درباره ساندویچ پانل

درباره ساندویچ پانل

درباره ساندویچ پانل

درباره ساندویچ پانل

ساندویچ پانل متشکل از دولایه ورق میباشد که مابین دو ورق از فوم عایق پرشده است . که فوم مخصوص ( پلی اروتان ) دانسیته 40 به وسیله چند میکرون پرایمر با ورق های ( گالوانیزه یا آلوزینک یا آلومینیوم ) تحتانی و فوقانی چسبندگی قطعی برقرارمی کنند .فوم عایق میتوانداز جنس پشم سنگ یا پلی استایرن وپلی اورتان باشد که به دلیل مزیت هایی که فوم پلی اورتان دارد معمولا برای ساندویچ پانل های استاندارد از فوم پلی یورتان استفاده میشود . از مزایای اصلی و عمده عایق فوم پلی یورتان ساندویچ پانل ( پنل ) میتوان به سبکی , مقاومت بالا و عایق حرارتی و برودتی خوب , نسوز بودن و کند سوز بودن اشاره کرد که قیمت و محبوبیت ساندویچ پانل سقفی وپنل دیواری و پانل سردخانه ای موثر بوده است 

درباره ساندویچ پانل فروش ساندویچ پنل قیمت ساندویچ پانل

معرفی ورق های ساندویچ پانل

1- ورق آلوزینک (ALUZINC)

آلوزینک قلز گالوانیزه نورد شده است که با ترکیب آلیاژی از 55 درصد آلومینیوم  43.4 درصد روی و 1.6 درصد سیلیکون است . از ورق های آلوزینک در ساندویچ پانل ها در مواقعی استفاده میگردد که دارای شرایط محیطی با اسیدیته بالا و فضاهای متراکم صنعتی باشد . که این ورق وارداتی میباشد و این ونوع ورق بریا مناطق شرجی و دارای رطوبت بالا پراستفاده میباشد .

2 – ورق گالوانیزه (GALVANIZEH)

ورق گالوانیزه به ورقی گفته میشود که دارای روی میباشد که باعث جلوگیری از خوردگی در محیط های با رطوبت بالا میشود و این نوع ورق تولید داخلی است و در کشور تولید میشود و از لحاظ قیمتی نسبت به ورق آلوزینک دارای صرفه اقتصادی میباشد .

درباره ساندویچ پانل فروش ساندویچ پانل قیمت ساندویچ پنل
مشخصات فنی ساندوچ پانل سقفی و پنل دیواری ماموت

ساندویچ پنل سقفی با مشخصات فنی عرض مفید یک متر و دارای او.رلب 7 سانتی به صورت عرض تولیدی 1.7 وتا طول برش 13.60 تولید میشود و دارای ضخامت های 3 سانتی متر الی 12 سانتی متر میباشد ورق مصرفی برای ساندویچ پانل سقفی میتواند از نوع گالوانیزه یا آلوزینک به صورت یکرو ورق یکرو فویل آلومینیوم یا دورو ورق باشد .

ساندویچ پانل دیواری ماموت با مشخصات فنی با عرض 1.16 تولید و دارای 2 سانت اورلب و کاردهی مفید 1.14  در ضخامت های 4 سانتی متر الی 15 سانتی متر تولید میشود ورق مصرفس ساندویچ پنل دیواری میتواند آلوزینک و گالوانیزه 5 دهم بصورت دورو صاف یا  شیاردار سلفون دار یا به صورت دورو فویل باشد .

شرکت دنیای ماموت با بهرمندی از دانش مهندسین و مشاوران و طراحان و با پشتوانه نیروهای انسانی فنی و متخصص وورزیده شروع به کار نموده و برای تمامی پروژه ها علاوه بر کنترل کیفی دقیق و پیشرفته مراکز علمی و تحقیقاتی به تست و تطابق ویژگی های مصالح بکار رفته با استانداد های ملی و بن المللی میپردازد .

درباره ساندویچ پانل فروش ساندویچ پانل قیمت ساندویچ پنل
معرفی و اقدامات مجریان وتیم های نصب ساندویچ پانل 

پیش از خرید ساندویچ پانل  پنل میبایست اطلاعات کافی درباره نحوه نصب واجرای آن داشته باشییید که بوسیله آن بتوانید بهترین گزینه از محصولات خانواده ساندویچ پانل را انتخاب نمایید .

دنیای ماموت با داشتن کادری مجرب و با اتکا به دانش فنی و مهندسی , اطلاعات کافی از محصولات تولیدی خود را دراختیار شما قرار داده و با توجه به کاربری فضای مورد نظر شما اقدام به برآورد اولیه از مقادیر مورد نیاز برای پروژه شما خواهد نمود .

در صورت نیاز نصاب معتبرو متخصص دنیای ماموت اقدام به معرفی می نماید ..

 اجرای و نصب انواع ساندویچ پانل سقفی – دیواری – سردخانه ای – و کلینروم 

اجرای پوشش انواع سوله و سازه صنعتی به صورت هلالی و دوشیب و یک شیب و سازه فضایی با هر ارتفاع با نیروهای متخصص 

طراحی و اجرای انواع ورق آبرو ( آبچکان یا آبراه ) ورق فلاشینگ , نما دامپا و آردواز 

اجرای پوشش سقف و دیواره  با ورق پلی کربنات و ساندویچ پانل 

اجرای انواع کلین روم بصورت اصولی و دقیق ورعایت استانداردهای نصب پنل کلینروم

زیر سازی و شاسی کشی سازه برای نصب انواع پانل دیواری 

اجرا و نصب انواع ساندویچ پانل سردخانه ای  با رعایت استانداردهای نصب پانل سردخانه ای 

گروه نصب دپارتمان دنیای ماموت دارای دو سال گارانتی نصب و خدمات پس از نصب و اجرای پروژه و 6 ماه گارانتی ساندویچ پانل ماموت

درباره ساندویچ پانل فروش ساندویچ پنل قیمت ساندویچ پانل

درباره ساندویچ پانل

کاربرد ساندویچ پانل , پنل

ساندویچ پانل ها به طور گسترده ای به عنوان مصالح ساختمانی و صنعتی و ساخت و ساز , بسته بندی , سردخانه , صنایع نظامی , صنعت هوا فضا و حمل و نقل هوایی و ترابری و  و یکی دیگر از موارد کاربرد ساندویچ پانل ها ساخت مجموعه های بهداشتی و آزمایشگاهی و دارویی میاشد و مجموعه هایی که به این منظور ساخته میشوند در اصطلاح عام اتاقتمیز یا کلین روم نامیده میشوند .و امروزه استفاده از ساندویچ پانل در ساخت انواع کارگاه های صنعتی و سالن های پرورش قارچ و خانه های پیش ساخته و سردخانه ها قابل مشاهده است . دیواره های ساندویچ پانل با نگه داشتن میزان رطوبت و دمای مطلوب بهترین شرایط را برای کشت قارچ فراهم میکند .وهمچنین از این سازه میتوان در ساخت اتاقک های تمیز در صنایع پزشکی و دارویی استفاده های فراوانی کرد .

پوشش سقف با استفاده از ساندویچ پانل سقفی , پنل سقفی باعث کاهش وزن سازه و انتقال حرارت در کنار عدم نفوذ پذیری آب به دلیل شکل بیرونی سطح ورق ساندویچ پانل های سقفی میگردند . از طرفی ساندویچ پانل دیواری یا پنل دیواری که با سرعت بالای نصب زمان اجرای پروژه های صنعتی را کاهش میدهد و سطح ساندویچ پانل شستشو پذیری محیط را به اسانی فراهم مینماید و این ویژگی در محیط های دارویی و غذایی به شدت مورد نیاز میباشد . و با تنوع رنگ ورق های به کار رفته در انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری دنیای ماموت ریبایی ظاهری هرسازه چشم گیر خواهد بود .

مشتری مداری و صداقت در بیان و کار عامل موفقیت و پایداری ماست .

مشتری بهترین بازدیدکننده در کار ماست , مشتریبه ما وابسته نیست ما به او وابسته هستییم ومشتری فراهم کننده کار ما نیست او هدف کار ماست , مشتری یک بیگانه در کار ما نیست او  بخشی از آن است . ما با انجام کار او لطفی در حق او نمیکنیم , مشتری هست که با فراهم کردن این فرصت به ما لطف میکند .

برای کسب اطلاعت بیشتر میتوانیید از طریق شماره واتساب 09123827865 و شماره های ذیل با ما درارتباط باشییید 

09123827865

02832222717

اگر دراین مطلب نکته ای توجه شما را جلبکرد یا نظری داشتیید خرسند میشوییم با ما درمیان بگذاریید.

به دوستانتان معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.