی و کیفی دارای سطح به مراتب پائین تری نسبت به رنج قیمت های بالاتر هستند اما این نکته بسیار مهم نباید فراموش شود که بودجه ما محدود بوده و در صورتی که ساندویچ پانل ارزان وجود نداشته باشد یا مجبور به صرف نظر کردن از خرید خود و یا برای تامین بودجه آن از خرید دیگری صرف نظر کنیم . اما با تهیه و خرید ساندویچ پانل ارزان می توانیم حداقل برای مدتی نیاز خود را برطرف کرده تا در موقع مناسب که بودجه آن تامین شد

 

نیاز به مشاوره دارید ؟

همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید ! 

09123827865

02832222717


مطالب مرتبط 

ساندویچ پنل کلینروم

لیست قیمت ساندویچ پنل کلین روم با ضخامت 5سانتیمتر

لیست قیمت ساندویچ پانل کلین روم با ضخامت 6 سانتیمتر

لیست قیمت ساندویچ پانل کلین روم با ضخامت 8 سانتیمتر

لیست قیمت ساندویچ پانل کلین روم با ضخامت 10 سانتیمتر

به دوستانتان معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.