آشنایی با نصب ساندویچ پنل

آشنایی با نصب ساندویچ پنل

آشنایی با نصب ساندویچ پنل

آشنایی با نصب ساندویچ پنل

نصب و اجرای ساندویچ پنل قبل از اقدام به خرید ساندویچ پانل لازم است که بر آورد مهندسی دقیقی از اجزائ مورد نیاز اهم از میزان و ابعاد ساندویچ پانل های سقفی , دیواری و فلاشینگ ها صورت گیرد .

برای این منظور میبایست ضمن بررسی نقشه های پروژه نسبت به انجام بازدید میدانی و تطبیق نقشه ها با سازه اجرائ شده اقدام گردد تا با نقشه های شاپ داوینگ در نرم افزار اتوکد , جزییات سفارش به واحد تولید اعلام گردد

منظور از شاپ دراوینگ نقشه هایی است که پیش از تولید ساندویچ پانل ها تهیه و در ان مشخصات پانل های تولیدی , سایز و ابعاد طول و تعداد , جانمایی آن ها بر روی نما و متریال مصرفی می باشد این نقشه ها را از روی نقشه های سازه تهیه و پس از تایید مشاور کارفرما و یا ناظر ایشان جهت تولید به کارخانه ارسال مینمایند .عملیات نصب ساندویچ پانل از لحاظ زمانی بسیار سریع نصب شده و درمدت زمان کوتاهی پروژه آماده بهره برداری میگردد.

آشنایی با نصب ساندویچ پنل

آشنایی با نصب ساندویچ پنل

طریقه نصب ساندویچ پانل های سقفی

ساندویچ پانل های سقفی در موازات شیب سقف و بر روی پروفیل های سقفی بوسیله پیچ سرمته گالوانیزه واشردار نصب شده وبه دلیل مقطع تولیدی آنها بصورت ذوزنقه ای شکل و گام دار ) پانل ها کاملا آب بند نصب می گردند .

روش نصب ساندویچ پانل دیواری

جهت نصب ساندویچ پانل های دیواری نیاز است که شاسی کشی با استفاده از پروفیل ها انجام گیر د ابعاد مقطع و سایز این پرو فیل ها به میزان بار باد, جهت آن و ارتفاع سازه بستگی دارد و پس از بررسی, محاسبه و تعیین میگردد. پانل های دیواری عموما به صورت عمودی نصب و شاسی کشی آن به صورت افقی انجام خواهد گرفت ودر نهایت با استفاده از پیچ سرمته گالوانیزه بر روی سازه نصب میگردد.

عملیات نصب گاتر ( آبرو )

آبرو جهت جمع آوری آب های روی سقف و انتقال آنها بر روی زمین مورد استفاده قرار میگیردورق آبروها معمولا از جنس ورق گالوانیزه به ضخامت 2 میلیمتر میباتشند که در انتهای شیب سقف قرار میگیرند .

آشنایی با نصب ساندویچ پنل

آشنایی با نصب ساندویچ پنل

عملیات نصب ورق فلاشینگ

ورق فلاشینگ به عنوان یک پوشش برای قسمت های خاصی از یک ساختمان مانند قرنیز پنجره ها – لبه های دیوار – سقف های شیروانی و …. مورد استفاده قرارمیگیر د که علاوه بر زیبایی و مقاومت – پوشاندن درزهای باقیمانده از اتصال سندویچ پانل های سقفی ویا دیواری را نیز باعث میشود .فلاشینگ ها به گونه ای در محل اتصال دیواره ها و سقف ها نصب میشوند که ضمن پنهان کردن درز بین آنه به جلوگیری از نفوذ اب – گرد وغبار و هوابندی نیز کمک شایانی می کنند این پوشش ها به نیاز طرح شده در نقشه های مرتبط باتنصب ساندویچ پانل ها , با شکل ها و مقاطع مختلفی تولید می شوند .

برای مثال فلاشینگ تاج به منظور پوشش فوقانی ( خط الرس )پانل های سقفی و فلاشینگ زیر تاج جهت پوشش درز زیرین ( خط اقعر ) پانل سقفی و فلاشینگ کنج و یاقاب جهت پوشش اتصال پانل ها و درزبندی آنها استفاده می شود .

ما در دنیای ماموت با شعار همیشه در کارخود بهترین باشیم پیش میرویم

آموزش نصب ساندويچ پانل نياز به طي دوره عملي و توضيحات کامل يک نصاب دارد . اما براي آشنايي بصورت خلاصه در اين مطلب به آموزش نصب ساندويچ پانل پرداخته ایم وبرای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کارشناسان دنیای ماموت تماس بگیرید .

چه قطعاتي براي نصب ساندويچ پانل نياز است ؟

قطعات جانبي ساندويچ پانل شامل فلاشينگ ساندويچ پانل ، فينيشر، انواع پيچ و تيزه سقفي است

آموزش نصب ساندويچ پانل از چه طريقي بهتر است ؟

آموزش نصب ساندويچ پانل نياز به طي دوره عملي و توضيحات کامل يک نصاب دارد

آشنایی با نصب ساندویچ پنل

آشنایی با نصب ساندویچ پنل

قیمت نصب و اجرای ساندویچ پانل

قیمت نصب ساندویچ پانل سقفی و دیواری با توجه به ضخامت پانل و نوع سازه و برشکاری آن بستگی دارد و باتوجه به این نکات فنی و مهم اعلام قیمت میگردد.

دنیای ماموت تجربه بهترین ها

گروه نصب دنیای ماموت آمادگی خودر ابر نصب انواع ساندویچ پانل , ورق آبرو , ورق فلاشینگ و , ورق شیروانی برای هر پروژه ای اعلام میدارد جهت اطلاع از قیمت نصب و دریافت مشاوره فنی میتوانید با کارشناسان فنی دنیای ماموت با شماره های ذیل تماس بگیرید .

واتساب

7865  382  0912

شماره تماس

2717  3222  028

7865  382  0912

به دوستانتان معرفی کنید