اجرای  ساندویچ پانل پیش ساخته

اجرای ساندویچ پانل پیش ساخته

اجرای ساندویچ پانل پیش ساخته

اجرای ساندویچ پانل پیش ساخته

اجرای ساندویچ پانل پیش ساخته از نظر سرعت اجرا، و تجربیات کسب شده در کشورهای صنعتی نشان داده‌است که حذف روش‌های سنتی در ساخت و ساز و انتخاب روش‌ها و اجزای ساختمانی نوین باعث بالا رفتن سرعت اجرا نسبت به شیوه‌های سنتی می‌شود. می‌توان انتظار داشت که در صورت اجرای صحیح فناوریهای ذکر شده زمان اجرای این پیش ساخته ها را به کمتر از یک پنجم زمان متداول در سیستم‌های سنتی رسانید. متاسفانه دست اندر کاران ساخت و ساز با روش‌های سنتی ارزش چندانی برای سرعت ساخت قایل نشده‌ و عامل زمان را نادیده گرفته‌اند.

ساختمان پیش ساخته و اندیشه ساخت اجزای ساختمانی و خانه‌های پیش‌ساخته در آغاز قرن ۱۸ میلادی در اروپا بوجود آمد ولی تا پیش از قرن نوزدهم میلادی نتوانست واقعیت پیدا کند. پس‌ از رکود ده ساله جنگ‌ جهانی‌ دوم دوران شکوفایی صنعتی کشورهای اروپایی و امریکای شمالی آغاز گردید.

انگیزه سرعت بخشیدن به ساخت و ساز و روی آوردن به اجزای ساختمانی پیش ساخته و خانه‌های پیش‌ساخته از نیاز به مسکن سریع سرچشمه گرفت. این دیدگاه از آنجا نتیجه می‌شود که ساختمان در کشور ما یک وسیله سرمایه گذاری بوده و نه یک وسیله مصرفی و از طرفی دیگر رشد سریع قیمت مسکن در چند سال گذشته باعث عدم توجیه بالابردن سرعت ساخت در میان دست اندر کاران ساخت و ساز شده است. با این وجود باید توجه داشت که سرعت بالای ساخت باعث بازگشت سریع سرمایه، تولید بیشتر و قیمت تمام شده پایین‌تر می‌شود.

مجتمع صنعتی ماموت قیمت ساندیچ پانل شرکت دنیای ماموت نصب ساندویچ پانل

اجرای  ساندویچ پانل پیش ساخته

مزایا وفواید  ساختمان و خانه پیش ساخته

پایداری  ساختمان پیش ساخته در برابر زلزله تا 9 ریشتر.

ساختمان پیش ساخته عایق بسیار خوبی در برابر گرما و سرما

ساخت و نصب بسیار سریع ساختمان پیش ساخته

هزینه های نگهداری بسیار پایین ساختمان پیش ساخته در مقایسه با سایر ساختمانها

امکان هرگونه تغییر در نقشه داخلی ساختمان پیش ساخته بدون پرت مصالح.

وزن کم ساختمان پیش ساخته در مقایسه با ساختمانهای سنتی،

قابلیت استفاده دوباره ساختمان پیش ساخته در محلی دیگربدون هدر روی مصالح.

افزایش فضای داخلی ساختمان پیش ساخته با توجه به نازکتر بودن دیوارها.

ساخت و نصب ساختمان پیش ساخته بدون پرت و بر جا ماندن نخاله های ساختمانی بدون ایجاد مزاحمت برای همسایگان.

امکان نصب ساختمان پیش ساخته در هر شرایط آب و هوایی.

عدم امکان نفوذ حشرات موزی در ساختمان پیش ساخته

قابلیت شستشو بیرون و داخل ساختمان پیش ساخته با مواد شوینده

اجرای ساندویچ پانل پیش ساخته

اجرای  ساندویچ پانل پیش ساخته

امروزه بیش از ۶۰ درصد ساختمان‌های کشورهای پیش‌رفته به‌گونه صنعتی تولید شده و در بیش‌ از ۹۰ درصد ساختمان‌های‌ مسکونی‌ و تجاری آنها‌ از اجزای ساختمانی پیش‌ساخته و سیستم‌های خشک استفاده‌ می‌شود. به گواهی آمار صنعت ساختمان از دید سرمایه و تعداد نیروی انسانی شاغل در آن بزرگترین صنعت در کشورما می باشد و فرآورده های نوین صنعت ساختمان می تواند بسیاری از مشکلات این صنعت را کاهش دهند اما در حال حاضر تنها حدود ۳ درصد از ساخت و سازها بصورت صنعتی انجام می گردند.

اجرای  ساندویچ پانل پیش ساخته

خانه های پیش ساخته معمولاً با سرعت بیشتری نسبت به ساختمان های سنتی ساخته می شوند و این موضوع می تواند باعث کاهش هزینه های ساخت و نیز دردسر نظارت بر ساخت آن شود. این زمان می تواند بین چند هفته تا چند ماه متغیر باشد .

ساختمان های پیش ساخته با ساندویچ پانل ماموت می توانند برای ساخت در مناطقی که مشکل دسترسی دارند و برای حمل مصالح سنتی مشکل وجود دارد مناسب باشند . ساختمان های پیش ساخته معمولاً برای جلوگیری از انتقال صدا بین اتاق ها و بین طبقات به خوبی ساختمان های سنتی عمل نمی کنند.

تماس با ما

کارشناس فنی : ۷۸۶۵-۳۸۲-۰۹۱۲

کارشناس فروش : ۵۰۱۶-۲۷۵-۰۹۳۵

۰۲۸-۳۲۲۲۲۷۱۷

۰۲۸-۳۳۷۹۳۰۲۸

  info@sandwichpanelgroup.com/

 
به دوستانتان معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.